Gönderen Konu: buda benim hondam  (Okunma sayısı 1943 defa)

cinque

buda benim hondam
« : Nisan 14, 2014, 10:51:44 ÖS »
merhabalar arkadaslar.
birkac gun evvel bende bir honda sahibi olup araniza katildim.
2009 honda civic premium
70bin km de. 37000tl aldik. 35bine cok zorladim ama internetteki ucuk fiyatlari gorunce arkadas fazla inmedi anca bu kadar, normalmidir fiyat sizce? lpg siz. tanidik bir arkadastan aldim ustaya falan bile gostermeden aldim. tamponda boya disinda baska bir kusuru yoktu.
genel olarak goruslerinizi yazarsaniz memnun olurum. kullanirken nelere dikkat edilmesi gerek falan.

cagatay54

Ynt: buda benim hondam
« Yanıtla #1 : Nisan 14, 2014, 10:56:51 ÖS »
hayırlı olsun Allah kaza vermesin inş. normal bir fiyat bence.piyasa çılgın bu aralar lpg li olsaydı o fiyat iyiydi ama lpg masrafı var.dediğiniz gibi 35 küsüre alınabilirdi ama alınmış alınmıştır.güle güle kullanın...

cinque

« Yanıtla #2 : Nisan 14, 2014, 11:07:46 ÖS »
hayırlı olsun Allah kaza vermesin inş. normal bir fiyat bence.piyasa çılgın bu aralar lpg li olsaydı o fiyat iyiydi ama lpg masrafı var.dediğiniz gibi 35 küsüre alınabilirdi ama alınmış alınmıştır.güle güle kullanın...

tesekkurler. aslinda 35bine almak uzereydim ama ortakoydeki toyota takasa 35bin fiyat verince bizim 35hayal oldu :) lpg taktirmayi dusunmuyorum zaten oyle cok gezen biri de degilim. tek derdim var satarken fazla zarar ettirmesin yeter :)

cinque

« Yanıtla #3 : Nisan 14, 2014, 11:15:04 ÖS »
merhabalar arkadaslar.
birkac gun evvel bende bir honda sahibi olup araniza katildim.
2009 honda civic premium
70bin km de. 37000tl aldik. 35bine cok zorladim ama internetteki ucuk fiyatlari gorunce arkadas fazla inmedi anca bu kadar, normalmidir fiyat sizce? lpg siz. tanidik bir arkadastan aldim ustaya falan bile gostermeden aldim. tamponda boya disinda baska bir kusuru yoktu.
genel olarak goruslerinizi yazarsaniz memnun olurum. kullanirken nelere dikkat edilmesi gerek falan.

ilk mesaji duzeltemedim aracin resmini buradan ekliyorum. tesekkurler
« Son Düzenleme: Nisan 14, 2014, 11:19:47 ÖS Gönderen: cinque »

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #4 : Nisan 15, 2014, 10:42:10 ÖÖ »
hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın.Honda zarar ettirmez :)

ysr

• Yasir
« Yanıtla #5 : Nisan 15, 2014, 11:36:18 ÖÖ »
Hayırlı olsun Rabbim kaza bela vermesin...