Gönderen Konu: İlk -ARABAM- ; İlk HONDAM- ...  (Okunma sayısı 22738 defa)

angaramos

Ynt: İlk -ARABAM- ; İlk HONDAM- ...
« Yanıtla #50 : Mayıs 02, 2014, 08:33:38 ÖS »
Bence ozaman camın rengininde etkisi oluyor.Daha tatlı bir sarı yanıyor çünki.
Benim arabadaki sisler ev ampulü gibi yanıyor :D beyaz camdan galiba jdm almayı düşünüyorum bende Füme ile sarı arasında kalmıstım eğer böyle yanacaksa sarı almayı düşünüyorum

erzincalı_24

« Yanıtla #51 : Mayıs 02, 2014, 10:47:05 ÖS »
Aynen dostum folyo falan yerini tutmuyor direk sarı cam alcan en güzeli en temizi..

angaramos

« Yanıtla #52 : Mayıs 02, 2014, 11:06:16 ÖS »
sarı jdm far üstünede smoke plastidip 10 numara olur

zOnstyLe

« Yanıtla #53 : Mayıs 04, 2014, 11:36:45 ÖS »
Arabanı gule gule kullan kazasız belasız ek kasa benimde en buyuk arzularımdan bitanesi benim tavsiyem spor yay jdm far stop takımı smoke olursa daha guzel olur sahsen mercekli farları bu kasaya hıc yakıstırmıyorum. Guzel bi lip ve cıtır bi egzos nokta olur. Jant konusundada uzerindeki jant kapakları bence kalmalı arabayı bastıktan sonra cok şık duruyor ve yormuyor bi süre bu sekilde bin illaki ileride farklılık arıcaksın ozaman jant olayına bakarsın bence.

erzincalı_24

« Yanıtla #54 : Mayıs 05, 2014, 10:04:18 ÖS »
Arabanı gule gule kullan kazasız belasız ek kasa benimde en buyuk arzularımdan bitanesi benim tavsiyem spor yay jdm far stop takımı smoke olursa daha guzel olur sahsen mercekli farları bu kasaya hıc yakıstırmıyorum. Guzel bi lip ve cıtır bi egzos nokta olur. Jant konusundada uzerindeki jant kapakları bence kalmalı arabayı bastıktan sonra cok şık duruyor ve yormuyor bi süre bu sekilde bin illaki ileride farklılık arıcaksın ozaman jant olayına bakarsın bence.
Tavsiyelerin içi n saol kardeşim.İnşallah en kısa sürede alırsın bi ek kasa benim de çok hoşuma gidiyor ama ailemle gezmek zorunda oldugumda sıkını yaratacıgından sedanı seçtim.
Dediklerini bir çoğunu yaptım zaten tek eksiğim smoke led stop ve güzel bi far karartma.Smokeler 400-450 diyolar çok pahalı geliyo alcam eninde sonunda ama bi toparlanamadık.Ama yay konusunda katılmıyorum.Taktıranları da anlamıyorum yani nasıl kullandıklarını anlamıyorum.Ben bu haliyle bile 4-5 kişi bindiğimizde araca kasislerden geçmeye gacur gucur sürtüyo içim gidiyo.En düşük 3.5 yay atsam bile herhalde kasislerde arabayısırtımda geçirmek zorunda kalırım.Görüntü konsunda  katılıorum çok güzel deyim yerindeyse sexi duruyo yalan yok.Fakat bence arabasını seven biri yay takmamalı en özelllikle benim semtim gibi kasisi bol yerde sürmek zorund kalıyosa.

erzincalı_24

« Yanıtla #55 : Mayıs 20, 2014, 03:12:13 ÖS »
Hahhayt far karartmayı da bitirdim sonunda :D Baya uğraştırdı ama oldu galiba :D
Konu açtım yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olsun diye:
http://www.teamhondaturkey.com/forum/motor_modifiye_do_it_yourself_teknik_bilgiler/98_ek_civic_far_karartma_projem_ve_sonucu-t77143.0.html;new#new

Bu da resimleri:

erzincalı_24

« Yanıtla #56 : Mayıs 24, 2014, 09:50:11 ÖS »
Evet arkadaşlar HONDA'dan nişan arabası olursa işte böyle olur :D Gebzenin gülüydü bu gün civicim :D
Bu arada  APP plakaları da bastık sonunda halan APP yaptirmadinmi diyen kardeşime duyrulur :)

erzincalı_24

« Yanıtla #57 : Mayıs 24, 2014, 10:41:18 ÖS »

erzincalı_24

« Yanıtla #58 : Mayıs 24, 2014, 11:02:36 ÖS »
Aracın içine  kırmızı kaydırmaz ped koydum hoşuma gitti.
Bir de arka Honda ambleminin arkasını kırmızı folyo ile kapladım.

hondatürk

• ホンダトルコ
« Yanıtla #59 : Mayıs 24, 2014, 11:42:13 ÖS »
yakışır - yapıştırrrrrrrrr >=ok

orcun31

« Yanıtla #60 : Mayıs 25, 2014, 01:01:38 ÖS »
on numara olmuş kardeşim ;) de şu arkadaki typeR yazısını sok :D :D

erzincalı_24

« Yanıtla #61 : Mayıs 25, 2014, 01:07:32 ÖS »
yakışır - yapıştırrrrrrrrr >=ok

Aynen üstadım yapıştırr :D

erzincalı_24

« Yanıtla #62 : Mayıs 25, 2014, 01:17:32 ÖS »
on numara olmuş kardeşim ;) de şu arkadaki typeR yazısını sok :D :D

La millet dohc yazio vtec yazio ben typer yazmsim cokmu :DO bi kardeşimin hediyesi orçunum onu cıkaramam.

orcun31

« Yanıtla #63 : Mayıs 25, 2014, 01:39:32 ÖS »
:D :D arka stopların altına film çek tamamdır ;)

erzincalı_24

« Yanıtla #64 : Mayıs 25, 2014, 02:09:47 ÖS »

Ledli stop lazım diye konu açtım daha yeni.Eger uygun bişe bulabilirsem alcam.AAma filimi cekecem her halukarda nası olsa bi maliyeti yok.Bi arkadaş var şehir dışında şu an gelsin akşam çekeriz büyük ihtimalle.

veli coşkun

« Yanıtla #65 : Mayıs 25, 2014, 05:19:34 ÖS »
Kardeşim ledli stoptan ziyade transparan film çeksen arka stopa dah bi güzel olur kanısındayım. Bir de ön tampon ekin siyah aracın rengine boyatsan daha güzel olmaz mı

tnrdnzekr

• TNR
« Yanıtla #66 : Mayıs 25, 2014, 09:51:09 ÖS »

Ledli stop lazım diye konu açtım daha yeni.Eger uygun bişe bulabilirsem alcam.AAma filimi cekecem her halukarda nası olsa bi maliyeti yok.Bi arkadaş var şehir dışında şu an gelsin akşam çekeriz büyük ihtimalle.
O ledli stoplardan bi tane led patlarsa gorurum seni :)
Jdm kirmizi beyaz al daha uzun omurlu olur

erzincalı_24

« Yanıtla #67 : Mayıs 27, 2014, 12:22:38 ÖÖ »
Kardeşim ledli stoptan ziyade transparan film çeksen arka stopa dah bi güzel olur kanısındayım. Bir de ön tampon ekin siyah aracın rengine boyatsan daha güzel olmaz mı
Filim çekicem bu gün yarın bi zaman ayıramadımki..Ama transparan nedir onu bilmiyorum normal füme veya siyah filim cekicem alt şeride.
Lipi de araçta boyancak başka yerler de var hep birlikte boyatmak istiyorum daha uyguna gelir diye.Aynalar falan toptan bişeler yapcaz ama işte ömrğmğ kuruttu benim borç batağına doğru sürüklüyo :D
« Son Düzenleme: Mayıs 27, 2014, 12:23:36 ÖÖ Gönderen: erzincalı_24 »

erzincalı_24

« Yanıtla #68 : Mayıs 27, 2014, 12:29:48 ÖÖ »

O ledli stoplardan bi tane led patlarsa gorurum seni :)
Jdm kirmizi beyaz al daha uzun omurlu olur

Baktım kırmızı beyazlarada stock fardan tek farkı biraz daha parlak olması galiba.Ledli farlarda çok çabuk led patlaması gibi bi olay varmı fazla bilgim yok.Bi de patlasa bile tek ledi değiştirirz diycem de bi ön farı karartma yapcam diye canım çıktı bu kesin elimde kalır.Ama öle çıtkırıldım bişemi yav bunun ledleri

angaramos

« Yanıtla #69 : Mayıs 27, 2014, 10:54:15 ÖÖ »
Hayır öyle kolay kolay ledler patlamaz.Eagle eyes marka falan olursa yani bilindik markalar sıkıntı çıkarmaz

veli coşkun

« Yanıtla #70 : Mayıs 27, 2014, 07:07:28 ÖS »
Filim çekicem bu gün yarın bi zaman ayıramadımki..Ama transparan nedir onu bilmiyorum normal füme veya siyah filim cekicem alt şeride.
Lipi de araçta boyancak başka yerler de var hep birlikte boyatmak istiyorum daha uyguna gelir diye.Aynalar falan toptan bişeler yapcaz ama işte ömrğmğ kuruttu benim borç batağına doğru sürüklüyo :D
aman kardeşim yavaş yavaş biliyorum bir el atınca arabaya hepsi bir anda olsun istiyor insan :-)) 
forumda bi araçta görmüştüm transparan film tam karartmiyo stopları tatlı da görünüşü oluyo 5-10 lira bişeydir bütçeyi doğrultana kadar götürür seni :-)

erzincalı_24

« Yanıtla #71 : Mayıs 27, 2014, 11:05:24 ÖS »
Hayır öyle kolay kolay ledler patlamaz.Eagle eyes marka falan olursa yani bilindik markalar sıkıntı çıkarmaz

erzincalı_24

« Yanıtla #72 : Mayıs 27, 2014, 11:06:18 ÖS »
aman kardeşim yavaş yavaş biliyorum bir el atınca arabaya hepsi bir anda olsun istiyor insan :-)) 
forumda bi araçta görmüştüm transparan film tam karartmiyo stopları tatlı da görünüşü oluyo 5-10 lira bişeydir bütçeyi doğrultana kadar götürür seni :-)

Halimden anllıyosun kardeşim :D
« Son Düzenleme: Mayıs 27, 2014, 11:06:43 ÖS Gönderen: erzincalı_24 »

veli coşkun

« Yanıtla #73 : Mayıs 28, 2014, 06:25:44 ÖÖ »
biz memur adamız her istediğimizi alamiyoz şak diye bir 15' i dir tutturmuş gidiyoz :-)))

erzincalı_24

« Yanıtla #74 : Mayıs 28, 2014, 03:35:32 ÖS »
biz memur adamız her istediğimizi alamiyoz şak diye bir 15' i dir tutturmuş gidiyoz :-)))

>=ok >=ok :dil
« Son Düzenleme: Mayıs 28, 2014, 03:35:55 ÖS Gönderen: erzincalı_24 »