Gönderen Konu: 34TK8707 -ĶÁМĨŃÁŔĨ- Yeni Özel Tamponlarıyla (Civic 2008)  (Okunma sayısı 148476 defa)

34TK8707

Ynt: 34TK8707 -ĶÁМĨŃÁŔĨ- Yeni Özel Tamponlarıyla (Civic 2008)
« Yanıtla #50 : Kasım 16, 2008, 08:14:50 ÖS »

DJ 007 yapan kişi benim. ve şuanda şu arabayı gördüğümde benım tasarladığım tamponun aynısını görüyorum bence bu benzerlikten çok daha öte birşey... siteye yeni kaydoldum kimseyı tanımıyorum. lütfen ukalalık olarak algılanmasın ama arkadasın dedıgı cidden bi arabadan esinlenmemişler doğru demiş bence direk almış...

bu tip body kit piyasada görünüm olarak birçok araçta bulunan bi model . Bizde ilk tasarım olarak buna benzer bi model yaptığımız için bu kalıp üzerinden devam etme kararı  aldık ve sis vb. gibi ufak değişikliklerle bu modeli kullandık. Eğerki bu modelin kendi tasarımınız olduğunu iddia ediyorsanız , en başından patent alırsınız ve aynısını yapmaya kalkanlara dava açarsınız , kimsede kullanamaz . başkasının tamponu sizinkine benzicek diye kimse değişiklik yapmak zorunda deil ,bende sizin aracınızı ilk defa gördüm , elinize sağlık , ben bi araca bu kadar emek ve para harcayıpta başkasının  tamponundan esinlenip kullanıcak kadar gerikafalı bi insan deilim .

Saygılar...

göz var nizam var benzemek var aynısı olmak var arkadaşım.kalıptan bahsediyorsun aynı kasa araba olsa yıne bi yere kadar sisfarları yeri vs... farklı kasa bi arabada birebir aynı tampon yapma. ha gelelim patent fln diyorsun. ben öğrenci adamım patent alacak durumum yok ama bu benim tasarımım. 3 yıl oldu rahat oo7 yi yapalı.senin gibi pişkin pişkin konuşan insanlar olacağını bilseydim. napar ne eder alırdım patentini merak etme... benim tek sinir oldugum nokta hiç bi yerden esinlenilmemiş kelımesi.... göz var nizam var hala konuşuyorsanda sana hiçbişe demiyorum.komik oluyorsun çünkü... Saygılarımla Berker Çakmak

tekrar söylüyorum sana , eğerki daha önce bu tamponu görmüş olsam , gidipte aynısını yapıcak kadar gerikafalı bi insan deilim , patentini almamış olmanda senin sorunun , sende de aynısı var diye tamponumu değiştiricek deilim , şu dakikadan sonrada birisi benim tamponumun benzerini yapsa sesimi çıkarmam bilakis bu benim hoşuma gider...çünkü her tarafta birbirine benzeyen tamponlar var ve insanlar benzerini görünce hoşuna gider seninkiler gibi zoruna gitmez...bundan sonra tasarladığın tamponların ne yapıp edip patentini al , daha çok zoruna gitmesin direk aç davanı , rahatlat kafanı ;)

Berk007

« Yanıtla #51 : Kasım 16, 2008, 08:19:12 ÖS »
tampon onun değil benim arabada. Tasarımı ona ait.
konu uzamasın diyoruz :)

berkerx

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : Kasım 16, 2008, 08:32:08 ÖS »

DJ 007 yapan kişi benim. ve şuanda şu arabayı gördüğümde benım tasarladığım tamponun aynısını görüyorum bence bu benzerlikten çok daha öte birşey... siteye yeni kaydoldum kimseyı tanımıyorum. lütfen ukalalık olarak algılanmasın ama arkadasın dedıgı cidden bi arabadan esinlenmemişler doğru demiş bence direk almış...

bu tip body kit piyasada görünüm olarak birçok araçta bulunan bi model . Bizde ilk tasarım olarak buna benzer bi model yaptığımız için bu kalıp üzerinden devam etme kararı  aldık ve sis vb. gibi ufak değişikliklerle bu modeli kullandık. Eğerki bu modelin kendi tasarımınız olduğunu iddia ediyorsanız , en başından patent alırsınız ve aynısını yapmaya kalkanlara dava açarsınız , kimsede kullanamaz . başkasının tamponu sizinkine benzicek diye kimse değişiklik yapmak zorunda deil ,bende sizin aracınızı ilk defa gördüm , elinize sağlık , ben bi araca bu kadar emek ve para harcayıpta başkasının  tamponundan esinlenip kullanıcak kadar gerikafalı bi insan deilim .

Saygılar...

göz var nizam var benzemek var aynısı olmak var arkadaşım.kalıptan bahsediyorsun aynı kasa araba olsa yıne bi yere kadar sisfarları yeri vs... farklı kasa bi arabada birebir aynı tampon yapma. ha gelelim patent fln diyorsun. ben öğrenci adamım patent alacak durumum yok ama bu benim tasarımım. 3 yıl oldu rahat oo7 yi yapalı.senin gibi pişkin pişkin konuşan insanlar olacağını bilseydim. napar ne eder alırdım patentini merak etme... benim tek sinir oldugum nokta hiç bi yerden esinlenilmemiş kelımesi.... göz var nizam var hala konuşuyorsanda sana hiçbişe demiyorum.komik oluyorsun çünkü... Saygılarımla Berker Çakmak

tekrar söylüyorum sana , eğerki daha önce bu tamponu görmüş olsam , gidipte aynısını yapıcak kadar gerikafalı bi insan deilim , patentini almamış olmanda senin sorunun , sende de aynısı var diye tamponumu değiştiricek deilim , şu dakikadan sonrada birisi benim tamponumun benzerini yapsa sesimi çıkarmam bilakis bu benim hoşuma gider...çünkü her tarafta birbirine benzeyen tamponlar var ve insanlar benzerini görünce hoşuna gider seninkiler gibi zoruna gitmez...bundan sonra tasarladığın tamponların ne yapıp edip patentini al , daha çok zoruna gitmesin direk aç davanı , rahatlat kafanı ;)

arkadaşım ozaman beynimiz aynı çalışıyor ki tampon aynı ne diyimki daha :D ben kımsede olmasın demiyorum tekrar ediyorum. ama gidipte hıcbı yerden esinlenilmedi vs vs komik oluyor. hersey fotolarda belli. bundan önce bir arabada daha yapıldı bu tampon ona hiçbişe denmedi cunku onun 007 den esinlendiğini biliyorduk. ... ;)

antonow

« Yanıtla #53 : Kasım 16, 2008, 08:48:52 ÖS »
zaten bu 007 tamponlarını satmıomuydunuz sizler arkadaslar sitenin adını unuttum sımdıde
zaten sızın tamponunz satılıktı
1000ytl e cıwarında bı rakama satıodunz
bencede konu uzamasın pert olmasın konu
arkadasımız kendı tasarladıgım tamponlar dıyosa saygı duymak gerekır
eger sızde bu tamponların sızden esınlenerek yapıldıgını dusunuyosanz mutlu olmanız gerekır
cunku sızın tasarladıgınz bı tampon baska araclardada yapılmaya baslıo
acıkcası o tamponlar benımde hosuma gıdıodu ozellıkle o arac(007)
cok ıncelemıslıgım war o aracı netten ben de kendı aracıma almayı bıle kafaya koyduydum o aralar satıldıgında bodykıt

berkerx

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : Kasım 16, 2008, 09:20:01 ÖS »

zaten bu 007 tamponlarını satmıomuydunuz sizler arkadaslar sitenin adını unuttum sımdıde
zaten sızın tamponunz satılıktı
1000ytl e cıwarında bı rakama satıodunz
bencede konu uzamasın pert olmasın konu
arkadasımız kendı tasarladıgım tamponlar dıyosa saygı duymak gerekır
eger sızde bu tamponların sızden esınlenerek yapıldıgını dusunuyosanz mutlu olmanız gerekır
cunku sızın tasarladıgınz bı tampon baska araclardada yapılmaya baslıo
acıkcası o tamponlar benımde hosuma gıdıodu ozellıkle o arac(007)
cok ıncelemıslıgım war o aracı netten ben de kendı aracıma almayı bıle kafaya koyduydum o aralar satıldıgında bodykıt

tabiki beğenilip yapılmak istenmesi güzel bişe mutlu ediyor beni. fakat çıkıpta ben esinlenmeden yaptım fln denirse iş değişir emeğe saygısızlıktır bu ! tamponu döken arkadaşada sormak lazım oda birinden esinlenmişmi :)
« Son Düzenleme: Kasım 16, 2008, 09:21:32 ÖS Gönderen: berkerx »

emre_ege21

« Yanıtla #55 : Kasım 22, 2008, 09:52:28 ÖÖ »
Kardeşim kazasız belasız inş çok süper olmuş hoşuma gitti tamponların bunların sana maliyeti ne kadar oldu biraz bilgi verirmisin?

34TK8707

« Yanıtla #56 : Kasım 22, 2008, 10:30:11 ÖÖ »

Kardeşim kazasız belasız inş çok süper olmuş hoşuma gitti tamponların bunların sana maliyeti ne kadar oldu biraz bilgi verirmisin?

amin kardeşim saol cümlemize inşallah , tamponların toplam maliyeti 2.000 YTL civarında tuttu , sisler , boya , macun , tel falan komple işte...

emre_ege21

« Yanıtla #57 : Kasım 22, 2008, 11:07:08 ÖÖ »
Tşk ederim kardeşim bende body kıt yaptırcaktım senın tamponlar hoşuma gitti body kıte adam 1200 ytl çekiyo seninkinden yaptırcam sağol kardeşim Allah tekrar tekrar güle güle kazasız belasız kullanmak nasip etsin süper aracın

34TK8707

« Yanıtla #58 : Kasım 22, 2008, 12:35:16 ÖS »

Tşk ederim kardeşim bende body kıt yaptırcaktım senın tamponlar hoşuma gitti body kıte adam 1200 ytl çekiyo seninkinden yaptırcam sağol kardeşim Allah tekrar tekrar güle güle kazasız belasız kullanmak nasip etsin süper aracın

amin kardeşim , hayırlısı olsun şimdiden...

DarkBlue

« Yanıtla #59 : Kasım 22, 2008, 05:02:44 ÖS »
maşallah kazasız belasız sürüşler....

yorumdk

« Yanıtla #60 : Kasım 22, 2008, 07:42:34 ÖS »
böyle giderse bende civici mi böyle yapcam ne güzel ya şimdi anlıorum honda tutkunlarının vazgeçemezliğini araba süper olmuş ne diyim iiyi günlerde kullanın

paşa

« Yanıtla #61 : Kasım 22, 2008, 08:24:22 ÖS »
cok guzel olmus arkadasım farklı olmak cok baska bısey bence tum gozler uzerınde olacak,arka tamponda cok guzel olmus uzaktan fotosu varmı ?

pirana35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : Kasım 23, 2008, 09:12:13 ÖÖ »
bahsi gecen tamponlar için yapılan tartısma cok gereksız çünkü hiç güzel değil bu benım fikrim 007 dinin kasası zaten hosuma gitmeyen bi kasa Kaminari de ise tek güzel olan sey bence renginin beyaz olması ama dediğim gibi bence ! ! ! !

Saygılar...

emre_ege21

« Yanıtla #63 : Kasım 23, 2008, 09:12:45 ÖS »
Araban harika kardeşim güle güle kullan

MyDream

« Yanıtla #64 : Kasım 23, 2008, 11:28:12 ÖS »
hersey 4 4 luk duruyo ellerine saglik difizor tipi en begendigim difizor tipi ve cok ykaismis ellerine saglik cok guzel bi arac kazandirmissin keyifli kazasiz belasiz cezasiz gunler

OrKo.st

« Yanıtla #65 : Kasım 23, 2008, 11:33:48 ÖS »
Gördüğüm en güzel özel tasarım ön ve arka tampon. Tasarım ve üretim olarak çok iyi. Güle güle kullan.

34TK8707

« Yanıtla #66 : Kasım 24, 2008, 09:52:14 ÖÖ »

böyle giderse bende civici mi böyle yapcam ne güzel ya şimdi anlıorum honda tutkunlarının vazgeçemezliğini araba süper olmuş ne diyim iiyi günlerde kullanın

saol kardeşim inşallah

34TK8707

« Yanıtla #67 : Kasım 24, 2008, 09:53:13 ÖÖ »

cok guzel olmus arkadasım farklı olmak cok baska bısey bence tum gozler uzerınde olacak,arka tamponda cok guzel olmus uzaktan fotosu varmı ?

saol dostum , henüz tam güzel bi hava yakalayamadığım için uzaktan resim çekmedim ama havanın güzel olduğu bi gün dergiye çıkarmak için yeni resimler çekicez , onlardan eklerim...

34TK8707

« Yanıtla #68 : Kasım 24, 2008, 09:54:37 ÖÖ »

bahsi gecen tamponlar için yapılan tartısma cok gereksız çünkü hiç güzel değil bu benım fikrim 007 dinin kasası zaten hosuma gitmeyen bi kasa Kaminari de ise tek güzel olan sey bence renginin beyaz olması ama dediğim gibi bence ! ! ! !

Saygılar...

kardeşim vtec kasa hoşuna gitmiyosa bu kasada da sadece beyaz renk hoşuna gidiyosa ,senin civiclere bi kastın var demektir =) yani en kral tamponuda yapsak sen yine beğenmiceksin am yinede tabiki saygımız sonsuz...

34TK8707

« Yanıtla #69 : Kasım 24, 2008, 09:55:17 ÖÖ »

hersey 4 4 luk duruyo ellerine saglik difizor tipi en begendigim difizor tipi ve cok ykaismis ellerine saglik cok guzel bi arac kazandirmissin keyifli kazasiz belasiz cezasiz gunler

eyvallah kardeşim saol amin , daha iyilerine sen binersin inşallah

34TK8707

« Yanıtla #70 : Kasım 24, 2008, 09:56:14 ÖÖ »

Gördüğüm en güzel özel tasarım ön ve arka tampon. Tasarım ve üretim olarak çok iyi. Güle güle kullan.

gerçekten bu güzel yaklaşımın için teşekkür ederim , herkes böyle duyarlı olamıyo

brscn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #71 : Kasım 24, 2008, 07:42:46 ÖS »
aracın herşeyiyle 10 numara. tebrik ederim çok güzel bir tasarım olmuş. kendi tasarladığın bi araca binmek ve bununla övgü alıp beğeni toplamak eminim harcadığın tüm paranın ve emeğin karşılığını veriyordur. Allah daha güzelini nasip etsin, keyifli sürüşler...

ayrıca,
panjurun ortasına mugen logosu tarzında bir yazıyla kaminari yazdırman hoş olur kanımca ben olsam oyle yapardım yani :)

34TK8707

« Yanıtla #72 : Kasım 24, 2008, 11:07:28 ÖS »

aracın herşeyiyle 10 numara. tebrik ederim çok güzel bir tasarım olmuş. kendi tasarladığın bi araca binmek ve bununla övgü alıp beğeni toplamak eminim harcadığın tüm paranın ve emeğin karşılığını veriyordur. Allah daha güzelini nasip etsin, keyifli sürüşler...

ayrıca,
panjurun ortasına mugen logosu tarzında bir yazıyla kaminari yazdırman hoş olur kanımca ben olsam oyle yapardım yani :)

çok teşekkür ederim kardeşim amin cümlemize inşallah , o dediğin yazı torpidoda var ama biliyosun hem ön camın üstünde hemde bagajın içinde gayet büyük kaminari yazıyo =) o yüzden bide panjurun ortasına koyunca tadı kaçmasın istedim . ama ilerde olabilir belki , yinede teklifin için teşekkür ederim =)

brscn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #73 : Kasım 25, 2008, 12:23:11 ÖÖ »
rica ederim ne demek...
Şu body kiti kaminari body kit die üretime sokup satsan yemin edıyorum para kazanırsın ha :)

34TK8707

« Yanıtla #74 : Kasım 25, 2008, 11:08:06 ÖÖ »

rica ederim ne demek...
Şu body kiti kaminari body kit die üretime sokup satsan yemin edıyorum para kazanırsın ha :)

valla satın almak isteyen çok var ama şu anda vermiyorum kimseye , belli bi süre tek kalmak lazım ama illaki yakın zamanda benzerini yapan olucaktır , ama zamanı gelince de para kazanıcaz tabi bu işten ;)