Gönderen Konu: honda accord type r  (Okunma sayısı 2065 defa)

avci

• yusif1@free.fr
honda accord type r
« : Aralık 21, 2007, 05:45:26 ÖS »
selam ben avci,

turkiyede honda accord type r 2.2 vtec 212hp satildimi satildiysa kaç tane ? uretim 1998 2001

ayrica integra type r varmi varsa hangi ulkeden getirilmi$ japon mu amerika yoksa ingiliz? MANIFOLD INOX MU §§§ :hehe :ağlaa >%Sakin >=ok

By_BuGr4

Ynt: honda accord type r
« Yanıtla #1 : Aralık 21, 2007, 05:54:27 ÖS »
Yeni üyeliğini tamamlamış ve foruma girmiş üyelerimiz, "Sizi Tanıyalım" bülümünde lütfen kendinizi tanıtınız

avci

• yusif1@free.fr
« Yanıtla #2 : Aralık 21, 2007, 06:29:36 ÖS »
AVCI dan bayraminiz mubarek olsun
kendimi tanitmadan foruma girdim ozur dilerim : :ağlaa
39 yasindayim 3 çocuk babasiyim  agaç budama i$i yapiyorum çok guzel veheyecan dolu bir i$
hondayi gerçekten seven biriyim 1992 den beri biniciyim hiç arizam olmadi tabi gereken parçalari ve yagini zamaninda yaparim honda ararbalar  150 bin km den sonra bozulan distributor den ba$ka bir $ey yok hondanin hastaligidir
sitenizde uye olmakta memnun oldum
bildiyim her soruya cevap veririm saygilarimla sevgilerimle

can34

« Yanıtla #3 : Aralık 21, 2007, 06:51:02 ÖS »
avci arkdasşım bu bölüme yanlış konu açmışsın burda üyelerimiz araçlarını tanıtır.ki bi yanlış daha yapmışsın kendini bu bölümde tanıtmıssın!!sizi tanıyalım bölümünden kendini tanıtıp,istek ve sorularınız bölümünden de sorunu sorarsan herşeyi yerli yerinde yapmış olursun >=ok  iyi forumlar dilerim

avci

• yusif1@free.fr
« Yanıtla #4 : Aralık 23, 2007, 01:47:18 ÖÖ »
selamlar
ben fransadan yeni uyelerdenim $u anda 2 tane honda civic 93 model vti ferio jdm  ve civic 98 model mb6 1.8 vti 170 hp arabalarim biraz bakima ihtiyaçlari var yakinda fotograf koymayi deneyecem
$imdi 93 model olan civic vti 170hp original jhm le ilgileniyorum burda her$ey çok pahali kaportacilar turkiyemize benzemezler! fotografini ekliyorum!! ayrica sitenizde yuzuyorum yalni$ yerlere mesaj gonderiyorum af dileyin selamlar