Gönderen Konu: Sonunda 1.4is'miz huzurlarınızda...  (Okunma sayısı 6615 defa)

Emrek

Sonunda 1.4is'miz huzurlarınızda...
« : Nisan 20, 2009, 09:28:33 ÖÖ »
Merhaba,
Sonunda eşim ile beraber kullandığımız Honda'mızın yeni çehresini beğeninize sunuyorum arkadaşlar. Aracı değiştirme planları yaparken siteden tanıştığım arkadaşların yardımları ile civic'imizin güzel bir görsellik kazandığını düşünüorum. Tabiki değişimler bunlarla sınırlı kalmayacak, hepimizin dediği gibi bu bir başlangıç ve dolayısıyla hastalık, aracı ilk günkü aldığım kadar heyecanlı ve sevinçliyim, çünkü cidden kendi adıma bakmaya henüz doyamadım. :)

Sizler söylemeden ben söyleyeyim, ikinci step kesinlikle ince yanak lastik takımı almak olacak, 3-3.5 ay evvel lastiklerimi değiştirirken okadar büyük bir gerzeklik yapmışım ki, şimdi daha ii anlıorum, ee tabi modifiye fikri ozamanlar çok istememe rağmen, aracımı değiştireceğimden dolayı yoktu, ama şimdi 60 yanağın çilesini çekiyorum. Bu nedenle hertürlü takas, değişim, lastik satış, lastik+jant alım satım fikirlerinize sonuna kadar açığım. Bu haliyle 3.5'luk yay takmam zaten mümkün deil, bu yanaklarla devamlı çamurluklarım ile beraber yol alırım. :)

lastiklerim 195 60 15 dunlop 4 mevsim Maslak Keskinler'den alınma, ve yaklaşık 3-4 aylık.
Herkese şimdilik ii seyirler dilerken, öneri, dilek ve şikayetlerinizi bekliyorum. Bu arada unutmadan manevi yardımlarından ve dostluklarından dolayı özellikle Tarantino Mehmet ve VTI Serhat Turmuş'a çok teşekkür ederim.

Cumhur

Ynt: Sonunda 1.4is'miz huzurlarınızda...
« Yanıtla #1 : Nisan 20, 2009, 09:40:32 ÖÖ »
Maşallah Allah kaze bela vermesin çok güzel olmuş... Modifiyenin sınırı yok kolay gelsin :)

Emrek

« Yanıtla #2 : Nisan 20, 2009, 09:45:04 ÖÖ »

HonDaGırL

« Yanıtla #3 : Nisan 20, 2009, 09:56:00 ÖÖ »
maşaLLah ii günLerde kuLLnırsınıs umarım

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #4 : Nisan 20, 2009, 11:05:27 ÖÖ »
kazasız belasız emre abi çıtalar iptal olmuş vtec ekleri takılmış jdm farlarda takılmış daha var daha var ama azmine helal olsun honda baktıkça seviliyor bunu kimse unutmasın sana kolay gelsin devamında yardım istersen yerimi biliyorsun emre abi

bay_apo_06

« Yanıtla #5 : Nisan 20, 2009, 11:25:35 ÖÖ »
kazasız belasız cezasız maşallah...

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Nisan 20, 2009, 11:51:17 ÖÖ »
abi gercekten güsel olmuş . Allah güle güle binmeyi nasip etsin. Bu arada araç otomatik vitesmi .

Emrek

« Yanıtla #7 : Nisan 20, 2009, 12:00:34 ÖS »
abi gercekten güsel olmuş . Allah güle güle binmeyi nasip etsin. Bu arada araç otomatik vitesmi .
Öncelikle çok teşekkür ederim, siz ve yorum yapan diğer arkadaşlara.
evet aracım 98 model otomatik vites.

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Nisan 20, 2009, 12:02:37 ÖS »
abi mehmetle benim araba içinde uğraşmaya başladıkda . Bana direk dediği otomatik şanzumanı indirelim normal vites yapalım . sanada sölemiştir kesin .

altunparmak

« Yanıtla #9 : Nisan 20, 2009, 12:04:27 ÖS »
kazasız belasız ;)

Emrek

« Yanıtla #10 : Nisan 20, 2009, 12:05:12 ÖS »
kazasız belasız emre abi çıtalar iptal olmuş vtec ekleri takılmış jdm farlarda takılmış daha var daha var ama azmine helal olsun honda baktıkça seviliyor bunu kimse unutmasın sana kolay gelsin devamında yardım istersen yerimi biliyorsun emre abi
Çok teşekkür ederim Mehmet'çim, Tabiki istanbul şubem sen, trabzon şubem ise Serhat bundan sonra...:):):)
Jant+lastik meselesini bilahere konuşalım üstad...

Emrek

« Yanıtla #11 : Nisan 20, 2009, 12:09:49 ÖS »
abi mehmetle benim araba içinde uğraşmaya başladıkda . Bana direk dediği otomatik şanzumanı indirelim normal vites yapalım . sanada sölemiştir kesin .
Ne yalan söyleyeyim, söylemedi valla...Aslında niyetim hanıma işe gidip gelmesi için ufak bi araba alıp, bunu yine aynı model temiz bir VTI ile takaslamaktı.Özün sözü otomatik şanzıman fanatiği bi adam değilim...:) Çocuk olduktan sonra eşim araba ile seyir halindeyken hem çocuk ile ilgilen hem vites değiştir, uğraşmayalım diye, ilk otomatik aracımızı aldık...Haa tabi memnuniyetsizliğim yok, günde yaklaşık 70-80 km yapan bi araç için istanbul şartlarında otomatik vites'te lazım, ama hiçbir zaman düzün yerini tutmadığıda bir gerçek. Bu sıralar eşde dostta bulduğum her düz vitesli aracı kullanıp kendimden geçiorum doğrusu.:)

novalgine22

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Nisan 20, 2009, 12:14:11 ÖS »
abi masallahhh cok kuselll :D

Emrek

« Yanıtla #13 : Nisan 20, 2009, 12:18:59 ÖS »
abi masallahhh cok kuselll :D
Çok teşekkürler.

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #14 : Nisan 20, 2009, 12:19:17 ÖS »
Ne yalan söyleyeyim, söylemedi valla...Aslında niyetim hanıma işe gidip gelmesi için ufak bi araba alıp, bunu yine aynı model temiz bir VTI ile takaslamaktı.Özün sözü otomatik şanzıman fanatiği bi adam değilim...:) Çocuk olduktan sonra eşim araba ile seyir halindeyken hem çocuk ile ilgilen hem vites değiştir, uğraşmayalım diye, ilk otomatik aracımızı aldık...Haa tabi memnuniyetsizliğim yok, günde yaklaşık 70-80 km yapan bi araç için istanbul şartlarında otomatik vites'te lazım, ama hiçbir zaman düzün yerini tutmadığıda bir gerçek. Bu sıralar eşde dostta bulduğum her düz vitesli aracı kullanıp kendimden geçiorum doğrusu.:)
ufukçum emre abiye söylememin nedeni eşininde bu arabayı kullanmı olması ilk önce sat düz dedim sonra bana eşimde kullanıyo diyince ben de söylediğimde R yaptım ama sana manuel lasım

novalgine22

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Nisan 20, 2009, 12:21:47 ÖS »
ufukçum emre abiye söylememin nedeni eşininde bu arabayı kullanmı olması ilk önce sat düz dedim sonra bana eşimde kullanıyo diyince ben de söylediğimde R yaptım ama sana manuel lasım
mehmet kardesım sımdı ufuk arkadasımız otomatık vıtesı duz kadar saglıklı kullanamadıgın dan onun ıcın otomatık dahaı ıyı.. aklına gırme kankimin :D

Jumper

« Yanıtla #16 : Nisan 20, 2009, 12:27:34 ÖS »
maşallah araban gerçekten güzel olmuş,

stopların çok canlı duruyor, folyo mu çektin yoksa boyadınmı ?

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Nisan 20, 2009, 12:37:01 ÖS »
mehmet kardesım sımdı ufuk arkadasımız otomatık vıtesı duz kadar saglıklı kullanamadıgın dan onun ıcın otomatık dahaı ıyı.. aklına gırme kankimin :D

şimdi ağrı kesici  akşam yanına geliyorum arabaları değişiyoruz ve çıkıyoruz yola kabul mu ... !!! eğer senin dediğin gibiyse  o zaman istediğini yaz forumda  ... ( bişi diceksende pm at konuyu pert etme ağrı kesici )

Emrek

« Yanıtla #18 : Nisan 20, 2009, 12:40:56 ÖS »

boyadık üstad çokda memnum kaldım, hiçbukadar güzel bi çalışma olacağını beklemiyodum, yakından çok daha canlı duruyor.Bence JDM'ciler için stop boyama ideal...Sonar'dan sıkılıp Led'li stoplar pahalı diyen herkes kutusuna 20 tl verip stoplarını boyayabilir..:):)

mturk78

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Nisan 20, 2009, 12:48:22 ÖS »
Maaşallah.Kazasız belasız, güzel araç..

34 DF 9999

« Yanıtla #20 : Nisan 20, 2009, 01:32:09 ÖS »
maşallah allah kaza bela vermesın guzel olmuş...

Jumper

« Yanıtla #21 : Nisan 20, 2009, 02:06:37 ÖS »

boyadık üstad çokda memnum kaldım, hiçbukadar güzel bi çalışma olacağını beklemiyodum, yakından çok daha canlı duruyor.Bence JDM'ciler için stop boyama ideal...Sonar'dan sıkılıp Led'li stoplar pahalı diyen herkes kutusuna 20 tl verip stoplarını boyayabilir..:):)

özel bir boyası varmı ?

focusn70

• Ahmet
« Yanıtla #22 : Nisan 20, 2009, 02:16:24 ÖS »
maşallah kazasız belasız

Emrek

« Yanıtla #23 : Nisan 20, 2009, 02:29:35 ÖS »

özel bir boyası varmı ?
Özel bir sprey sadece bu iş için, ama markasını bilmiorum, arabanın bagajında kaldı, yarın ismini cismini mesaj atarım sana pm'den

Emrek

« Yanıtla #24 : Nisan 20, 2009, 02:30:08 ÖS »
maşallah kazasız belasız

teşekkürler, bil mukabele.