Gönderen Konu: Da Integra GS-R  (Okunma sayısı 2774 defa)

sancem

• sancem
Da Integra GS-R
« : Eylül 01, 2013, 07:27:33 ÖÖ »
Aracım 90 integra gs coup. R swap. VTEC. Şu anlık 215 hp cik Tarantino Mehmet abimizin Türkiyeden vermiş oldugu  taktiklerle geliştirilmekte 1 ay oldu aracı alalı. Aldıgımda Over Heat problemi vardı fren sistemi kople degiştirilip abs offlandı ve borular temizlendi kelebek sensörü kırıktı geğiştiildi fakat ayarını yapmaya fırsatım daha olmadı. ayarlı coliverler ve alt us on arka tüm gergi demirleri hazır takılmayı beklemekte. Odb1 beyin bulunmakta full skunk2 mega power egsoz sistemi ve 4-2-1 skunk2 headers bulunmakta. Suanlık sanzuman sıkıntılı yapılmayı beklenmekte 1 2 ve 3. viteslere gecerken zorlanıyor sıyırma yapıyor.
Bunlar ilk alındıgındaki resimler

oktayoo

• Oktay
Ynt: Da Integra GS-R
« Yanıtla #1 : Eylül 01, 2013, 05:10:49 ÖS »
maşallah,kazasız belasız.

tnrdnzekr

• TNR
« Yanıtla #2 : Eylül 02, 2013, 11:08:58 ÖÖ »
kralllllll

sancem

• sancem
« Yanıtla #3 : Kasım 16, 2013, 04:28:15 ÖÖ »

genel integra problemidir sag on camın hemen altında blow motor bulunur ve oradan su alır paspası ıslatır hemen paspasın altındada ecu vardır blow motoruda bozabilir bendede halıyle vardı silikonlayıp durum cozuldu

şuan araba Vtec acmıyor cunku benden oncekı sahibi aslanıma bep iyi bakmamıs heralde harnesslar yanlıs baglanmıs swap yaparken buyuk ıhtımalle cunku oksijen sensörünün kablosu suan vtec selanoidine baglı en kısa zamanda butun motor elektirik tesisati dışarı cıkıcak subap ayarları ve valant ayarı yapılıcak.

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #4 : Kasım 16, 2013, 03:44:58 ÖS »
vay vay vay nelerde biliyomuşsun sen öyle :D

sancem

• sancem
« Yanıtla #5 : Kasım 17, 2013, 02:39:38 ÖÖ »
aha yakalandık :D abi ayıp ettın en basta senin emeklerin soyledim sensiz kabut actıgımı gormedim daha. bide turkiyeden amerikadaki arabayı tamir ediyosun ya bande buna tutuluyorum :D

sancem

• sancem
« Yanıtla #6 : Kasım 17, 2013, 02:46:43 ÖÖ »

Anaaa Plakam gelmişşşşşşşş :D

Mehemet abi stoplar bunlar bu arada sence nasıl sızdekılermı bumu ?

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #7 : Kasım 17, 2013, 08:50:44 ÖS »
yok bunlar coupe stopları ;)

sancem

• sancem
« Yanıtla #8 : Kasım 18, 2013, 06:31:38 ÖÖ »
aftermarket satılıyo ebay de benimkilere uygun :D