Gönderen Konu: Jazz Yapma ! ! ! Bu kez oldu . . . . . ( Umarım )  (Okunma sayısı 10353 defa)

EXELANCE

Ynt: Jazz Yapma ! ! ! Bu kez oldu . . . . . ( Umarım )
« Yanıtla #25 : Ocak 06, 2009, 05:30:53 ÖS »
maasallah kazasızbelasız

pirana35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Ocak 09, 2009, 11:30:55 ÖÖ »

maasallah kazasızbelasız
saol kardeşim cümleten kazasız belasız

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Ocak 09, 2009, 04:44:56 ÖS »
civicten jazz'a :D masallah buda iyi

pirana35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Ocak 10, 2009, 10:16:14 ÖÖ »

bu eşimin arabası dostum :D  

06HKN10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Ocak 10, 2009, 11:22:31 ÖÖ »
Bence O Yazıyı Ordan Söl panjur Tak Far İçleri Siyah oLsun. Bide Jant Lar Daha Büyük oLabilirdi Sanki

maGnumm

« Yanıtla #30 : Ocak 10, 2009, 03:10:16 ÖS »
panjur konusunda arkadaşlara katılıyorum...Allah kaza bela vermesin..

dogu

« Yanıtla #31 : Ocak 10, 2009, 04:51:15 ÖS »
ellerıne saglık bence cok hos olmus...

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Ocak 10, 2009, 06:59:56 ÖS »
bu eşimin arabası dostum :D 
maşallaah ne modifiye aşkı varmış karı-koca sizde :) şaka bi yana güzel araba kazasız belasız inşallah

54YD816

« Yanıtla #33 : Ocak 13, 2009, 12:48:59 ÖÖ »
bu arabayı çok seviyorum :) parçalamasıda çok tatlı zevk anneminkini zamanında pert etmiştim gerçekten jantlar +1000000 konuşucak bişi yok JAZZ YAPMAYIN yeter :)

pirana35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Ocak 13, 2009, 09:18:17 ÖÖ »

bu arabayı çok seviyorum :) parçalamasıda çok tatlı zevk anneminkini zamanında pert etmiştim gerçekten jantlar +1000000 konuşucak bişi yok JAZZ YAPMAYIN yeter :)
çok çk teşekkürler kardeşim

görkem

« Yanıtla #35 : Ocak 13, 2009, 09:19:39 ÖÖ »
maşallah kazasız belasız jantlar ve stoplar çok güzel duruyo...

pirana35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Ocak 13, 2009, 11:03:35 ÖÖ »

maşallah kazasız belasız jantlar ve stoplar çok güzel duruyo...
eywallah saol görkem kardeşim

SUNSET35

• www.goktasotolastik.com
« Yanıtla #37 : Mart 04, 2009, 07:50:12 ÖS »
.

SUNSET35

• www.goktasotolastik.com
« Yanıtla #38 : Mart 04, 2009, 08:05:50 ÖS »
İZMİRİN  EFSANELERİ....

pirana35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Mart 04, 2009, 10:33:17 ÖS »
İZMİRİN  EFSANELERİ....
az kaldı azzzzzzzzzzzzzzzzzz

malikaltindis

« Yanıtla #40 : Mart 05, 2009, 12:21:17 ÖS »
bende açılmadı resimler :(

bay_apo_06

« Yanıtla #41 : Mart 05, 2009, 12:43:21 ÖS »
bendede acılmadı resimler...

HonDaGırL

« Yanıtla #42 : Mart 05, 2009, 12:53:07 ÖS »
bende resmin açılacaqı link biLe yok ;D

pirana35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : Mart 05, 2009, 02:46:17 ÖS »
ben bu işi anlamıyorum yukluyorum kı yuklediğim ortada 3 sayfa yorum var sonradan gıdıyo resımler nedense ADMINLERIM NEDEN OLUYO OLABILIR ACIL CEWAPPPPPPPPPP !!!!!!!!!

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : Mart 05, 2009, 02:51:58 ÖS »
beyfeni forumda küçük harf kuralını unutmayalım yükledim dediniz resimler gözükmüo 3 sayfa yorumunuzda duruo bida kontröl edin olmadı rapidshare yükleyip link werin öle bakalım

modified_club

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : Mart 05, 2009, 03:20:25 ÖS »
kazasız belasız kullan.

pirana35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : Mart 06, 2009, 10:50:27 ÖS »
beyfeni forumda küçük harf kuralını unutmayalım yükledim dediniz resimler gözükmüo 3 sayfa yorumunuzda duruo bida kontröl edin olmadı rapidshare yükleyip link werin öle bakalım
emredersiniz beyefendi önce cıkıp 3 sayfa yorum alan resımlerın sonradan kaybolması benım hatam mı yoksa sıte ıle alakalı bısey mı  BEYEFENDİİİİİİİ !!!!!!!!!!1

dewir

« Yanıtla #47 : Mart 06, 2009, 11:02:58 ÖS »
emredersiniz beyefendi önce cıkıp 3 sayfa yorum alan resımlerın sonradan kaybolması benım hatam mı yoksa sıte ıle alakalı bısey mı  BEYEFENDİİİİİİİ !!!!!!!!!!1

dostum bu şekilde saldırmaktansa bence sen  resimleri upload ettiğin yeri bi kontrol et resimler silinmemiş  var ama açılkmıyo  mausa sağ tık yapıp resmi göster dediğimdede açmıyo   yani büyük ihtimalle upload hatası var

pirana35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : Mart 06, 2009, 11:16:57 ÖS »

dostum bu şekilde saldırmaktansa bence sen  resimleri upload ettiğin yeri bi kontrol et resimler silinmemiş  var ama açılkmıyo  mausa sağ tık yapıp resmi göster dediğimdede açmıyo   yani büyük ihtimalle upload hatası var
kımseye saldırdıgım yok dıyorum kı görüntulenmıs ve yorum almıs resımlerın kaybolması benım hata olamaz sonucta ben bı kez yukledım zaten pc ve yukleme konusunda kısmen bılgılıyız bunu çözmesı gereken kısılerın yönetıcıler oldugunu dusunuyorum heee yanılıyosam da önemli değil görünmesın varsın

dewir

« Yanıtla #49 : Mart 06, 2009, 11:27:00 ÖS »

dostum bu şekilde saldırmaktansa bence sen  resimleri upload ettiğin yeri bi kontrol et resimler silinmemiş  var ama açılkmıyo  mausa sağ tık yapıp resmi göster dediğimdede açmıyo   yani büyük ihtimalle upload hatası var
kımseye saldırdıgım yok dıyorum kı görüntulenmıs ve yorum almıs resımlerın kaybolması benım hata olamaz sonucta ben bı kez yukledım zaten pc ve yukleme konusunda kısmen bılgılıyız bunu çözmesı gereken kısılerın yönetıcıler oldugunu dusunuyorum heee yanılıyosam da önemli değil görünmesın varsın

ya görüntü yüklemek o kadarda zor değil  hem bilgimde var diyorsun bir kere daha yükle tamam sende belki problem yoktur ama dedimya sonuçta bunnarı farklı bir siteden upload ediyorsun ve orada hata oluşmuş olabilir senin resimölerin silinmemişti  x  x  x   olarak görünüyor yani hata veriyor burası bir aile ortamı  burdakilerin çoğu birbirini tanır birbirimize bu şekilde yaklaşmak  bence hoş değil adminlerin işide kolay değil  herşeyide onnardan beklememek lazım  bir kez daha yükle resimleri bende merak etmiştim aracını ama resimleri  açamayınca benim pc de sorun olabiliceğini düşündüğüm için  bişey dememiştim  sen  tekrar yükle resimleride bi bakıverelim bizde ;)