Gönderen Konu: İzMiR ... V - TEc II.. Mo_CoCo.. вιz αşкı נαρσηℓαя∂αη çαℓ∂ıк !!  (Okunma sayısı 18689 defa)

Mo_CoCo

SabAh SuYU OLsuN ... Son GüNCELLEr  :emo  >=ok <nohapy

Mo_CoCo

Araç Balıkesir Burhaniye' ye satılmıştır. Bilginiz olsun Saygılar ;)

Mo_CoCo

Yeni projelerle çok yakında tekrardan sahnelerdeyiz ;) Saygılar :)
« Son Düzenleme: Kasım 15, 2012, 12:02:31 ÖS Gönderen: Mo_CoCo »

muli2906

slmlar 5 kollu jantın aynısından aldım senın araçta kaçlık yay var bende düşüreceğim malum 17 takınca leylek gibi duruyo senın vtecte aile ile bindiğinde sorun cıkardımı düşüklük

Mo_CoCo

slmlar 5 kollu jantın aynısından aldım senın araçta kaçlık yay var bende düşüreceğim malum 17 takınca leylek gibi duruyo senın vtecte aile ile bindiğinde sorun cıkardımı düşüklük
Yok kardeşim 5' lik eicbach alırsan bi sıkıntı çıkarmaz ?
Lastik ebatların ne bu arada ?

oktayoo

• Oktay
Arabanın üzerindeki ilk jantlar daha güzelmiş vtec2 alırsam yada alabilirsem desem daha doğru olacak malum fiyatlar.Bu janttan takmayı düşünüyorum marka model ne diye geçiyordu.

Mo_CoCo

Arabanın üzerindeki ilk jantlar daha güzelmiş vtec2 alırsam yada alabilirsem desem daha doğru olacak malum fiyatlar.Bu janttan takmayı düşünüyorum marka model ne diye geçiyordu.
İşallah kardeşim istediğin makinayı bulursun en kısa zmnda...
Enkei rp03 diye geçiyo jantların markası aracı bulduktan snr sana yardımcı olurum jantları bulmanda ;)
Bnm takımı en son ben İstanbula vermiştim o arkadaşta tekrardan izmire sattı ;) Kısmet bu işler bakalım artık ;)

oktayoo

• Oktay
İşallah kardeşim istediğin makinayı bulursun en kısa zmnda...
Enkei rp03 diye geçiyo jantların markası aracı bulduktan snr sana yardımcı olurum jantları bulmanda ;)
Bnm takımı en son ben İstanbula vermiştim o arkadaşta tekrardan izmire sattı ;) Kısmet bu işler bakalım artık ;)

Teşekkür ederim iyi temennileriniz için,hayırlısı bakalım.

muli2906

205 45 17 jantlarda hrs ama model olarak senin enkei lerin aynisi yay olarak eibach prokit var aklimda önler 3.5 arkalar 3.5 malum aileyle biniyoruz ve bizim burda asiri derecede cok kasis var

Mo_CoCo

205 45 17 jantlarda hrs ama model olarak senin enkei lerin aynisi yay olarak eibach prokit var aklimda önler 3.5 arkalar 3.5 malum aileyle biniyoruz ve bizim burda asiri derecede cok kasis var

Haklısın kardeşim sen bilirsin tabi ki ailede bineceği için doğru tercih bencede..
birde foto paylaşsaydın keşke görsel olarak ??

efendim1011

sade ve abartısız şık duruyor .kazasız belasız.nazar değmesin.

Mo_CoCo

sade ve abartısız şık duruyor .kazasız belasız.nazar değmesin.

Teşekkürler..
Artık o da bi mazi ;)