Gönderen Konu: trabzondan selamalar  (Okunma sayısı 2749 defa)

mahmes

• Ziyaretçi
trabzondan selamalar
« : Ekim 10, 2009, 11:31:53 ÖS »
selam arkadaşalar,
Aranıza yeni katıldım. Adım mahmut. ÖTV indiriminin son günü siyah renk honda civic elegance düz vites aldım. İlk kez honda kullanıyorum. Fiyatı:41.500
Araç için genel önerileriniz ve aşağıdaki başlıklar hakkında tecrübelrinizi paylaşmak istiyorum.
1. Fiyat olarak nasıl
2. Araç içi bluetooth taktırmak istiyorum.
3. Döşemeler bej olduğundan ve benim 2 tane canavar ve bir o kadar şirin çocuğum olduğundan deri döşeme veya kılıf için öneri
4. Kauçuk Paspas almak için
5. yakıt istasyonu ismi
Şimdiden ilginize tşk.

kacaman

Ynt: trabzondan selamalar
« Yanıtla #1 : Ekim 11, 2009, 12:22:49 ÖÖ »
öncelikle aramıza hoş geldin keyifli ve aktif forumlar diliyorum, mükemmel bir tercih yapmışsın hayırlı olsun, benim siyah vardı yeni sattım ben de gümüş aldım, bakımı çok zahmetli özellikle titiz isen işin çok zor, koltuklara kılıf yaptırt, şu anki döşeme rengine yakın kılıf var araştırırsan bulursun, zemine de iyi bir döşemeciye plastikten paspas yaptır yada kauçuk paspas mutlaka al, benim sattığım siyah 11 aylıktı halı paspaslarına hiç basılmadan, poşetlerini yırtıp hemen kılıf takıldığından koltukları kirlenmeden satmıştım ah ah, tanıdık benzin istasyonu yani bilindik yerlerden al kullanım kitasında 95 oktan diyor, navigasyon cihazını araştır bence, bütün özellikler var bluetooth vs.vs.

yalçınn

« Yanıtla #2 : Ekim 11, 2009, 12:48:22 ÖÖ »
hoşgeldiniz aramıza...
aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

mahmes

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 11, 2009, 10:14:52 ÖS »
teşekkürler önerileriniz ve dilekleriniz için. yeni paylaşım ve önerileri bekliyorum.

mehmet1971

« Yanıtla #4 : Ekim 11, 2009, 10:46:49 ÖS »
hayırlı olsun

vtec2

« Yanıtla #5 : Ekim 12, 2009, 01:04:13 ÖÖ »
Hoşgeldin Mahmut... Honda kesinlikle doğru tercih  :con Civic doğru olduğu kadar bence tutku dolu bir tercih  >=ok
Rabbim kazasız belasız iyi günlerde binmek nasip etsin... [-o< [-o< [-o<
Benzin konusunda 97 oktanın altında tercih etme  >%Sakin  İzmirde olsan sana nerden alman gerektiğini (tecrübeyle sabittir..) söylerdim ama trabzon hiç bilmediğim bir şehir..(Rizeli olmama rağmen  >%6rol )
Civic in fiyatına gelince.. Mükemmel diyorum  >=ok   liste satış fiyatı 44-45 civarı diyebiliyordum  :con
Sen 41.500_TL ye nasıl yaptın aldın helal olsun sana  >=ok 15 gün önce bir dostum 2010 siyah elegance aldı 43.000_TL ye .. Pazarlığımız iyi anlaşılan Mahmut kardeşim ;)

carda1

« Yanıtla #6 : Ekim 12, 2009, 03:08:32 ÖÖ »
hoşgeldiniz aramıza gerçe bende yeniyim bu arada benzini nerden almalıyız izmirde

OzzWoLF

« Yanıtla #7 : Ekim 12, 2009, 07:50:53 ÖÖ »
hoşgeldin
Allah kaza bela vermesin.Hayırlı günler dilerim.

mahmes

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ekim 12, 2009, 02:06:11 ÖS »
aslında pazarlık yapmadım sayılır ötv indirimi son günü ve yın son günü olması dolayısıyla 3000 tl bayii indirimi yaptılar ve cazip geldi. Ama her şey istediğim gibi gitmedi. Aracın yolda olduğunu ve 2-3 gün içerisinde geleceğini söylemişlerdi. Sonra aracın samsuna yanlışlıkla indirildiğini söylediler. Tabii bu yanlış onlar arka park sensörü ve trabzun samsun gidiş dönüş benzin parasına patladı.... :kiskis

mali

« Yanıtla #9 : Ekim 14, 2009, 03:14:54 ÖÖ »
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

zack

« Yanıtla #10 : Ekim 14, 2009, 07:53:43 ÖÖ »
Hayırlısı olsun hocam kazasız belasız araç ve fiyat 10 numara  >=ok

Benzin konusunda 97 oktanın altında tercih etme  >%Sakin  İzmirde olsan sana nerden alman gerektiğini (tecrübeyle sabittir..) söylerdim

Hocam nerden alıyosun benzini merak ettim ben izmir adliyesinin altındaki opeti tercih ediyorum genelde ama merak ettim orayı?

hkn.sel

« Yanıtla #11 : Ekim 14, 2009, 08:21:05 ÖÖ »
hoşgeldin aramıza ve hayırlı olsun kazasız belasız

vtec2

« Yanıtla #12 : Ekim 16, 2009, 04:13:58 ÖÖ »
Hayırlısı olsun hocam kazasız belasız araç ve fiyat 10 numara  >=ok

Benzin konusunda 97 oktanın altında tercih etme  >%Sakin  İzmirde olsan sana nerden alman gerektiğini (tecrübeyle sabittir..) söylerdim

Hocam nerden alıyosun benzini merak ettim ben izmir adliyesinin altındaki opeti tercih ediyorum genelde ama merak ettim orayı?
İzmirli tüm dostlarım (özellikle hondacı kardeşlerim..) ve ben göztepe shell i tercih ediyoruz.
ilk aracımı 1995 te aldım , o zamandan bu zamana tek tercihim(tercihimiz..)