Gönderen Konu: daha çok sade hadi gelin beraber güzelleştirelim bu hondayı bana yardımcı olun  (Okunma sayısı 4677 defa)

hondAli_7197

merhaba arkadaşlar 2001 model 1.6 ies aracımı güzelleştirmek istiyorum bana yardımcı olur musunuz?

hondAli_7197

canguder

araba yaaaaaay diye bağırıyor :)

hondAli_7197

hondAli_7197

bencede bagırıyor ama daha bende çok taze kardeş :D

Grafink

Karartılmış farlarla bu kasa çok yakışıklı oluyor.

hondAli_7197

hondAli_7197

angel mı?

hondAli_7197

Esinti

inşallah bu sadeliğini hic bozmazsın arkadaşım
jant,yay, ledli stop,sis farlarını tak olsun itsin dışı

HondaCivic10

Böyle orjinali görünce bi acayip oldum öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız.Sade modlamalar xenon far+sis,farkarı karartırsın stoplara kırmızı folyo çekersin,spoiler filan gider yani.Ama bi süre sonra sade kesmez JDM ci olur çıkarsın söylim :D

hondAli_7197

Uploaded with ImageShack.us

canguder

o zaman yan camların çevresini nikelaj yaptır güzel durur gibi geliyor. nasıl kullanacağınada bağlı. daha sportif hava katmak istiyorsan nikelaj yaptırma farlarda değişikliğe git. honda amblemini kırmızı tak. arkadaki yazıları iptal et derim.

hondAli_7197

tsk ederim jdm olayı sarıyo zaten şimdiden  :) ince ince yapcaz artık bişeyler angel farlar buhar yapıyomus diye duydum varmı öyle bişey

hondAli_7197

evet arka yazılar iptali kafama yattı güzel olur gercektende

hondAli_7197

sportif bir hava katmak istiyorum arabaya mesela 35mm eibach yaylar nasıl olur sizce spoon jantlarla beraber bide 50 yanak lastik.

hondAli_7197

bide arka tamponun alt kısmına parlak siyah kaplama yapmak istiyorum kenarlardan gri boşluklar bırakarak ince bişey

hondAli_7197

canguder

tamponun altına kaplamada güzel durur

hondAli_7197

hondAli_7197

bu yay layı kafama takılıyor 35 mm yay güzelleştirirmi arabayı yoksa 500mm mi takmalıyım

hondAli_7197

canguder

takacağın yayın markasına göre araç az veya çok düşer. yay konusunda daha tecrübeli arkadaşlar vardır. yardımcı olurlar. otto carbon son susturucuda tavsiye ederim.

!MMORTAL

5cm yay. (eibach)
paçalıkları, ön plakalığı, bagaj üstü çıtayı ve arkadaki yazıları sök.
ön tampona lip
bence bu kadarı yeter
« Son Düzenleme: Eylül 09, 2011, 10:44:31 ÖÖ Gönderen: !MMORTAL »