Gönderen Konu: cıvık müdürüm afedersin :)  (Okunma sayısı 2077 defa)

Vural3737

cıvık müdürüm afedersin :)
« : Ekim 31, 2012, 06:50:59 ÖS »
öncelikle herkese selam aracı yaklaşık iki ay önce aldım daha önceki aracım 20 yıldır bizde olan gözüm gibi baktıgım broadway di neyse ben uzun aramalar sonucu 2000 model 110 bin km de hatasız boyasız( 1-2 lokal boya ) olan bir civic aldım fakat yol sesi ve alcaklığı beni soru işaretlerine itiyor halı altını kaplamayı düsündüm fakat orjinalliğinin bozulmasını istemiyorum jant takmayı düsündüm fakat yay olmadan yada yere basmadan güzel görüntü alamayacağımı söylediler neyse aracım bu fazla detaylı bilemiyorum ne nedir ne değildir koltuklar vs tertemiz duruyor ama ben yinede söküp yıkattırmayı düsünüyorum haliyle koltuklar cıkınca halıyıda yıkattırasım var fakat bunları yaparken tabanı kaplayayımmı hazır fırsatım olacakken yada dursunmu bu haliyle bilmek istiyorum aslında aküyü varta yaptım ve artık yağ su buji disk balata arka takozlar filtreleri de değiştirecegim baya uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

srkns

• Serkan's
Ynt: cıvık müdürüm afedersin :)
« Yanıtla #1 : Ekim 31, 2012, 07:25:00 ÖS »
hayırlı uğurlu olsun öncelikle, Allah kaza bela vermesin
iç yalıtım izolasyon düşündüğünüz gibi orj. bozacak bir işlem değil aslında ama içinize sinmeyecekse hiç dokunmadan sadece dışardan alt kısımlara davlumbaz içlerine pütür attırın derim naçizane tavsiyem olarak.
Plakadan anladığım kadarıyla araç kastamonu da, bulunduğunuz bölgenin yol şartlarını çok iyi bilmiyorum ama aracın yerden yüksekliği gayet ideal görünüyor, aşırı yüklü, ciddi bir tümsek veya çukurda en fazla egzozunuz sürter diye tahmin ediyorum

gecetilkisi

« Yanıtla #2 : Ekim 31, 2012, 08:06:13 ÖS »
masallah tertemiz stock duruyor.

Vural3737

« Yanıtla #3 : Ekim 31, 2012, 10:02:59 ÖS »
teşekkür ederim bizim yollarımız biraz iyi biraz kötü hiç beklemediğin bir anda süprizlerle karşılaşılabilen devamlı büyük tümsekleri olan yollar genel olarak çoğu yeri bildiğim için dikkat ediyorum. o pütür atma işini buralarda yapan varmıdır araştırayım iyi fikir aslında diğer yalıtım işide hala düşündürüyo beni . bir sorum daha var farlar iyi ama fazla yere bakıyor gibi gece görüsünü cok kısıtlıyor sagına soluna cok baktım ama düğme felan bulamadım far ayarı için böyle bir düğme varda ben mi bulamadım yada yokmu

Eren53

« Yanıtla #4 : Kasım 01, 2012, 12:08:39 ÖÖ »
far ayar düğmesinin el freninin sol yanında olması gerek

araba cidden çok diri ve temiz duruyor maşallah

bu arada halıları falan çıkaracaksan tabana inceden izolasyon malzemesi yapıştırabilirsin sıkıntı olmaz sadece biraz ağırlık katmış olursun araca

kacaman

« Yanıtla #5 : Kasım 01, 2012, 07:54:31 ÖÖ »
hayırlı olsun