Gönderen Konu: hondam yok ama en kısa sürede alıcam şimdilik fiat tipo 2,0ie16v aranızdayım  (Okunma sayısı 12344 defa)

actioncat

şuna dikkat et üstad ilk kalkışta tipo biraz bayılarak kalkar ondan iyi kalkış yaparsan olay biter ama kafa kafaya kalkarsanız kesin seni geçer ama sürücü faktörleride önemli rast gele video eklemeyi unutma bakalım kim galip gelicek
« Son Düzenleme: Ekim 22, 2009, 10:31:26 ÖS Gönderen: actioncat »

adrenaliinn

hoşgeldin hemşerim araban baya temiz görünüyor gerçekten..İnşallah ileride daha iyi bi araban olur.

actioncat

hoşgeldin hemşerim araban baya temiz görünüyor gerçekten..İnşallah ileride daha iyi bi araban olur.
hoşbulduk inşallah daha iyileri kısmet olur hepimize

serdarr

guzel makıne 0-100 kac
100 km hıza 8.7 saniyede ulaşıyor ama sürücüde önemli ben 9 saniyenin altına inemedim maglesef inenler varmış rivayete göre
9 saniye civarı ise vtec2 lerle bi kalkış yapabilirsin

actioncat

tşk...video paylaşırım.bakalım sonuç ne olacak...
sonucu halen sabırsızlıkla bekliyorum

kacaman

Hoşgeldin

actioncat

sesin solugun çıkmadıgına göre tipo seni yedi galiba

serdarr

actioncat

hala sonucu bekliyoruz :)))

Serhat Atan

Aramıza hoşgeldiniz öncelikle.

Aracınız gerçekten güzel görünüyor zira Honda'yı sevsem de sevdiğinizi de tahmin etsem de yine de Tipo'yu bırakmanızı istemem.

2.0 i.e'lerin Action modelleri nadirdir;donanım olarak diğer 2.0'lerden farklılık gösterir az bir şekilde.Döşemeleri farklıdır;jantların arasında küçük bir çizgi vardır 5 kolda da.Arka çamurlukta Action logosu vardır.Bunun gibi ufak tefek detaylar.

Göstergeleri Tipo'larda 2.0 motorlarda hepsinin de analogtur;Tempra 2.0'lerde ise dijitaldir.
Manuel klimalıdır.Göstergede ayrıca yağ basıncını gösteren ek bir gösterge daha vardır.
Airbag-Abs-Klima standarttır.Nadir de olsa 3-4 tane orjinal elektrikli sunrooflu modeller de var TR'de.

Lâkin sizin aracınız yerli üretimdir.Zira İtalya'da 1995 sonunda Tempra/Tipo üretimi bitip;185 kod projesiyle Marea/Brava/Bravo üretimine geçilmiştir.Bu yüzden yerli üretimdir.Üstelik Action donanımını da Tofaş kendisi çıkarmıştır;Fiat değil.

Araç orijinalinden 148 Hp(SAE) güce sahiptir.Üstten çift eksantrikli 16 valfli motordur.Arka bagaj kapağında yazan Sedicivalvole'de italyanca 16V demek.:)

Bunları da şurdan biliyorum.Babam 1972'den beri Tofaş Yetkili Servisidir.2001 yılında bıraktık özel olduk.O sayede bilhassa 90'lı yıllardaki Fiat modelleri hakkında epey bilgim var.
:)

ayti_CIVIC

hoşgeldin

otokolik

kazasız belasız maşh.çok diri duruo,bu tipolarda göstergeler dijital deilmiydi :S bu italyan kasa diemi geçio ?

Serhat Atan

5K ve İtalyan 3K Tipo'ların hepsinin de göstergesi analogtur.

actioncat

Aramıza hoşgeldiniz öncelikle.

Aracınız gerçekten güzel görünüyor zira Honda'yı sevsem de sevdiğinizi de tahmin etsem de yine de Tipo'yu bırakmanızı istemem.

2.0 i.e'lerin Action modelleri nadirdir;donanım olarak diğer 2.0'lerden farklılık gösterir az bir şekilde.Döşemeleri farklıdır;jantların arasında küçük bir çizgi vardır 5 kolda da.Arka çamurlukta Action logosu vardır.Bunun gibi ufak tefek detaylar.

Göstergeleri Tipo'larda 2.0 motorlarda hepsinin de analogtur;Tempra 2.0'lerde ise dijitaldir.
Manuel klimalıdır.Göstergede ayrıca yağ basıncını gösteren ek bir gösterge daha vardır.
Airbag-Abs-Klima standarttır.Nadir de olsa 3-4 tane orjinal elektrikli sunrooflu modeller de var TR'de.

Lâkin sizin aracınız yerli üretimdir.Zira İtalya'da 1995 sonunda Tempra/Tipo üretimi bitip;185 kod projesiyle Marea/Brava/Bravo üretimine geçilmiştir.Bu yüzden yerli üretimdir.Üstelik Action donanımını da Tofaş kendisi çıkarmıştır;Fiat değil.

Araç orijinalinden 148 Hp(SAE) güce sahiptir.Üstten çift eksantrikli 16 valfli motordur.Arka bagaj kapağında yazan Sedicivalvole'de italyanca 16V demek.:)

Bunları da şurdan biliyorum.Babam 1972'den beri Tofaş Yetkili Servisidir.2001 yılında bıraktık özel olduk.O sayede bilhassa 90'lı yıllardaki Fiat modelleri hakkında epey bilgim var.
:)
ayrıntılı bilgiler için teşekkürler kardeş

HoNdA TyPe_R

masallah cok begendim valla aracinizi kazasiz belasiz gunlerde kullanmak nasil olur insallah cok goremiyoruz ne yazikki bole aracalri etrafimizda

aviator35

benim böyle bir aracım olsa satmazdım:) bunlar kupon arabalar, kazasız belasız arkadaşım. 10 liralık hangi araba bir sedici valvole kadar yürür ki...

aRas

• Furkan Aras Alağaç
Maşallah kazasız belasız kullanmanı dilerim.Gayet temiz araç.

Buluşmalara da bekleriz.

actioncat

benim böyle bir aracım olsa satmazdım:) bunlar kupon arabalar, kazasız belasız arkadaşım. 10 liralık hangi araba bir sedici valvole kadar yürür ki...
teşekkürler inancın olsun piyasada temiz sedicivalvole bulmak samanlıkta igne aramak kadar zor geneli 2,0 motor diye çok hor kullanılıyorlar maglesef ama bendeki nazlı kız arasıra biraz yükleniyorum :)))

actioncat

Maşallah kazasız belasız kullanmanı dilerim.Gayet temiz araç.

Buluşmalara da bekleriz.
teşekkürler allah kısmet ederse mutlaka katılmak isterim :)))