Gönderen Konu: 2006 model sedan LS orjinal teyp cd çalarlı. bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa  (Okunma sayısı 2281 defa)

sheraton

arbada orjinal teybi var fakat kaset çalarlı inanılmaz bi hata sanki dünyada kaset çalar kullanılıyormuşcasına japonların pintiliği yazıklar olsun durduk yere masrafa giricez bu konu hakkında yardımcı olucaklara şimdiden teşekkürler

adnyldz

Es modelinde cd ve kaset çalar mevcutken 2006 Ls lerde bıle kasetcalar var bencede sacmalık aynı sıkıntı içerisindeyim..

ilkeronat

güzel bir double din alın takın arkadaşlar. tadından yenmez olur araçlarınız.sitede uygulama yapmış olan arkadaşlar var fikirlerini alabilirsiniz. bende mp3 çalarlı teyp vardı onu taktım alttaki boşlukta cep telefonu gözü oldu :) ES modelindeki cd çalar da mp3 çalmıyor zaten bi halta yaramaz o da ayrı konu.

adnyldz

dediğin gibi ilker abi double din yurt dışına cıktıgımda ordan bakıcam bir çok arkadasında tavsiyesi seninki gibi :)  göz hiçbir işime yaramıyo kol dayamalığı yetip artıyo boşluğu kapatmak ıstıyorum bende acıkcası.

ilkeronat

yurt dışından alırken avrupa tuning olmasına dikkat etmeni tavsiye ederim çünkü amerikadan alacağın teybin radyosu tek kanalları atlar sadece çiftlerde durur. hatırlatma olsun :) ve hayırlı olsun şimdiden :)

adnyldz

yurt dışından alırken avrupa tuning olmasına dikkat etmeni tavsiye ederim çünkü amerikadan alacağın teybin radyosu tek kanalları atlar sadece çiftlerde durur. hatırlatma olsun :) ve hayırlı olsun şimdiden :)

ön bilgin için teşekkürler ilker abi :) amerikadan değil abi ya :)  bulgaristandan bakıcam  orda bıraz daha uygun geldi sorun olsa bile hallederim garanti vs.

ilkeronat

tamamdır şimdiden hayırlı olsun o zaman :)

adnyldz

tamamdır şimdiden hayırlı olsun o zaman :)

yaza dogru tabi kısmetse şimdiden sağol abi'm

adnyldz

konuyu ufaktan pert ettik sanırım :) kusura bakma  sheraton :)

orlins

bende de aynısı vardı çıkardım pioneer mp3 çalar taktım.Teybi nasıl çıkaracam diyorsan yardımcı olayım ben bulana kadar göbeğim çatladı.Torpido gözünü açıyosun,sağında ve solunda iki parçası var onları alıyosun ve torpido gözü aşağıya düşüyor.Sol tarafa yukarıya doğru bakıyosun ve teybi tutan bir adet vida var onu söküyorsun daha sonra teybi çekince yanına geliyor.Bağlantılarını yapmayı biliyorsan mp3 ünü kendin takabilirsin veya double din hangisini istersen kolay gelsin...