Gönderen Konu: hondam yok ama en kısa sürede alıcam şimdilik fiat tipo 2,0ie16v aranızdayım  (Okunma sayısı 12342 defa)

actioncat

:hiii: :hiii: ilk resim fotoshop arkadaşlar  :hiii: :hiii:

Tombi

Hoşgeldin hemşerim :) Araç yakıyo özellikle rengi menderes'ten manzalarda var özledim Adana'yı ya :)

hunace

hosgeldin dostum.
bu arada tipo ya uzaktan uzağa bi sempatim vardir.

actioncat

Hoşgeldin hemşerim :) Araç yakıyo özellikle rengi menderes'ten manzalarda var özledim Adana'yı ya :)
merabalar şu an adana dışındasınız galiba evet dogru bildiniz menderes bulvarı

yalçınn

hoşgeldiniz aracınız baya temiz görünüyor
Allah kaza bela vermesin
tipo nun 2.0 lt motoru piyasada çok yok sanırım nasıl siz memnunmusunuz mesala kaç hp bu makina yakıtı nasıl?

carda1

hoşgeldiniz...

hakangunister

• www.osgun.com.tr
Araç gerçekten hoş. Yalçın'ın da dediği gibi çok yok bunlardan piyasada. Biraz araç hakkında bilgi verirsen iyi olur. Bizde bir şeyler öğrenmiş oluruz ;)

Time-R

• Ziyaretçi
masallah kardesim kazasiz belasiz

aracin cok nadir kiymetini bil

ben bu aracin cok guclu oldugunu biliorum vti ile yuruyebilir ..

tttolga

hoşgeldin hemşerim araç çok güzel photoshop olanda baya güzel :)

TLG

hoşgeldin hemşehrim.. kazasız belasız... 

mali

hoşgeldin aramıza

idsüml

Hoşgeldin.
Bildiğim kadarı ile 2.0 ve analog göstergeli Tipo oldukça az. Kazasız belasız kullanman dileği ile.

actioncat

hoşgeldiniz aracınız baya temiz görünüyor
Allah kaza bela vermesin
tipo nun 2.0 lt motoru piyasada çok yok sanırım nasıl siz memnunmusunuz mesala kaç hp bu makina yakıtı nasıl?
sagolun araç baya temiz ve bakımlı ama gel gelelim parça ve usta muhabbetine parçalar türkiyede mevcut degil özellikle motor aksamı anlıyan usta yok yetkili servis bile anlamıyor hatta yetkili servis yüzünden araç yatak sardı ve 4000 tl gitti bu özellikleri dışında araç tam bir hız makinesi ben otobanda 245 km hıza ulaştım araçta 4 arkadaşım vardı 159 hp bu araç yakıt yönündende o kadar korkutucu degil benzinde şehir içi km 260 krş lpg ise 190 krş yakıt sarfiyatı var vergisi biraz yüksek ama o kadar göze gözükmüyor

actioncat

masallah kardesim kazasiz belasiz

aracin cok nadir kiymetini bil

ben bu aracin cok guclu oldugunu biliorum vti ile yuruyebilir ..
bu araçlardan türkiyede sayılı oldugunu biliyorum son üretim 99 model 50 adet var türkiyede 1 taneside bende performans olarak çok iyi bir araç ama frenler 4 disk abs olmasına ragmen yüksek hızlarda zayıf

ebruLi

hoşqeLdin aramıza .

actioncat

Araç gerçekten hoş. Yalçın'ın da dediği gibi çok yok bunlardan piyasada. Biraz araç hakkında bilgi verirsen iyi olur. Bizde bir şeyler öğrenmiş oluruz ;)
teşekkürler araç hakkında bilgi vereyim 99 model olup avrupa üretimi bir araç üsten çift egzantrikli 2,0 motor 16 valf 159 bg özellikleri abs dört disk sürücü hava yastıgı klima yag basınç yag sıcaklık göstergeleri kaza anında benzin akışını kesen sensör ön far yıkama elektirikli aynalar elektirikli camlar aklıma gelenler bu kadar arkadaşlar tabi saymadıgım bazı özellikleride mevcut ama onlarda normal tipo 1,6 larla aynı özelliklere sahip

actioncat

hoşqeLdin aramıza .
hoşbulduk arkadaşlar

serdarr

guzel makıne 0-100 kac

TegB20VTec

Filtre sesi de çok güzel oluyo bunların

actioncat

guzel makıne 0-100 kac
100 km hıza 8.7 saniyede ulaşıyor ama sürücüde önemli ben 9 saniyenin altına inemedim maglesef inenler varmış rivayete göre

civic si_r

maşallah çok temiz makina .........bu cumartesi bu araçtan bi tanesiyle rolling yapıcam bakalım ne olacak...hazır sizi bulmuşken bu araçlar kaç hp kaç kg biraz bilgi verirseniz sevinirim..

actioncat

maşallah çok temiz makina .........bu cumartesi bu araçtan bi tanesiyle rolling yapıcam bakalım ne olacak...hazır sizi bulmuşken bu araçlar kaç hp kaç kg biraz bilgi verirseniz sevinirim..
vallahi işin zor üstad şimdiden söylemesi aracın modeline göre hp leri degişiyor benim araç 99 model 159 bg di ama araç bakımsız ve hor kullanılmışsa hiç korkma bence derim tipo 2.0 ler zamanında bakımları yapılmazsa şahinler bile yer bu arabaları övünmek gibi olucak ama benim araç maşallah çok bakımlı temizdi 235 km hıza zorlanmadan çıkıyordu

civic si_r

tşk..peki  aracınız kaç kilo .?

actioncat

tşk..peki  aracınız kaç kilo .?
araç tam olarak 1250 kg net agırlıgı

civic si_r

tşk...video paylaşırım.bakalım sonuç ne olacak...