Gönderen Konu: 2011 CRV..el emeği göz nuru ..;)  (Okunma sayısı 2751 defa)

hibo

2011 CRV..el emeği göz nuru ..;)
« : Aralık 08, 2014, 10:47:28 ÖS »
2008 civic hb imi üzüle üzüle sattım,1 nisan 2014 tarihi itibariyle 2011 CRV sahibi oldum...ancak klasik crv lerden biraz farklı hale getirmek istedim...üzerindeki tüm işlemleri bizzat kendim yaptım...böylelikle nikelaj alerjimden kurtuldum...belki fazla karardı ama bence böyle gayet hoş ve dikkat çekici oldu...
saygılar.. >=ok
[img][img]
[img][url=http://hizliresim.com/k1YVnW][img]
[img][url=http://hizliresim.com/Gp1LRZ][img]
« Son Düzenleme: Aralık 08, 2014, 10:49:27 ÖS Gönderen: hibo »

hibo

Ynt: 2011 CRV..el emeği göz nuru ..;)
« Yanıtla #1 : Aralık 08, 2014, 11:08:45 ÖS »

böyle fotolar daha güzel göründü sanırm >=ok

hibo

« Yanıtla #2 : Aralık 08, 2014, 11:20:52 ÖS »

alttaki f1 ledler böyle sürekli yanabildiği gibi capraz çakarlı,veya aynı anda f1 çakarlı veya uçak kanadındaki gibi tek çakarlı gibi modlarla yanabilmekte...honda logosu kırmızı ledli...ayrıca kedigözlerinide ledli olanlarla değiştirdim..park normal yanıyor,frene basınca daha parlak...stoplarda plastidip uygulaması olduğu için biraz ışığı boğuyordu...bu fotodan sonra plastipi söküp folyo uyguladım ..şu an siyah ve parlak,ışık kaybı yok >=ok

SU-vic

• Süleyman
    • Benimkisi :)
« Yanıtla #3 : Aralık 08, 2014, 11:39:11 ÖS »
Oncelikle araciniz hayirli ugurlu olsun masallah kara tosuna :) Crv ye ayri bi ilgim var. hakkaten cok farkli bi crv olmus bu. Gayet guzel,yapinca bole tam yapmak lazim. F1 cakarli ledleri de cok begendim. Keske body kit yapabilseydim mutlaka bunu da eklerdim. Allah nazarlardan korusun.

Bu arada ben de kastamonuluyum toprak sayiliriz.
« Son Düzenleme: Aralık 08, 2014, 11:40:42 ÖS Gönderen: SU-vic »

hibo

Ynt:
« Yanıtla #4 : Aralık 08, 2014, 11:47:59 ÖS »
Amin,tesekkur ederim...aynı toprak sayılır evet;) çok keyif alarak yaptım uygulamaları...iç aksamda da bol beyaz led aydınlatma yaptım,paspaslar filan...muadillerine göre farklı bi yere geldi araba,50 yaş civarı kullanıcısı görüntüsünden de siyrilabiliyormus bunu görmüş olduk;)f1 cakarlarin modlarinin her biri gece karanlığında gerçekten güzel görünüyor tavsiye ederim

SU-vic

• Süleyman
« Yanıtla #5 : Aralık 09, 2014, 12:12:15 ÖÖ »
Ben de isterim de bos arabaya gitmez be abi. En azindan arka tampon eki olsa hemen eklenir f1 cakar. Gece arkasina gec izle ondan sora :) Eliniz yatkin masallah en guzeli de bu. Kendin yapiyosun hem zevk aliyosun hem de kimseye kurcalatmiyosun. F1 ledleri bi dusunim arabanin arkasina gecip biraz bakiyim seytan durterse size ulasip detayli bilgi icin rahatsiz ederim insallah :)

hibo

Ynt:
« Yanıtla #6 : Aralık 09, 2014, 12:32:03 ÖÖ »
Rahatsızlık ne demek,seve seve yardımcı olurum...hatta bizzat karabük te bile elimden geldiğince yardımcı olup,uygulamalar hakkinda paylaşımda bulunabilirim,her zaman beklerim;)yikamaciya bile vermem aracımi,herseyini kendim yaparım profesyonel pasta cila si dahil...evladim gibi bu da önceki civic hb imde;)herkesin huyu suyu işte,başkası dokunmasin,herseyini ben yapayım

SU-vic

• Süleyman
« Yanıtla #7 : Aralık 09, 2014, 09:45:56 ÖÖ »
Çok teşekkürler. Valla şuan çok uzaklardayım (Bitlis). Tatillerde falan Allah kısmet eder de yolumuz düşerse ne güzel olur. Neyse konuyu da pert ettik :| Ellerinize sağlık, tekrardan kazasız belasız cezasız ve nazarsız sürüşler.