Gönderen Konu: İzmirden sevgiler ve saygılar... Ufak ufak başladık umarım beğenirsiniz ;)  (Okunma sayısı 47750 defa)

vtec2

CTR red logo ve Ledli stoplarıma kavuştum sonunda..  :lovee   Umarım beğenirsiniz... Resimlerin kusuruna bakmayın telefon ile acele çekildi... Bir an önce sizlerle paylaşmak istedim.. :artis

vtec2

Cumhur

Mercedes'e benzettim biraz ben ama bu arabaya ne uygularsanız yakışır :P :D

birisimi

araç çok yakışıklı olmus..... red logo'yu nereden temin edebilirim sorsam ayıp kaçmaz deme... senin arabanın bir filmi kaldı onu da çatlat tmm dır araç... kazasız belasız... allah nazardan korusun

CAHİDİM

gayet güzel bide farı deişsen daha güzel olur bence .. kazasız insallaahh

vtec2

yeni bir kaç foto  :lovee

ibommmm79

harika olmuş çok beğendim.

loiz

çok sade çok güzel..civic'in en çok hoşuma giden kasası ve çok güzel bi mod seçimi yapmışsınız..jantlar 10numara..ince bi bagaj çıtası ve belki koyu ön farlar eklenebilir zamanla..
Allahkaza bela göstermesin.

vpeksevin

stoplar çok güzel olmuş. beyaz bi arabaya bu kadar yakışır. kazasız belasız inşallah

Vtec.II

Evet arkadaşlara katılıyorm bende harika olmuş  , başka renkde böyle durmazdı stoplar (siyah hariç ) . :)
Kazasız , belasız vb.. ;)
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2008, 03:11:42 ÖS Gönderen: Vtec.II »

vtec2

Bu fotoyu az önce çektim, evrimi bitmek üzere bir iki ufak şey kaldı... Bu son hali  :con  

:lovee  :lovee  :lovee

loiz

oowwww..camlar süper..de abiler siz polislerle nası geçiniyonuz?yaa adamlar benim tipimimi beğenmiyolar..camlara bişi demiyolarmı sizde?

çok güzel durmuş bu arada..bagaj çıtası ve koyu ön far diyorum ben..zevke göre daha sade bi panjurda olabilir..süper bi araç Allah tekrar kaza bela göstermesin.

merburvehan

Şu arkadaki disk görüntüsünü bence hemen çıkartmalısın kaliteyi düşürüyo...

vtec-control

• Ziyaretçi
tütütütütühh..masallah >=ok.  beyaz olması apayrı bı guzellık katmıs .. :lovee kazasız belasız kulanmanı dilerım.sıyah zemınlı angellar ve  panjurla işi bıtırebılırsın >=ok

umit_chris

ufak ufak başladıkdiyon bitmiş bişey kalmamış kardeşim plakanda mütiş yaa kazasız cezasız sürüşler...

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
maşallah stoplsr cok güsel olmuş:) filmlerde tabikide:)

vtec2

V-tec2 ... Evrimini tamamlamaya çok yaklaştı... :))
« Yanıtla #66 : Temmuz 24, 2008, 10:54:03 ÖS »
Güzel yorumlarınız için tüm kardeşlerime teşekkür ederim...  :artis
Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah...  >=ok  

Bir kaç foto daha paylaşmak istiyorum sizlerle...Umarım beğenirsiniz..

tuner zafer

• Ziyaretçi
maşallah maşallah...kazasız belasız binmek nasip olur inşallah..

üstat stopları nereden aldın? yada yaptırdın?

HoNdA TyPe_R

masallah 41 kere masallah diyelim gercekten sadec vede hos kazasiz gunlerde insallah kullanirsin

bErAt y!G!t

• Ziyaretçi
gercekten arkadan cok tatlı olmuş:)

birisimi

araba tamam dır... ben senin yerinde olsam bu saatten snra  belli bi  sure ellemem artık sıkılmayaaşladıgın bi zman baska uygulamalar denersin uzerinde... allah kazadan  beladan korusun çok şık olmus asil duruyor araç... allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin kardeşim

34 EG 189

• Ziyaretçi
Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin inşallah zevkine göre modlarsın

aRasaLg

• Ziyaretçi
kazasız belasız kullanmanı dılerım.

birisimi

kardeşim bu gun seni inciraltında gordum özdileğin otoparkında arabayı tam inceleyemedim ama guzel araç olmus....

vtec2

kardeşim bu gun seni inciraltında gordum özdileğin otoparkında arabayı tam inceleyemedim ama guzel araç olmus....

Eyvallah...  :emo