Gönderen Konu: Karbon Type-R Kaput - Full Mugen - 34 FT 5913  (Okunma sayısı 18243 defa)

SUNSET35

• www.goktasotolastik.com
Ynt: Karbon Type-R Kaput - Full Mugen - 34 FT 5913
« Yanıtla #25 : Temmuz 31, 2008, 03:47:12 ÖS »
İnann araba çok güzel ama eksikleri var bence jantlar hiç olmamış yay acil takman lazım en son olarakta senin içine sindiyse sorun yok demektir allah kazadan beladan korusun hayırlısı olsun....

Caltunay

« Yanıtla #26 : Temmuz 31, 2008, 04:51:23 ÖS »

aracınız çok güzel.gerçi gökhan(refleks) abim benden daha iyi bilir ama ben şahsen jantları beğendim.ama tabii ki herkesin kendi zevki.ve anladıgıma göre tamamen mugen üzerine çalışılmış.sizde de benim gibi mugen hastalıgı var.(gerçi honda olsun ister typeR ister v-tec ister mugen olsun)aracınızın sadece ses sistenini görünüş bakımından beğenmedim.bu araç daha fazlasını hak eder bence.kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Teşekkür ederim :)
Aracın ses sisteminde görüntü düşünmedim aslında. Sadece aracın içindeyken düzgün ses alayım yeter diye düşündüm.

Caltunay

« Yanıtla #27 : Temmuz 31, 2008, 04:52:36 ÖS »

araç beyaz olsaydı o kaput çok daha deli dururdu.yay ve angel eyes far koymalısınız bence.jantlar yakışmış bana göre ama daha güzel bişey olabilirdi.kaput güzel durmamıs beyaz olsaydı aracınız eminim süper dururdu araç renginden kaybetmişsiniz saygılar

Kesinlikle katılıyorum, beyaz her türlü aksesuarı daha güzel kaldırıyor. Yay için alternatif bakıyorum, angellar cumartesi :)

Caltunay

« Yanıtla #28 : Temmuz 31, 2008, 04:53:37 ÖS »

İnann araba çok güzel ama eksikleri var bence jantlar hiç olmamış yay acil takman lazım en son olarakta senin içine sindiyse sorun yok demektir allah kazadan beladan korusun hayırlısı olsun....

Böyle yapmayın, daha yeni aldığım janttan soğutacaksınız beni :) Teşekkür ederim.

infaztim

« Yanıtla #29 : Temmuz 31, 2008, 08:02:23 ÖS »
araban güzel hayırlı sürüşler

ön arka tamponun boyası gövdeden çok daha koyu gözüküyor :S

white927

« Yanıtla #30 : Temmuz 31, 2008, 10:34:08 ÖS »
Bana köre 10 numara olmuş dostum. Jantlarda bir harika. Kazasız belasız kullanman dileğiyle... >=ok >=ok >=ok

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Ağustos 01, 2008, 12:03:10 ÖÖ »
gayet şık olmuş kanatın spoyler kısmınıda karbon kaplatsan güsel olur:)ön plakalıgı iptal edip kare plaka tasan ön taraf kendini daha cok gösterir:)

white927

« Yanıtla #32 : Ağustos 01, 2008, 03:01:52 ÖÖ »
dostum bu arada arka logoyu nerden temin ettin...

Caltunay

« Yanıtla #33 : Ağustos 01, 2008, 07:37:47 ÖÖ »

araban güzel hayırlı sürüşler

ön arka tamponun boyası gövdeden çok daha koyu gözüküyor :S

Sanırım fotoğraf çekiminden öyle gözüküyor. Sizin yazınızdan sonra tekrar inceledim renk farkı yok. Teşekkür ederim.

Caltunay

« Yanıtla #34 : Ağustos 01, 2008, 07:38:15 ÖÖ »

Bana köre 10 numara olmuş dostum. Jantlarda bir harika. Kazasız belasız kullanman dileğiyle... >=ok >=ok >=ok

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Caltunay

« Yanıtla #35 : Ağustos 01, 2008, 07:40:54 ÖÖ »

gayet şık olmuş kanatın spoyler kısmınıda karbon kaplatsan güsel olur:)ön plakalıgı iptal edip kare plaka tasan ön taraf kendini daha cok gösterir:)

Kanat için yurtdışıyla yazışmam sürüyor, eğer getirtebilirsem typr-r kanadı takıcam. Plakalık için yarın uğraşıcam. İnşallah halledebilirim. Teşekkürler.

Caltunay

« Yanıtla #36 : Ağustos 01, 2008, 07:41:17 ÖÖ »

dostum bu arada arka logoyu nerden temin ettin...

Sanırım yazmaya izin yok o yüzden şöyle diyeyim Mugen satan distribütörden aldım :)

HanDikaP

« Yanıtla #37 : Ağustos 01, 2008, 08:15:51 ÖÖ »
Kazasız Belasız kullanmanı Dilerim. Çok Güzel olmuş aracın. Jant işi zevk işidir. Bence çok yakışmış jantların. Özellikle Gümüş araçlarda Gümüş renkli 7 Kollu jantlar çok güzel duruyor. Original Type-r lardada o şekilde. Seninkinde kol sayısı fazla ama çok güzel genede. Kaputunda çok güzel görünüyor. Nerden temin ettin yazarmısın. Birde karbon üstüne boya yapılabiliyormu gümüş renkli acaba. Bilgim olmadığından soruyorum.

Caltunay

« Yanıtla #38 : Ağustos 01, 2008, 08:36:12 ÖÖ »

Kazasız Belasız kullanmanı Dilerim. Çok Güzel olmuş aracın. Jant işi zevk işidir. Bence çok yakışmış jantların. Özellikle Gümüş araçlarda Gümüş renkli 7 Kollu jantlar çok güzel duruyor. Original Type-r lardada o şekilde. Seninkinde kol sayısı fazla ama çok güzel genede. Kaputunda çok güzel görünüyor. Nerden temin ettin yazarmısın. Birde karbon üstüne boya yapılabiliyormu gümüş renkli acaba. Bilgim olmadığından soruyorum.

Teşekkür ederim. Kaputu yine aynı şekilde Mugen distribitörü olan firmadan aldım. Bildiğim kadarıyla karbon üzerine boya atılmıyor.

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Ağustos 01, 2008, 09:04:18 ÖÖ »

neden karbon kaputu boyatmak istiosun ki

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Ağustos 01, 2008, 09:20:28 ÖÖ »

araç beyaz olsaydı o kaput çok daha deli dururdu.yay ve angel eyes far koymalısınız bence.jantlar yakışmış bana göre ama daha güzel bişey olabilirdi.kaput güzel durmamıs beyaz olsaydı aracınız eminim süper dururdu araç renginden kaybetmişsiniz saygılar

Kesinlikle katılıyorum, beyaz her türlü aksesuarı daha güzel kaldırıyor. Yay için alternatif bakıyorum, angellar cumartesi :)

bu cümleyede sonuna kadar katılıyorum.

benim photoshop cu arkadaslardan bı ıstegım olacak.bu araca tabii sizlerde isterseniz bazı pozlarını alıp shoplayalım dıyorum

aracın rengı beyaz olucak
kaput aynı olucak karbon fıber kalıcak yani
spoylerde  yan kısımları deılde orta kısımı karbonfıber olucak. spoylerın orta kısmı hafıften asagıya gömük olursa süper olur.
soba borusu gibi güzel durucak bi egzos.veyada egzos oldugu gıbı kalabılır
xenon ve angel vs vs güzel farlar ayarlanıcak.

bunlar araca yapılırsa dehşet bi makina olur.veyada bunları hayalımızde bı canlandıralım

HanDikaP

« Yanıtla #41 : Ağustos 01, 2008, 12:24:53 ÖS »

neden karbon kaputu boyatmak istiosun ki

Karbon kaput gümüş araçta gerçekten biraz boğmuş gibi.Havalandırmalı olması yanlız güzel bir görüntü katmış.
Havalandırmalar siyah kalıp kaputu gümüş olursa daha güzel olabilir gibi düşündümde ondan.Beyaz Type-r ın kaputu gibi yada
Mugen RR deki kırmızı aracın kaputu gibi olursa güzel olur diye düşündüm.

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : Ağustos 01, 2008, 05:55:15 ÖS »
anladım senin istedigin kaputu fibercide sana yapabilir heralde:)

8663

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : Ağustos 01, 2008, 06:30:56 ÖS »
yeni kasaları pek beğenmesem de, yaysız,orjinal far ve stoplu haliyle bile piyasadaki en güzel, en çok dikkat çekebilecek civic lerden biri olmuş diyebilirim.
modifiye konusunda herkesin fikri ayrıdır, herkes "şöyle olsa daha iyi olurdu" gibi görüşler belirtir.sen kendi zevkine göre yaptıysan gerisi önemli değil zaten. jantlarından soğumana gerek yok ;) çok şık durmuş >=ok
iyi günlerde kullan...  >=ok

HanDikaP

« Yanıtla #44 : Ağustos 02, 2008, 05:41:24 ÖS »

ya fiberci yapabilir ama sağlam olmaz fiberden.
Onun için original bir parça olsa güzel olabilir diye carbon boyanırmı diye sordum.
Yada type-r daki gibi hazır sactan bie kaput olsa güzel olabilir.

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : Ağustos 02, 2008, 08:35:05 ÖS »

ya fiberci yapabilir ama sağlam olmaz fiberden.
Onun için original bir parça olsa güzel olabilir diye carbon boyanırmı diye sordum.
Yada type-r daki gibi hazır sactan bie kaput olsa güzel olabilir.
fifty tuning var orayla bi görüş senin istediğin kaputtan yapabilirler

mehmet1971

« Yanıtla #46 : Ağustos 02, 2008, 10:41:42 ÖS »
gayet güzel güle güle kullan

Caltunay

« Yanıtla #47 : Ağustos 03, 2008, 04:41:30 ÖS »

yeni kasaları pek beğenmesem de, yaysız,orjinal far ve stoplu haliyle bile piyasadaki en güzel, en çok dikkat çekebilecek civic lerden biri olmuş diyebilirim.
modifiye konusunda herkesin fikri ayrıdır, herkes "şöyle olsa daha iyi olurdu" gibi görüşler belirtir.sen kendi zevkine göre yaptıysan gerisi önemli değil zaten. jantlarından soğumana gerek yok ;) çok şık durmuş >=ok
iyi günlerde kullan...  >=ok

Çok teşekkür ederim :)

Caltunay

« Yanıtla #48 : Ağustos 03, 2008, 04:41:57 ÖS »

gayet güzel güle güle kullan

Teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olur inşallah.

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #49 : Ağustos 03, 2008, 04:59:22 ÖS »
arkadasim valla araban cok gusel olmus insallah kazasiz belasiz gunlerde kullanirsin  ;) >=ok