Gönderen Konu: 2011 CiVİC PREMİUM  (Okunma sayısı 7867 defa)

erolumtrolum

2011 CiVİC PREMİUM
« : Şubat 13, 2011, 11:26:12 ÖS »
SELAM ARKADAŞLAR , iŞTE BU DA BENİM CİVİC.... BOYA KORUMADAN HEMEN SONRA.....

kacaman

Ynt: 2011 CiVİC PREMİUM
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2011, 11:32:58 ÖS »
maşallah,
önce ben de siyah almıştım, çok yakışıyor özellikle makyajsız kasaya ama 11 ay olmadan sattım arabayı, makyajlıgri aldım kafam rahat etti, bakımı biraz sıkıntılı ama albenisi çok güzel, kazasız cezasız tekrardan, hayırlı olsun.

emre cvc

« Yanıtla #2 : Şubat 13, 2011, 11:37:13 ÖS »
maşallah, kazasız belasız sürüşler

erolumtrolum

« Yanıtla #3 : Şubat 13, 2011, 11:50:14 ÖS »
teşekkürler, 

Siyahın bakımı zor hakkaten, çabuk kirlenior. Ama yıkamacıdan çıkarttıktan sonraki gıcır gıcır hali içi değer dedim ::D

okn84

« Yanıtla #4 : Şubat 14, 2011, 07:25:11 ÖÖ »
kazasız belasız

battalgazi

« Yanıtla #5 : Şubat 14, 2011, 10:37:56 ÖÖ »
maşallah güle güle bin kardeşim..

adnyldz

« Yanıtla #6 : Şubat 14, 2011, 10:41:37 ÖÖ »
maşallahh siyah inci :) kazasız belasız

Saro

« Yanıtla #7 : Şubat 14, 2011, 10:57:41 ÖÖ »
Allah kaza bela vermesin :) siyaha bakmak zordur ben canıı gönülden yaşıyorum bunu :D fakat koruma üzerine tüm üürnleri alınca her zaman sıfırdan daha parlak geziyosun :D

hhondacı

« Yanıtla #8 : Şubat 14, 2011, 09:16:28 ÖS »
maşallah siyahın asaleti allah kaza bela verdirmesin çok güzel arac yanlız birsey soracam USB cıkışı varmı teybinizde? 2010 civiclerde yok malesef belki 2011 lerde vardır...siyahlar cok cok hoşuma giden bir renk bnde %100 siyah alacam diye fakat bakımı hakkında filan bir kaç bilgi aldım eğer bakarsan harika bakmasan uğrastır. seni gibisinden yorumlar filan alınca 2.renk olan Gümüş grisi aldım ole bir derdim yok metalikte olması güzel :)

wampir61

« Yanıtla #9 : Şubat 15, 2011, 06:11:00 ÖS »
kazasız belasız inş..

goldbergbrk

« Yanıtla #10 : Şubat 15, 2011, 09:53:05 ÖS »
maşallah aracınız güzelmiş. sağolsun arkadaşlar benide uyardıda iyice düşünüp beyaz aldım iyiki beyaz almışım diyorum herzaman .siyah metalik gri arabası olan arkadaşlar bile imreniyo aracıma beyaz tartışmasız civicde en iyi renk  >=ok
« Son Düzenleme: Şubat 15, 2011, 09:54:03 ÖS Gönderen: goldbergbrk »

Saro

« Yanıtla #11 : Şubat 15, 2011, 09:56:18 ÖS »
anlamıyorum benim siyahı görenlerde bunlaıma girip neden siyah almdık diyorlar bakım meselesi:D

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #12 : Şubat 16, 2011, 10:27:50 ÖÖ »
Maşallah maşallah :)  Allah kaza bela vermesin.

ed35

« Yanıtla #13 : Şubat 16, 2011, 10:38:24 ÖÖ »
anlamıyorum benim siyahı görenlerde bunlaıma girip neden siyah almdık diyorlar bakım meselesi:D
Katılıyorum :)

mtl34

« Yanıtla #14 : Şubat 16, 2011, 01:48:11 ÖS »
maşallah, kazasız belasız sürüşler

hhondacı

« Yanıtla #15 : Şubat 16, 2011, 08:22:29 ÖS »
maşallah aracınız güzelmiş. sağolsun arkadaşlar benide uyardıda iyice düşünüp beyaz aldım iyiki beyaz almışım diyorum herzaman .siyah metalik gri arabası olan arkadaşlar bile imreniyo aracıma beyaz tartışmasız civicde en iyi renk  >=ok

valla ileriki bir sitimizde 2010 beyaz civic var üstelik cilalanmış hali ile  benki ile yanyana cektğimizde özellikle benmki cilalıyken daha güzel duruyor daha albenini (tabi kişiledir)  bnde cam filmi var onda yok belki ondandır :) beyaz olursa body film sart yoksa bence beyaz pek iyi değil artı metalik olmaması kötü cilayı en iyi yansıtan siyahtır.:) Bir gri kullanıcısı olarak kesinlike civice giden en iyi RENK SİYAH. ben de siyah alcaktım ama bayi 1 ay daha beklemeniz gerekince gri aldım :) yolda hala siyah parlak renk 2010 civic gördüğümd ekeşke siyah oslaymıştı diyorum bazen ama keisnlikle bi beyaz yada bi baska renk için demedim iyiki gümüş almışım diyordum siyahın dışında :D

ÇaVuŞ

« Yanıtla #16 : Şubat 16, 2011, 10:26:06 ÖS »
Siyah Ağır Gösteriyor Adamı Yaa.Çok Cix Kazasız belasız :)

goldbergbrk

« Yanıtla #17 : Şubat 16, 2011, 11:11:39 ÖS »
beyazda yapılan her modifiye belli olur ama siyahda tam olmaz .
siyahı dışarıya bırak hergün tozlanır temiz görünsün diye yıkamak zorunda kalırsın beyazı 1 hafta bırak yine tertemiz gibi durur. renk meselesi kişisel zevkdir tabiki ama 2.eldede satışta piyasada en çabuk gidicek renk beyazdır bunu sahibinden vs sitelere bakarak açıkca görebilirsiniz beyazlara hep fazla para istenir.

örn, rr kit yapılmış iki araç biri siyah biri beyaz hangisi daha dikkat çeker tatlı durur burda kişisel zevk öne çıkar ama yaptığın işlemi açıkca gösteriyorsa ve bu araca yaptığın kit güzelse o araç daha iyidir bu bukadar basit.
« Son Düzenleme: Şubat 16, 2011, 11:16:29 ÖS Gönderen: goldbergbrk »

faw13

« Yanıtla #18 : Şubat 17, 2011, 12:17:08 ÖÖ »
erol bey aracınız hayırlı olsun :)

@hhondacı 2011 aracım, usb tabiiki de yok :D illa usb istiyorsanız xcarlink veya parrot bluetooth araç kitlerine bakın, ben parrot almak üzereydim, karar değiştirdim dvd navigasyon alıcam, maddi durumları toparlayınca

ya siyah da beyaz da çok güzel ben siyah sipariş edip 20 dakika düşündükten sonra beyaza çevirttim siparişi, beyaz aracın kaslarını gösteriyor, siyah öldürüyor, bu ve çok kir göstermesi sebepleri ile beyaz aldım, son derece mutluyum ama dendiği gibi, zevk meselesidir :) gri de çok yakışıyor ama e5te giderken gri araba görmekten bunaldım artık, eskiden daha renkliydi arabalar şimdi beyaz gri siyah :D

ed35

« Yanıtla #19 : Şubat 17, 2011, 08:54:43 ÖÖ »
siyahı dışarıya bırak hergün tozlanır temiz görünsün diye yıkamak zorunda kalırsın beyazı 1 hafta bırak yine tertemiz gibi durur. renk meselesi kişisel zevkdir tabiki ama 2.eldede satışta piyasada en çabuk gidicek renk beyazdır bunu sahibinden vs sitelere bakarak açıkca görebilirsiniz beyazlara hep fazla para istenir.

örn, rr kit yapılmış iki araç biri siyah biri beyaz hangisi daha dikkat çeker tatlı durur burda kişisel zevk öne çıkar ama yaptığın işlemi açıkca gösteriyorsa ve bu araca yaptığın kit güzelse o araç daha iyidir bu bukadar basit.
Tamam burak iyiki araban beyaz :D Şimdi alıcak olsam bende bronz seçebilirdim ama siyahın parladıktan sonraki halinide hiçbirşeye değişmem ;)

goldbergbrk

« Yanıtla #20 : Şubat 17, 2011, 06:09:02 ÖS »
 bana illaha rr kitli  siyah ve beyaz araba resmi koydurcan :D koyu renkler gizemli görünür ama aracın çizgilerinide öldürür yapılan her işin görünmesini istiyorsan açık renk araba almak şart.güneşi çekmesi açısındanda avantajlıdır açık renkler.

Tamam burak iyiki araban beyaz :D Şimdi alıcak olsam bende bronz seçebilirdim ama siyahın parladıktan sonraki halinide hiçbirşeye değişmem ;)

ed35

« Yanıtla #21 : Şubat 17, 2011, 07:25:55 ÖS »
Güneş müneş önemli değil sanki şahin varda altımızda :D Klima varmı var,problem değil o zman :)
Zevk meselesi kardeşim bunlar,her ayrıntıda bırak gözükmesin(siyahın gizeminde kaybolsun :D),koy bi siyah bi beyaz rr görelim cidden :D

hhondacı

« Yanıtla #22 : Şubat 17, 2011, 09:08:44 ÖS »
arakdşalar zevkler ve renkler tartışılmaz kimisi füme hastasıdır illa füme olsun der kimisi gri kimisi siyah kimisi beyaz :D yani kişilse görüştür.birde arakdşla suna ben pek inanmıyorum ''ya siyahla uğrasamam güneşte cok kalınca bakılcak gibi olmuyor bakım isitiyor filan'' yaw zaten 2010 2009 arac alıyorsunuz o aracı sanayi aracı gibi kullanamk içinmi alıyorsunzu okadar para verdiğiniz araca illa bakacaksınız siyah olsun beyaz olsun gri olsun illa temizlğini yaparsınız o aracın kendiniz bile yapamıyorsanız hafatda 1 oto yıkamaya verseniz bile yeter . modifiye konusunda acık renkler ( gri ve beyaz özellikle) body de yapılan işlemi belli eder fakat bu demek değidlirki en iyi renk bunlardır :D siyah ve benzeri koyu renker asaleti gösteriyor bence ve siyah civic tekrar diyorum ( BANA GÖRE ) en iyi ciivcteki renk. Siyah cıvıcme olsa piyassya cıkmAdan önce bi cila cekerim mis gibi çık dışarı (tabi film ve acık renk jant birde xenon olursa tadından yenmez:D ) hee ben gri kullancısıyım aracım cok kir göstermemsine rağmen 2 haftada yada3 haftada bir illa su tutarım araca gerekli cila işmelerini yaparım fakat arac temzikende aynı gibi oluyor ( ama aynı gibi oluyor aynısı değil bakın yanlış anlaşılmasın :D ) beyaz içind eaynısı gcerli cila atıyosun snaki boşa atmaış gibi bi koyu renk kadar canlılık vermıyor  tabi bence :) saygı duyulmasını beklerimn beyaz kullancılar kendi arcını siyahcılar kendi aracını sevsin herkezin kendine güzeldir aracı :)
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2011, 09:10:19 ÖS Gönderen: hhondacı »

ed35

« Yanıtla #23 : Şubat 17, 2011, 10:14:25 ÖS »
arakdşalar zevkler ve renkler tartışılmaz kimisi füme hastasıdır illa füme olsun der kimisi gri kimisi siyah kimisi beyaz :D yani kişilse görüştür.birde arakdşla suna ben pek inanmıyorum ''ya siyahla uğrasamam güneşte cok kalınca bakılcak gibi olmuyor bakım isitiyor filan'' yaw zaten 2010 2009 arac alıyorsunuz o aracı sanayi aracı gibi kullanamk içinmi alıyorsunzu okadar para verdiğiniz araca illa bakacaksınız siyah olsun beyaz olsun gri olsun illa temizlğini yaparsınız o aracın kendiniz bile yapamıyorsanız hafatda 1 oto yıkamaya verseniz bile yeter . modifiye konusunda acık renkler ( gri ve beyaz özellikle) body de yapılan işlemi belli eder fakat bu demek değidlirki en iyi renk bunlardır :D siyah ve benzeri koyu renker asaleti gösteriyor bence ve siyah civic tekrar diyorum ( BANA GÖRE ) en iyi ciivcteki renk. Siyah cıvıcme olsa piyassya cıkmAdan önce bi cila cekerim mis gibi çık dışarı (tabi film ve acık renk jant birde xenon olursa tadından yenmez:D ) hee ben gri kullancısıyım aracım cok kir göstermemsine rağmen 2 haftada yada3 haftada bir illa su tutarım araca gerekli cila işmelerini yaparım fakat arac temzikende aynı gibi oluyor ( ama aynı gibi oluyor aynısı değil bakın yanlış anlaşılmasın :D ) beyaz içind eaynısı gcerli cila atıyosun snaki boşa atmaış gibi bi koyu renk kadar canlılık vermıyor  tabi bence :) saygı duyulmasını beklerimn beyaz kullancılar kendi arcını siyahcılar kendi aracını sevsin herkezin kendine güzeldir aracı :)
haha :D Helal hocam +1, aynen görüşümü yansıttın,yanlış anlaşılmasın burak kardeşimde bizdendir,ben sadece takıldım ona biraz :D Yoksa kimse yanlış anlamasın.

goldbergbrk

« Yanıtla #24 : Şubat 17, 2011, 10:43:27 ÖS »