Gönderen Konu: İlk gözağrım eski ve yeni ismiyle...  (Okunma sayısı 65287 defa)

trancebabe

Ynt: İlk gözağrım eski ve yeni ismiyle...
« Yanıtla #50 : Ocak 21, 2011, 03:03:51 ÖS »
Rica ederim herzaman ;) burada aile gibiyiz her konuda birbirimize yardımcı olucaz tabiki...

balabanlı civic

« Yanıtla #51 : Ocak 27, 2011, 11:57:31 ÖS »
bilgehan araban resimdekilerden daha güzel daha asil hiç far işine falan girme sade çok daha güzel allah kaza bela ceza göstermesin gülegüle kullan

HONDAHAN

« Yanıtla #52 : Ocak 28, 2011, 08:24:53 ÖÖ »
Sağol Okan teşekkür ederim. Allah sana da kaza bela ceza göstermesin. Evet abi galiba far işine girmeyeceğim. Birtek body kite girerim, o da kanatsız, belki ince spoilerli.

Loss Minute

« Yanıtla #53 : Ocak 28, 2011, 11:43:01 ÖÖ »
Maşallah, Allah nazarlardan korusun. Kazasız belasiz sürmeyi nasibetsin.

faw13

« Yanıtla #54 : Ocak 28, 2011, 11:56:58 ÖÖ »
ya yeni civic e katılım şeridi kaplatan yok mu hiç ya nası oluyo merak ediyorum :)

Bilgehan abi, düşündüm de geçen demiştin ya, beyaza siyah tavan oluyo da siyaha beyaz tavan olmaz diye :D , mat koyu bir gümüş kaplatsan olabilir aslında, ya da beyaz katılım çizgileri

ben itinayla mugen spoiler istiyorum ama body kit ve 17-18 lik jantlar olmadan saçma durur sanırım

HONDAHAN

« Yanıtla #55 : Ocak 28, 2011, 12:23:52 ÖS »
Maşallah, Allah nazarlardan korusun. Kazasız belasiz sürmeyi nasibetsin.

Amin Selim kardeşim cümlemize inşallah.

faw13

« Yanıtla #56 : Ocak 28, 2011, 12:24:46 ÖS »
bu katılımın olayı nedir? y a r ı ş yazıyorum ben oraya :D

HONDAHAN

« Yanıtla #57 : Ocak 28, 2011, 12:30:39 ÖS »
ya yeni civic e katılım şeridi kaplatan yok mu hiç ya nası oluyo merak ediyorum :)

Bilgehan abi, düşündüm de geçen demiştin ya, beyaza siyah tavan oluyo da siyaha beyaz tavan olmaz diye :D , mat koyu bir gümüş kaplatsan olabilir aslında, ya da beyaz katılım çizgileri

ben itinayla mugen spoiler istiyorum ama body kit ve 17-18 lik jantlar olmadan saçma durur sanırım

Gökberk merhaba; Ya ben senin gibi beyaz civiclerin bizlerden artı özellik olarak tavan kaplaması yapabilmesinin avantajından bahsetmek için öyle demiştim, yoksa siyaha bence hiçbirtürlüsü gitmez yaa. Ne bileyim belki cam tavan göstermesi açısından dediğin gibi bişey olabilir ama hem yakışacağından çok şüphem var hem de ona sıra gelene kadaaaar daha yapacak çok şey var. Mesela dediğin gibi mugen spoiler ama body kit olmadan da saçma durur. İlk hedefim body kit, bagaj ve arka cam üstü spoiler, ışıklı kapı basamak nikelajları.

HONDAHAN

« Yanıtla #58 : Ocak 28, 2011, 12:36:22 ÖS »
Yasak kelime olduğu için sistem katılım olarak değiştiriyor. Bu senin imzadaki araç o oyundan mı Gökberk ?

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #59 : Ocak 28, 2011, 12:44:12 ÖS »
Gardaşım bagaj üstü rüzgârlık (spoiler) takma gözün sevem. Senin bu kasa cıvıklarda arkaya meyil çok tatlı gösteriyor. Bagaj üstü rüzgârlık o ahengi bozuyor.

faw13

« Yanıtla #60 : Ocak 28, 2011, 12:47:17 ÖS »
oyundan Bilgehan abi, oyunda katılımı tekrardan izlerken istediğin yerde durdurup photo mode a grince profesyonel makinayla çekim yapıyormuş gibi herşeyi ayarlayarak fotoğraf çekilebiliyor :) o kareyi ben çektim yani bir yerlerden bulma değil :D

HONDAHAN

« Yanıtla #61 : Ocak 28, 2011, 12:59:53 ÖS »
Gardaşım bagaj üstü rüzgârlık (spoiler) takma gözün sevem. Senin bu kasa cıvıklarda arkaya meyil çok tatlı gösteriyor. Bagaj üstü rüzgârlık o ahengi bozuyor.

Yok Fatih gardaşım o goccaman kanattan değil yaa onu ben de sevmiyorum. Benim bahsettiğim ince spoiler, dikkat edersen Saro'nun resminde görürsün. Ha sen onu da beğenmiyorsan kötü çünkü gardaşımın beğenmediği şeyi yaptırmak istemem.

Gardaşım bu arada artık sen de beni tanıyabilirsin; Organisasyonlar konusunda İstanbul çay buluşması fotoğraf ve videolarına bakarsan 7. resimin katılımını kaplayan benim :D 12. resimdeki beyazlı da benim. Yanımdaki de Gazi (gazapd216).

HONDAHAN

« Yanıtla #62 : Ocak 28, 2011, 01:00:38 ÖS »
oyundan Bilgehan abi, oyunda katılımı tekrardan izlerken istediğin yerde durdurup photo mode a grince profesyonel makinayla çekim yapıyormuş gibi herşeyi ayarlayarak fotoğraf çekilebiliyor :) o kareyi ben çektim yani bir yerlerden bulma değil :D

Hadi ya bu da demek oluyor ki Gran Turismo 'da yeni Civic var :D

faw13

« Yanıtla #63 : Ocak 28, 2011, 01:05:37 ÖS »
oyunda 0 olarak civic type-r alabiliyoruz ama fd, fk, eg ek vs vs vs hepsi 2. el dükkanında mevcut ahuahuahua ara ara çıkıyorlar karşıma da para yok honda ordusu kurmaya :D

bu arada Bilgehan abi, type-r tip honda logosu ve bence ön panjura karbon veya siyah kaplama da güzel olur, hatta type-r logo yerine standart logo carbon da kaplanabilir, bikaç araçta görmüştüm, chevrolet ve vw de güzel durmuştu

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #64 : Ocak 28, 2011, 01:20:46 ÖS »

Yok Fatih gardaşım o goccaman kanattan değil yaa onu ben de sevmiyorum. Benim bahsettiğim ince spoiler, dikkat edersen Saro'nun resminde görürsün. Ha sen onu da beğenmiyorsan kötü çünkü gardaşımın beğenmediği şeyi yaptırmak istemem.

Gardaşım bu arada artık sen de beni tanıyabilirsin; Organisasyonlar konusunda İstanbul çay buluşması fotoğraf ve videolarına bakarsan 7. resimin katılımını kaplayan benim :D 12. resimdeki beyazlı da benim. Yanımdaki de Gazi (gazapd216).

Saro'nun arabanın büyük resmini görmem lazım, küçük olandan anlaşılmıyor. Gardaşım sen seviyorsan takarsın, benim beğenmem önemli değil. Ben olsam bagaj üstüne birşey yapmam ama sen arka cam üstü yazmışsın zaten. Öyleyse sorun yok bence.
İresimlere baktım, gardaşım. Maşallah pelvan gibiymişsin :D

HONDAHAN

« Yanıtla #65 : Ocak 28, 2011, 01:44:29 ÖS »
oyunda 0 olarak civic type-r alabiliyoruz ama fd, fk, eg ek vs vs vs hepsi 2. el dükkanında mevcut ahuahuahua ara ara çıkıyorlar karşıma da para yok honda ordusu kurmaya :D

bu arada Bilgehan abi, type-r tip honda logosu ve bence ön panjura karbon veya siyah kaplama da güzel olur, hatta type-r logo yerine standart logo carbon da kaplanabilir, bikaç araçta görmüştüm, chevrolet ve vw de güzel durmuştu

Sevindim, Gran Turismo yu ayarlamak lazım. Önerilerini de listeye ekliyorum Gökberk sağol.

HONDAHAN

« Yanıtla #66 : Ocak 28, 2011, 01:46:34 ÖS »
Saro'nun arabanın büyük resmini görmem lazım, küçük olandan anlaşılmıyor. Gardaşım sen seviyorsan takarsın, benim beğenmem önemli değil. Ben olsam bagaj üstüne birşey yapmam ama sen arka cam üstü yazmışsın zaten. Öyleyse sorun yok bence.
İresimlere baktım, gardaşım. Maşallah pelvan gibiymişsin :D

Evet ben de büyük resim koy dedim de du bakalım bekliyoz. Hem bagaj üstü hem arka cam üstü yazmıştım gardaşım da dur bakalım hele o zaman gelsin bi deneriz, beğenirsek takarız.

HONDAHAN

« Yanıtla #67 : Ekim 22, 2012, 01:57:19 ÖS »
Nihayet borç bitti, olloşum resmen benim oldu.
Borcun bitmesini beklemeden tüpü hallettim. Bazı şeyler varki :) borcun bitmesini beklemeden yaptırmak lazım.

Varan 1

« Son Düzenleme: Ekim 22, 2012, 02:03:51 ÖS Gönderen: HONDAHAN »

HONDAHAN

HONDAHAN

« Yanıtla #69 : Ekim 22, 2012, 02:19:43 ÖS »
Varan 3

Stopları dörtledik. Yuvarlak led stoplar, yakında.

« Son Düzenleme: Ekim 22, 2012, 02:22:37 ÖS Gönderen: HONDAHAN »

HONDAHAN

« Yanıtla #70 : Ekim 22, 2012, 02:29:47 ÖS »
Varan 4

doan

« Yanıtla #71 : Ekim 22, 2012, 02:33:46 ÖS »
maşallah hoşgeldin hediyelerine bogmussunuz aracı :) ayna gibi olmuş Allah nazarlardan saklasın :)

the_world

« Yanıtla #72 : Ekim 22, 2012, 02:37:15 ÖS »
maşallah boya koruma mı yaptırdınız? kaça mal oldu yazarsanız sevinirim. Allah kazadan beladan korusun.

gazapd216

« Yanıtla #73 : Ekim 22, 2012, 02:51:17 ÖS »
maşallah. allah kaza bela vermesin.

very nice pic hido :D

HONDAHAN

« Yanıtla #74 : Ekim 22, 2012, 02:54:09 ÖS »
@doan teşekkür ederim, amin cümlemizinkini. Borç bitmemiş gibi 1-2 taksiti daha arabaya ayırdım, bişeyler yaptık, daha da yapacağız.