Gönderen Konu: X-AŞKIM Cr-Z  (Okunma sayısı 2796 defa)

Cr-Z Kubilay

• Cr-Z Kubilay
X-AŞKIM Cr-Z
« : Kasım 24, 2013, 06:15:47 ÖS »
  Arkadaşlar Honda ya olan ilgim lise yıllarımdan beri devam ediyor; o zamanlar hep Hondam olsun istedim, bu nedenle kısa yoldan para kazanıp bir Honda sahibi olmak için Polis - Astsubay olma yoluna girdim. Derken Jandarma Astsubaylığını kazandım ve hayallerime ulaşmam için sadece mezuniyet engeli kalmıştı. 2011 Ağustosunda mezun oldum ve ilk görev yerim olan Muğla İli Dalyan Beldesine atandım. Burada iki ay sonra ilk aracım olan Honda Civic 1,6 ies imi aldım. iki sene boyunca  beni hiç üzmedi  :lovee Bu sayede Honda ya ola ilgim daha da arttı fakat doğu görevim de yaklaşıyordu  >ag Doğuda aracımı kullanamayacağımı düşünerek satmak durumunda kaldım  :sulugoz Ardından geçtiğimiz  Temmuz ayında Bingöl ilineki görevime başladım ve önyargılı davranmış olduğumu, aracımı boşuna sattığımı anladm   <783^2 Derken Hondasızlık canıma tak etti ve Vtec II almaya karar verdim, sonra almışken yüksek model alayım dedim ve 2011e kadar çitayı çıkarttım.
  İnternetten yaptığım araştırmalar neticesinde Nevşehir ilinde 2011 model bir civic buldum, hemen izin alıp aracı görmeye gittiğimde sonuç hüsrandı.  <783^2 Aracı almaktan vazgeçtim fakat ayıp olur diye sahibine söyleyemedim. Ardından Nevşehirde Honda servisi olmadığı için Kayseriye yol aldık. Burada artık geri dönüş olmadığı için, 2013 model alsam nasıl olur diye plan yapmaya başlarkennnn, o an köşede duran Honda Cr-Z yi gördüm  :vaww ve planlarımın tamamlandığına kanaat getirerek Cr-Z mi aldım.
 Sağolsunlar 2011 model araç sahipleri olgunlukla karşıladılar ve ben Honda Cr-z GT sahibi oldum. Allah herkese gönlündekini versin, kazasızbelasız binmek nasip etsin :)
 Görevim nedeniyle aracımdan biraz uzağım, bu nedenle kardeşimin yolladığı fotoğrafları yükledim. Umarım beğenirsiniz.

Aracımın plakası;

oktayoo

• Oktay
Ynt: X-AŞKIM Cr-Z
« Yanıtla #1 : Kasım 24, 2013, 06:23:41 ÖS »
maşallah,kazasız belasız. ailenize ve aracınıza biran önce kavuşursunuz inşallah.iyi görevler.

Cr-Z Kubilay

• Cr-Z Kubilay
« Yanıtla #2 : Kasım 24, 2013, 06:33:49 ÖS »
maşallah,kazasız belasız. ailenize ve aracınıza biran önce kavuşursunuz inşallah.iyi görevler.
Teşekkür ederim Oktay abi, Amin.

prevailingboy

« Yanıtla #3 : Kasım 24, 2013, 06:40:08 ÖS »
hayırlı uğurlu olsun,güzel günlerde kullanın inşallah:)

davyjones24

« Yanıtla #4 : Kasım 24, 2013, 06:43:06 ÖS »
hayırlı ugurlu olsun

Cr-Z Kubilay

• Cr-Z Kubilay
« Yanıtla #5 : Kasım 24, 2013, 06:53:16 ÖS »
hayırlı uğurlu olsun,güzel günlerde kullanın inşallah:)
hayırlı ugurlu olsun
Teşekkür ederim :)

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
« Yanıtla #6 : Kasım 24, 2013, 07:13:02 ÖS »
cok sevdigim bir kasa bu ya :D :D :D :D :D biraz pahali burada o yuzden alamiyoruz :) $30.000'i buluyor Vtec Secenegi ile

Cr-Z Kubilay

• Cr-Z Kubilay
« Yanıtla #7 : Kasım 24, 2013, 07:44:23 ÖS »
cok sevdigim bir kasa bu ya :D :D :D :D :D biraz pahali burada o yuzden alamiyoruz :) $30.000'i buluyor Vtec Secenegi ile
Ben de hayal gibi görüyordum fakat yıl sonu olması nedeniyle kampanya vardı, biraz da babam destek oldu sağolsun :)

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #8 : Kasım 24, 2013, 08:50:38 ÖS »
Hayırlı olsun. Hayalindeki arabayı almak için meslek belirleyeni ilk kez duyuyorum :) İlginç :)

MaJesteLeri

• FACEBOOK ADRESIM
« Yanıtla #9 : Kasım 25, 2013, 06:42:42 ÖS »
Resimlerde ısınamayıp gerçekte görüp aşık olduğum bir kasa :) Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #10 : Kasım 25, 2013, 06:46:19 ÖS »
maşallah kazasız belasız kullanman dileğiyle...