Gönderen Konu: SEDAT_KAPTAN-İZMİR-AKLA GELMEZ RENK! AKILDA KALAN ZARAFET  (Okunma sayısı 10541 defa)

nv142

Ynt: SEDAT_KAPTAN-İZMİR-AKLA GELMEZ RENK! AKILDA KALAN ZARAFET
« Yanıtla #25 : Mart 14, 2011, 07:30:22 ÖS »
gayet başarılı kazasız belasiz inş...

LION

« Yanıtla #26 : Mart 14, 2011, 11:58:14 ÖS »
içine sindiyse sıkıntı yok aga devaamm :) izmirden Honda günceli :P
HERKESİN YORUMU İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR,,,

UMUT KANKA SİYAH JANT'DA HAKLISIN VEYA SUBARU SARISIDA GİDEBİLİRDİ,AMA BU BEYAZ JANTLAR BANA TAKINTI OLDU,KIRMIZI ARABAM OLMASINI BEKLİYEMEDİM VALLAH,,,,İÇİMDE KALMASIN (;

SEDAT_KAPTAN

• SEDAT UZUNER
« Yanıtla #27 : Mart 15, 2011, 10:36:33 ÖÖ »
bende beyaz araba almam aslaaa diyorum ne öyle yürüyen buzdalabı gibi büyük konuştum aracım beyaz ve bayılıyorum bu renge artık :D gayet başarılı olmuş ve MAŞALLAH cok tatlı duruyor kazasız belasız sürüşler  bu arada jantlarımız aynı sanırım benım araçta imzamda ki :) 

evet kardeşim jantlar aynı,195/50/15 de lastikler,,baktım herkesde spoon beyaz var hadi dedim bu biraz farklı olsun,,ama pişman değilim baktıkca gözüm alıştı,,,sağol

becktak

« Yanıtla #28 : Mart 15, 2011, 10:36:56 ÖÖ »
Birde canlı canlı görün fenaa (:
Kazasız & belasız tütütütütü (:

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #29 : Mart 15, 2011, 05:16:55 ÖS »
Renk güzel. Arabada güzel. Maşallah

SEDAT_KAPTAN

• SEDAT UZUNER
« Yanıtla #30 : Mart 15, 2011, 05:26:36 ÖS »

oben kanka seninkinin yanında fıss kalır ama,,canlı gören ilk kişisin vallah clupten,,sağol kardeşim

becktak

« Yanıtla #31 : Mart 15, 2011, 05:40:05 ÖS »
oben kanka seninkinin yanında fıss kalır ama,,canlı gören ilk kişisin vallah clupten,,sağol kardeşim
Rica ederim, fıs ne demek kardeşim..
Evet ilk ben gördüm, güzel bir duygu :P

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #32 : Mart 15, 2011, 06:23:49 ÖS »
Maşallah kazasız belasız aracın gayetde güzel.Bnim hoşuma gitti.Bu rengi bende pek sevmiyorum.Ama JDM'leyince ve boyasını temiz tutunca rengide çok parlak ve güzel görünüyor.Temiz bakmak lazım sürekli.Kirlenince kötü görünüyor bence. :)

Buluşmalara da bekleriz.

SEDAT_KAPTAN

• SEDAT UZUNER
« Yanıtla #33 : Mart 15, 2011, 09:55:37 ÖS »
Maşallah kazasız belasız aracın gayetde güzel.Bnim hoşuma gitti.Bu rengi bende pek sevmiyorum.Ama JDM'leyince ve boyasını temiz tutunca rengide çok parlak ve güzel görünüyor.Temiz bakmak lazım sürekli.Kirlenince kötü görünüyor bence. :)

Buluşmalara da bekleriz.
,

eyvallah kardeşim,,dediğin gibi temiz tutunca kendini belli ediyor,buluşmalara da illaki gelirim 2 sene dir üyeyim zaten daha önceki aracım tek kapı gri 35 TC 126 dı,,arabayı satınca nıck de değiştirdim yeniden üye oldum

bydmrblk

« Yanıtla #34 : Mart 15, 2011, 10:52:34 ÖS »
bende beyaz araba almam aslaaa diyorum ne öyle yürüyen buzdalabı gibi büyük konuştum aracım beyaz ve bayılıyorum bu renge artık :D gayet başarılı olmuş ve MAŞALLAH cok tatlı duruyor kazasız belasız sürüşler  bu arada jantlarımız aynı sanırım benım araçta imzamda ki :) 

evet kardeşim jantlar aynı,195/50/15 de lastikler,,baktım herkesde spoon beyaz var hadi dedim bu biraz farklı olsun,,ama pişman değilim baktıkca gözüm alıştı,,,sağol

son resmindeki jant 15lik mi kardeşim? çok tatlı duruyor.peki markasını veya bulacağımız yeri paylaşabilirmisin hoşuma gitti

ÇaVuŞ

« Yanıtla #35 : Mart 15, 2011, 11:02:44 ÖS »
Nette Görmüştüm Aracınızı Gerçekten Başarılı ...

bywarm

« Yanıtla #36 : Mart 16, 2011, 08:05:30 ÖÖ »
sedatım yakıyon yine benim kırmızının yanına yanaşma sarı kırmızı olmayalım

neyseo35

« Yanıtla #37 : Mart 16, 2011, 09:33:18 ÖÖ »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2000-mak-kasa-guvenlik-paketli-lpg-li-44832214/detay

hayırdır bu kadar uğraştan sonra nasıl kıydın aracına.satılığa çıkarmışsın hayırlı işler.

chevasil

« Yanıtla #38 : Mart 16, 2011, 05:08:56 ÖS »
maşallah abi izmir yollarında karşılaşmak dilegiyle kazasız belasız.

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #39 : Mart 16, 2011, 06:34:37 ÖS »

Buluşmalara da bekleriz.
,

eyvallah kardeşim,,dediğin gibi temiz tutunca kendini belli ediyor,buluşmalara da illaki gelirim 2 sene dir üyeyim zaten daha önceki aracım tek kapı gri 35 TC 126 dı,,arabayı satınca nıck de değiştirdim yeniden üye oldum

Hııı tanıdım şimdi tamam.. :)

SEDAT_KAPTAN

• SEDAT UZUNER
« Yanıtla #40 : Mart 17, 2011, 01:39:46 ÖS »

son resmindeki jant 15lik mi kardeşim? çok tatlı duruyor.peki markasını veya bulacağımız yeri paylaşabilirmisin hoşuma gitti

BEYAZ JANTLAR 15,,SON RESİMDE Kİ JANT 16 OFSETLİ TFT JANTLAR ÖNLER 7,5 ARKALAR 9 OFSET OLARAK VERİLİYOR GENELDE AMA
SADECE GÜZEL GÖZÜKÜYOR HİÇ Mİ HİÇ KULLANIŞLI BİR JANT DEĞİL,,BİRDE 40-45 YANAK LASTİKLE KULLANMAK ZORUNDA KALIYORSUN İYİCE KÖTÜLEŞİYOR,,KENDİ AÇIMDAN TABİ,,

SEDAT_KAPTAN

• SEDAT UZUNER
« Yanıtla #41 : Mart 17, 2011, 01:43:11 ÖS »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2000-mak-kasa-guvenlik-paketli-lpg-li-44832214/detay

hayırdır bu kadar uğraştan sonra nasıl kıydın aracına.satılığa çıkarmışsın hayırlı işler.

UĞRAŞTIM AMA BENDE HASTALIK YAPIP SATIŞA ÇIKARTIYORUM AMA YAPTIĞIM MASRAFLARI İÇİNE KOYUYORUM TABİ,,ACELEMDE OLMAZ ZARARIMDA,,BUNDAN SONRAKİ HEDEFİM HERALDE GÜZEL Bİ KIRMIZI OLUR TEK KAPI OLABİLİR,,TABİ DEDİĞİM GİBİ ACELEM YOK,,BENİM 5 TANE HONDAM OLDU,HEPSİDE MÜKEMMEL TEMİZLİKTE VE KENDİNE BAKTIRAN CİNSDEN Dİ,,YANİ BİRİ GİDER BİRİ GELİR

bydmrblk

« Yanıtla #42 : Mart 17, 2011, 06:48:33 ÖS »

BEYAZ JANTLAR 15,,SON RESİMDE Kİ JANT 16 OFSETLİ TFT JANTLAR ÖNLER 7,5 ARKALAR 9 OFSET OLARAK VERİLİYOR GENELDE AMA
SADECE GÜZEL GÖZÜKÜYOR HİÇ Mİ HİÇ KULLANIŞLI BİR JANT DEĞİL,,BİRDE 40-45 YANAK LASTİKLE KULLANMAK ZORUNDA KALIYORSUN İYİCE KÖTÜLEŞİYOR,,KENDİ AÇIMDAN TABİ,,

ne konuda kullanışlı değil kardeşim? arabayımı kasıyor, yol tutuşumu, kasisler çukurlar felan mı?

Eren53

« Yanıtla #43 : Mart 17, 2011, 06:57:40 ÖS »
plakayla plakalık uyumlu olmus :D kazasız belasız kardeşim

SEDAT_KAPTAN

• SEDAT UZUNER
« Yanıtla #44 : Mart 18, 2011, 11:33:10 ÖÖ »
plakayla plakalık uyumlu olmus :D kazasız belasız kardeşim

aaa DOĞRU DİYOSUN KARDEŞİM VALLAH HİÇ DİKKAT ETMEDİM AS FUCK (;

tayfuncantürk

« Yanıtla #45 : Mart 18, 2011, 03:10:23 ÖS »
maşallah kazasız belasız kullanman dileğiyle

bywarm

« Yanıtla #46 : Mart 19, 2011, 05:45:46 ÖS »
 UĞRAŞTIM AMA BENDE HASTALIK YAPIP SATIŞA ÇIKARTIYORUM AMA YAPTIĞIM MASRAFLARI İÇİNE KOYUYORUM TABİ,,ACELEMDE OLMAZ ZARARIMDA,,BUNDAN SONRAKİ HEDEFİM HERALDE GÜZEL Bİ KIRMIZI OLUR TEK KAPI OLABİLİR,,TABİ DEDİĞİM GİBİ ACELEM YOK,,BENİM 5 TANE HONDAM OLDU,HEPSİDE MÜKEMMEL TEMİZLİKTE VE KENDİNE BAKTIRAN CİNSDEN Dİ,,YANİ BİRİ GİDER BİRİ GELİR
[/quote]

sedat benim tek kapı canavarı satiiiim sana istersen 15500 pazarlık yok takas fiyatı 17000   >%6rol