Gönderen Konu: buda benım hondam  (Okunma sayısı 2980 defa)

prformance vtı

• Ziyaretçi
buda benım hondam
« : Mayıs 02, 2007, 06:20:58 ÖS »
                                URL=http://imageshack.us][/URL]                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
Ynt: buda benım hondam
« Yanıtla #1 : Mayıs 02, 2007, 10:34:37 ÖS »
cam gibi parlıyor maşalllahhh
ist. da gördüm gibi hiç yabancı gelmedi  <nohapy
Güle Güle kullanınız

prformance vtı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 02, 2007, 11:38:30 ÖS »
kesın gormussundur ya draglara gelıyosan cennet yada avcılardada gormus olabılırsın genelde 2 honda pes pese dolasırız obburu beyaz trafıkte tek yakalıdım deyıp tesebbuste bulunanların dıkkatıne alırım anahtarınızı sısşşşşşşşşşşşşşş

GU

« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2007, 12:00:28 ÖÖ »
Çok güzelmiş araban,kazasız belasız kullanman dileğiyle...

AngelllA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 03, 2007, 12:54:18 ÖÖ »
Kazasız belasız inş.
bu rengi çok seviyorum, harika görunuyor araban  >=ok

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #5 : Mayıs 03, 2007, 08:20:13 ÖÖ »
cüneytle berabermi geziyosunuz yoksa :) maşallah. kız gibi arabannn  :artis :artis

prformance vtı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 03, 2007, 07:26:34 ÖS »
yok cuneytle degıl aynısı rengı falan ama makyassız kasa arkadaslar hep karıstırıyolar zaten he bu arada ıltıfatlar ıcın saolun hepımıze kazasız belasız surusler yanlız basımda dolasan bela yuzunden bu arac ugurlu gelmedı bana zaten benım bı oncekı kasa nın hem performas hemde yol tutusu acısından yenı kasalar 100 km suratten sonra hıc ama hıc guven vermıyor bu bı gercek ne kadar yere basarsanız basın yalan yanı o yuzden satıyorum varsa ısteyen 10 bır arac

vtec-26

« Yanıtla #7 : Mayıs 03, 2007, 10:27:04 ÖS »
maşallah hondaya burenk çok yakışıyor kazasız belasız kullanırsın işallah

prformance vtı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mayıs 10, 2007, 12:26:46 ÖÖ »
kardes senı santlara en son ne dıyosun

araç çok güzel kazasız belasız kullan güzel bir jantla işme şimdilik tamam g,ibi olur  >=ok