Gönderen Konu: Minik Canavarım  (Okunma sayısı 3082 defa)

bugrahangul

Minik Canavarım
« : Mayıs 04, 2014, 09:18:39 ÖS »

Bu benim minik canavarım. Uzun süre araştırdım ve gerçekten istediğim gibi bir CRX buldum. Sanırım sayılı araçlardan biri. Sadece sağ kapı sacı değişmiş ve temizlik için ******da komple boyanmış. 100.000 km'de sandık motor koyulmuş yatak sardığından dolayı ve şuanda 247.000 km'de.

Şikayetim yok değil ama inanilmaz keyifli bir araç. 97 oktan koyup gezinmek muhteşem.

Herkese selamlar...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

BiTEC

Ynt: Minik Canavarım
« Yanıtla #1 : Mayıs 04, 2014, 10:13:05 ÖS »
maşallah...kazasız belasız cezasız sürüşler nasip olsun...

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #2 : Mayıs 04, 2014, 10:23:21 ÖS »

Maşallah..

zOnstyLe

« Yanıtla #3 : Mayıs 04, 2014, 11:20:56 ÖS »
Maşşalah bebek gibi :)

bugrahangul

« Yanıtla #4 : Mayıs 04, 2014, 11:55:44 ÖS »
Hepinize teşekkür ederim. İlk cezamı yedim ne yazıkkı :( Tek sıkıntım kapılardan ve arka koltuk kenarlarından gelen sesler.

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #5 : Mayıs 05, 2014, 12:05:41 ÖÖ »
Hepinize teşekkür ederim. İlk cezamı yedim ne yazıkkı :( Tek sıkıntım kapılardan ve arka koltuk kenarlarından gelen sesler.

Geçmiş olsun dert etmeyin.. ufak tefek sorunlar zamanlada hallolur aracın keyfini sürün..

bugrahangul

« Yanıtla #6 : Mayıs 05, 2014, 12:08:32 ÖÖ »

Geçmiş olsun dert etmeyin.. ufak tefek sorunlar zamanlada hallolur aracın keyfini sürün..

Cuma akşamı Caddebostan'dan çıktım. Çıkar çıkmaz polis amca çekti kenara. Egzos var sandım o yüzden çevirdim, madem yok orjinal sesi bu cam filminden yazmak zorundayım dedi. :) Şaka gibi...

Bu araç için önerileriniz var ise paylaşın lütfen.

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #7 : Mayıs 05, 2014, 12:13:48 ÖÖ »

Cam filmlerini sök gitsin  :) Senin araç her zaman dikkat çeker polis her zaman bahane bulacaktır. Dolandığın güzargahlardan bende geziyorum lakin benim araçda film vs yok polisin önünden standart bir vaziyette geçiyoruz sıkıntı yok  :D

Öneri olarak ne istiyorsun bence orjinal hali çok gösterişli ve güzel zaten  >=ok

bugrahangul

« Yanıtla #8 : Mayıs 05, 2014, 09:50:36 ÖÖ »
Ben tek sorunum araç içi ses. Yaşından dolayı normal. Zaten sert bir araba spor olduğundan dolayı ancak bir çözüm olmalı bence. Neler yapılabilir sorusuna net bir cevap kesinlikle bulamıyorum ve daha kötü olmasından korkuyorum. :)

BiTEC

« Yanıtla #9 : Mayıs 05, 2014, 10:45:01 ÖÖ »
geçen akşam beni de durdurdular...öndeki gündüz farını parklara bağlamış benden  önceki sahibi..ben de değiştirmedim henüz..polis durdurdu ve sis farlarını kapat dedi..
bende hangi sis farını der gibi "sis farı?" dedim yüzüme ters ters baktı :D
ben de o gündüz farı falan filan diye anlatmak yerine tamam dedim devam ettim :D

tnrdnzekr

• TNR
« Yanıtla #10 : Mayıs 05, 2014, 10:59:29 ÖÖ »
Ben tek sorunum araç içi ses. Yaşından dolayı normal. Zaten sert bir araba spor olduğundan dolayı ancak bir çözüm olmalı bence. Neler yapılabilir sorusuna net bir cevap kesinlikle bulamıyorum ve daha kötü olmasından korkuyorum. :)

kapı panzotlarına döşemeciyerle bulunan ince süngerleri serip şekil verip o şekilde monte ediosun kesis büyük ölçüde kesiyor

bugrahangul

« Yanıtla #11 : Mayıs 05, 2014, 02:24:15 ÖS »
geçen akşam beni de durdurdular...öndeki gündüz farını parklara bağlamış benden  önceki sahibi..ben de değiştirmedim henüz..polis durdurdu ve sis farlarını kapat dedi..
bende hangi sis farını der gibi "sis farı?" dedim yüzüme ters ters baktı :D
ben de o gündüz farı falan filan diye anlatmak yerine tamam dedim devam ettim :D

Anlam vermek çok zor oluyor polis bey abi ve amcalara. :) ceza kesmek istedikleri zaman illaki bir şeye takaniliyorlar. Az buz değil, cam filmine 172 TL ceza kestiler. Ki filmler 2003 yılından bu yana aracın üzerinde. :)

bugrahangul

« Yanıtla #12 : Mayıs 05, 2014, 04:06:09 ÖS »

kapı panzotlarına döşemeciyerle bulunan ince süngerleri serip şekil verip o şekilde monte ediosun kesis büyük ölçüde kesiyor

Kapı döşemeleri sökmek biraz korkutuyor elimde kalır diye :)
Söktükten sonra kapı kılıpslerını bulup sıfır takmak lazım. Yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba forumda?