Gönderen Konu: Son mesajımı yazıyorum.  (Okunma sayısı 1816 defa)

bilgin

• bilgin
Son mesajımı yazıyorum.
« : Kasım 26, 2013, 08:34:23 ÖÖ »

bu foruma üye olalı tam 1o ay geçti. bu aracımın resimleri yüzünden bir iki tanesi çıktı kendini beğenmiş yorumlar yaptı diğer arkadaşları bir kenara bırakıyorum ve bu resme yorum yapan arkadaşları şiddetle kınıyorum.  Sonra çıkmış yok forumda kimse kalmadı yok şöyle oldu yok böyle oldu diyenler oluyor. Önce forumum ne forumu olduğuna baksın bu arkadaşlar ben kimseyi kıracak üzecek bir şey yapmadım yapmamda ancak bu resmi sorun hale getiren arkadaşlar yüzünden forumdan ayrılıyorum ve bu kişileri şiddetle kınıyorum. Saygılarımla
« Son Düzenleme: Kasım 26, 2013, 08:35:08 ÖÖ Gönderen: bilgin »

Carismatiq

• Mustafa
Ynt: Son mesajımı yazıyorum.
« Yanıtla #1 : Kasım 26, 2013, 08:50:58 ÖÖ »

Bilgin Bey,

Kimsenin sizin aracınız ve size laf ettiği yok.. bu kadar alınganlık yapmayın lütfen.. Forum ortamında eleştiri ve yorum yapmak açık şekilde bırakılmıştır. Ben size küstüm gidiyorum gibi bir konu açmışsınız  :D Tekrar yazıyorum imza konusunda bu resminizi eklemek istiyorsanız boyutunu küçültmeniz gerekiyor. Dilerseniz yardımcı olalım. Sevgiler.

SU-vic

• Süleyman
    • Benimkisi :)
« Yanıtla #2 : Kasım 26, 2013, 09:28:21 ÖÖ »
Ben de küsecem arkadaş noluyo ya. Bizim amacımızın kimseyi kırmak olmadıqını söyledik. Beni tanısan kendini beqenmiş lafını da haketmeyeceqimi bilirdin. Utana sıkıla bişey söylüyoruz, söylemez olaydım ettiqim 1 cümle yediqimiz 10 cümle.

berk-sinan

• sinAn
« Yanıtla #3 : Kasım 26, 2013, 11:00:54 ÖÖ »
burası özgür bir forum kımse kımseyı kurallar dısında yonlendıremez giden gider kalan kalır..
güle güle bilgin gene bekleriz. :)

olivin

« Yanıtla #4 : Kasım 26, 2013, 11:47:53 ÖÖ »
Gitsen de son 2 güne damga vurdun bilgin bey. Hondanızla mutluluklar.