Gönderen Konu: Crx imin Su anki durumu ile ilgili Fotolar  (Okunma sayısı 3833 defa)

Crx-Si

Crx imin Su anki durumu ile ilgili Fotolar
« : Eylül 17, 2006, 03:41:51 ÖS »
Arkadaslar uzun zmandır bitmesini bekliyorum. Su an astarı atılmış durumda önümüzdeki hafta boyaya giriyor. Eniştem tarafından işlermleri yapıldı. Arabada fiber kullanılmadı verdigim liknte hepsi sacdan yapıldı greceksiniz.El işciligi ve masrafım cok fazla. Bittigi zaman R-81 kırmızısına boyanacak. Kapı yüzleri yeniden yapıldı cıtalr da uctu yani :D Kapılar güzel bir cizgi verildi.Çamurluklar cok az şişirildi.Marşpiyel de cok sade yapıldı ona göre. Tavanı komple cam oluyor Crx in TR de ve yurt dısında az sayıda olan modelleri gibi. Eksoz ortadan tek parca büyük ağız ile cıkacak. Kapı kolları iptal. Mügen-Style TR de hic bir Crx de olmayan kuyruk ekleniyor fotolarda yok onuda bu hafta eklerim. Arabamı mümkün oldugunca abatmadan cok nizami bir sekilde yaptırıyorum Ustası cok ii normalde amerikan arabalarını revize ediyor ve Jip yapıyor tam bir imalathane yani..Dükkandaki tek japon benim :D Motor ile oynamadık para kalmadı ona :)

http://www.cardomain.com/ride/2350331

Fotograflar cok fazla oldugu icin eklemedim. Ama adminlerimiz aradan kendileri secip koyabilirler yerime. Teşekkür ediyorum.

ALG

• THT
Ynt: Crx imin Su anki durumu ile ilgili Fotolar
« Yanıtla #1 : Eylül 17, 2006, 06:03:47 ÖS »
maşallah diyelim..
allah kaza bela vermesin, detaylı paylaşım için çok teşekkürler, videodan ses güzeldi neticeyi merakla bekliyorum..

Selçuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eylül 17, 2006, 07:56:37 ÖS »
Maşallah araç çok güzel.Çok emek var fakat bu kadar sade bi araç yaratmak için bu kadar emek fazla değil mi?

Crx-Si

« Yanıtla #3 : Eylül 17, 2006, 08:07:54 ÖS »
ben bu araba ile trafikte gezecegim :D Polis buna bile kızacak ben biliyorum. arabanın çizgisini bozmadan bir şeyler yapmaya çalışıyorum benim modifiye anlayışım da bu. Abartıdan uzak. Yoksa bu araba Groud Design in Demo Car Crx i gibi de görünebilirdi. Ama ben o arabaya ne kadar binebilirdim. İlk bakışta dier Crx ler gibi görünecek ama dikkatli bakıldıgında her yeri onlardan çok farklı bir Crx yaptık biz...

Onu-R

« Yanıtla #4 : Eylül 18, 2006, 04:38:50 ÖÖ »

Maaşallah, epey emek harcanmış, kazasız belasız sürüşler...

sürüngen

« Yanıtla #5 : Eylül 22, 2006, 08:34:22 ÖS »
bi bitsinde sitemizin canavar bi rex i olsun yau :dissiz

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ekim 01, 2006, 01:10:32 ÖÖ »
Çok emek var hakkaten , sonundada güzel birşey çıkacağı belli. Şimdiden kazasız belasız , nazarsız sürüşler.

Crx-Si

« Yanıtla #7 : Ekim 08, 2006, 07:03:44 ÖS »
ilgi için teşekkürler :D maddi nedenlerden dolayı yapımı durdu arabamın,astarlı şekilde beklemeye aldık ne yapalım paranın gözü kör olsun.   :'(

Crx-Si

ALG

• THT
« Yanıtla #9 : Haziran 15, 2007, 06:49:13 ÖS »
yorumlarda güzel..tekrar maşallah  >=ok

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Haziran 15, 2007, 07:57:35 ÖS »
Maşallah 10 numara olmuş, kazasız belasız inş

Crx-Si

« Yanıtla #11 : Haziran 25, 2007, 11:45:25 ÖÖ »
Teşekkürler bir de bu yaza bitirebilirsem çok güzel olacak. Hayırlısı diyorum arabam için.

anL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ocak 29, 2008, 06:11:54 ÖS »
araç +10 kısmetse yakında bende düşünüorum ;)

MURAT643

« Yanıtla #13 : Ocak 29, 2008, 06:19:03 ÖS »
 >=ok cok guzel olmus