Gönderen Konu: Çok aradım ve buldum :)  (Okunma sayısı 3186 defa)

analyzer

Çok aradım ve buldum :)
« : Ekim 31, 2013, 10:29:26 ÖS »

Aracı 1 ocak 2013 de aldım 166 binde idi. 170 binde keyfi olarak tüm ağır bakımları yaptırdım yanında yağ,hava,gaz filtreleri bujileri değişti klima bakımı yapıldı üzerinde zenon vardı onu söküp 90 watt lık sarı ampul taktım.Araç orjinal değişen parça yok 2-3 parça lokal boya var(bence önemi yok) sol çamurlukta oynama var ve boya var.gözle görülen o var.Ben 2. sahibiyim ilk sahibi öğretmen,bende sadece hafta sonları kullanabiliyorum onuda tadını çıkarmak için genelde benzinde kullanıyorum.Üzerinde BRC lpg mevcut tüpte neredeyse hiç yakmıyor.Araç şuan 173 binde motor performansı % 90 bence bu model araba için çok çok iyi,sizin görüşünüz nedir?

Sizlere sormak istediğim birkaç sorum daha olacak sis farı takmak istiyorum ama bir yandan da orjinalliği bozmak istemiyorum çok yakışıklı bir araç..
2. olarak cam kaldırma modülü taktırayımmı yorumlarınızı almak istedim.Herkese iyi forumlar dilerim...

analyzer

Ynt: Çok aradım ve buldum :)
« Yanıtla #1 : Ekim 31, 2013, 10:52:58 ÖS »
Yazmayı unutmuşun aküyüde değiştirdim :)

hondatürk

• ホンダトルコ
« Yanıtla #2 : Ekim 31, 2013, 11:02:27 ÖS »
allah kaza bela vermesin bu yaştaki arabaya göre çok temiz , 2-3 parça boya hiç bişey değil yaşı itibarıyla sonuçta araba 170.000 lerde zaten bu modellerde boya varmı diyene sadece gülüyorum ben  ; temiz olması kafi - sis farına gelince kesinlikle tak sarı yada beyaz çok hoş olur

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #3 : Kasım 01, 2013, 10:49:48 ÖÖ »
maşallah kazasız belasız gayet güzel araç,sis lambası (beyaz olsun) orjinalliği bozmaz aksine daha orijinal hale gelir ve güzel olur.cam kaldırma modülü keyfi bişey size kalmış,güle güle kullanın.

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #4 : Kasım 01, 2013, 01:08:23 ÖS »

Maşallah hemde beyaz güvenlik paket, çok kıymetli bir araç  :) güle güle kullanın kazasız belasız sürüşler..

nzm66

« Yanıtla #5 : Kasım 04, 2013, 11:51:27 ÖÖ »
hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin bende yaklaşık 6 ay sonucunda tam istedigim şekil bir civic aldım. konu başlıgını görünce sizinle kader arkadaşı gibi hissettim kendimi güle güle kullanmanız dileğiyle :)

Farozlu_61

« Yanıtla #6 : Kasım 04, 2013, 02:16:59 ÖS »
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

maryellen

« Yanıtla #7 : Kasım 04, 2013, 03:02:37 ÖS »
Aynısının gri'sini temmuzda sattım, çok tatlı ve kaliteli arabadır, sorun çıkarmak bilmiyor, spor yay, şık jantlar ve biraz da homurtulu bir eksozla mükemmel görüntüye ulaşıyor, kesinlikle kendine baktırıyor ama maalesef spor yay taktırırsan arabanın kendi de zaten alçak olduğundan yere daha çok yaklaşıyor ve şehir içinde çok çok zahmetli oluyor, peki değer mi? insanlar dönüp baktıkça ve tek kişi bindiğiniz sürece fazlasıyla değer..
Şunun güzelliğine bakar mısınız, hala özlerim kendisini..

stepnemail

« Yanıtla #8 : Kasım 06, 2013, 12:02:05 ÖÖ »
Üstadım hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız günlerde kullanın inşallah. Eğer bir sakıncası yok ise aracınızı kaça aldınız? Bir süredir ben de bu tip bir araç araştırıyorum da. Bilgi sahibi olabilmem için. Teşekkür ederim.

gomar

« Yanıtla #9 : Kasım 06, 2013, 10:15:24 ÖÖ »
Kazasız belasız sürüşler aracın maşallah güzel görünüyor , beyaz olması apayrı bir tat . Eğer orijinal kalsın diyorsan mutlaka beyaz sis farı tak , jantlarda güzelmiş başka ihtiyaç kalmaz.
« Son Düzenleme: Kasım 06, 2013, 10:16:37 ÖÖ Gönderen: gomar »