Gönderen Konu: fakir işi eLeganCe...  (Okunma sayısı 9297 defa)

baron12

Ynt: fakir işi eLeganCe...
« Yanıtla #25 : Temmuz 29, 2012, 10:33:20 ÖS »
bana göre hiç degişen bir sey yok minimum etkilyr
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2012, 10:33:36 ÖS Gönderen: baron12 »

HONDAHAN

« Yanıtla #26 : Temmuz 30, 2012, 07:09:32 ÖÖ »
Cenmax sunroof dahil cam kapatma modülü bağlanacak :)

Bunu halletiğinde konuyu güncelleyerek bilgi verirsen çok memnun olurum, ben de bunu kovalıyorum. Hatta avantajımıza olacaksa halletmeden haber ver beraber yapalım. Şimdiye kadar bir araştırman olduysa onu da bildirirsen sevinirim. Selamlar.
« Son Düzenleme: Temmuz 30, 2012, 07:10:43 ÖÖ Gönderen: HONDAHAN »

baron12

« Yanıtla #27 : Temmuz 30, 2012, 08:46:57 ÖÖ »
sunroof motorunu yakarsınız boş verin degmez
Cenmax sunroof dahil cam kapatma modülü bağlanacak :)

Bunu halletiğinde konuyu güncelleyerek bilgi verirsen çok memnun olurum, ben de bunu kovalıyorum. Hatta avantajımıza olacaksa halletmeden haber ver beraber yapalım. Şimdiye kadar bir araştırman olduysa onu da bildirirsen sevinirim. Selamlar.

exceLLency

• exceLLency
« Yanıtla #28 : Temmuz 30, 2012, 01:12:41 ÖS »
Ben modülü aldım, takacak olan arkadaş daha öncede taktığı için problem oluşmadığını söylüyor.Halen kullananlar var, vakit bulabilsem taktırıcam bir aydır modül evde yatıyor...İsteyen gelir bayrampaşa da birlikte taktırırız.

HONDAHAN

« Yanıtla #29 : Temmuz 30, 2012, 04:18:09 ÖS »
Kaça aldın? Servis dışındamı taktıracaksın, serviste mi ?

darkless

« Yanıtla #30 : Temmuz 30, 2012, 08:31:27 ÖS »
ön panjura bi kırmızı logo tak bide jant lazım sana basmıcaksan 18 ıyı durur

exceLLency

• exceLLency
« Yanıtla #31 : Temmuz 30, 2012, 10:43:54 ÖS »
Ön panjuru karbon kapladım ama üç beş yıkamada paramparça oldu, çok kötü attı, onu söküp folyo kaplayıp kırmızı logoyu takıyorum.
Mugen plakalık yarın elimde olur iki plakayı da kare yapıyorum..
Mugen rr spoiler için logoları da aldım.
Janta maddi olarak gücüm yetmiyor şu an,senle konuşmuştuk..+ Aracı basamam aile aracı dediğin gibi 18 inch advan rg II bronz ya da sarı istiyorum..
Senin stopları bana vermiştin farlarını da istiyorum :)

Şu an en büyük sorunum öndeki plakalığı çıkardım ve tamponda 4 tane vida deliği ile karşılaştım onları kapatmam gerekiyor, daha önceden çelik macunla fiber çalışmaları yaparak yama yapmıştım ama bu araca gözüm yemiyor..

mtl34

« Yanıtla #32 : Temmuz 31, 2012, 09:15:13 ÖÖ »
ben o delıklere cıkma ucuza park sensoru aldım boyattım onları taktım tavsıye ederım

exceLLency

• exceLLency
« Yanıtla #33 : Ağustos 01, 2012, 12:27:34 ÖS »
ben o delıklere cıkma ucuza park sensoru aldım boyattım onları taktım tavsıye ederım

Hocam büyük delikler dışında normal vida deliğide var onlara da muhtemelen macun çekicem.

darkless

« Yanıtla #34 : Ağustos 01, 2012, 03:43:02 ÖS »
Ön panjuru karbon kapladım ama üç beş yıkamada paramparça oldu, çok kötü attı, onu söküp folyo kaplayıp kırmızı logoyu takıyorum.
Janta maddi olarak gücüm yetmiyor şu an,senle konuşmuştuk..+ Aracı basamam aile aracı dediğin gibi 18 inch advan rg II bronz ya da sarı istiyorum..

Şu an en büyük sorunum öndeki plakalığı çıkardım ve tamponda 4 tane vida d
eliği ile karşılaştım onları kapatmam gerekiyor, daha önceden çelik macunla fiber çalışmaları yaparak yama yapmıştım ama bu araca gözüm yemiyor..

bende aynı sorun var ön ek kırıktı yenı aldım mugen panjuru cıkardım sılıkon izi kaldı komple boyattırcam simdi plakalığıda yaptırsam mı diye düşünüyorum  yavaş yavaş  butceyı zorlamadan yap daha keyifli oluyor değişimi gördükçe ama sonuda gelmiyor işte:)

exceLLency

• exceLLency
« Yanıtla #35 : Ağustos 01, 2012, 10:52:16 ÖS »
Gerçekten bu Honda hep istiyor hep istiyor...
Bu arada yaptıklarım ;
Parkları beyaz led ampülle değiştirdim,
Plaka aydınlatması beyaz olarak değişti...
Mugen panjur logolarım ve plakalığım geldi, fransız kare app ler gelsin onlarıda monteliyorum :)
Bu sayfaya bağış butonu koyucam hep birlikte arabayı şahlandıralım katkılarınızı bekliyorum :)

Şu an en büyük sorunum öndeki plakalığı çıkardım ve tamponda 4 tane vida d
eliği ile karşılaştım onları kapatmam gerekiyor, daha önceden çelik macunla fiber çalışmaları yaparak yama yapmıştım ama bu araca gözüm yemiyor..

bende aynı sorun var ön ek kırıktı yenı aldım mugen panjuru cıkardım sılıkon izi kaldı komple boyattırcam simdi plakalığıda yaptırsam mı diye düşünüyorum  yavaş yavaş  butceyı zorlamadan yap daha keyifli oluyor değişimi gördükçe ama sonuda gelmiyor işte:)

exceLLency

• exceLLency
« Yanıtla #36 : Ağustos 06, 2012, 01:40:48 ÖÖ »