Gönderen Konu: EPIII Typer ve EM2 Bitirim ikili :) (Not: Yeni Tayyar Bugun Kardesi ile Tanist)  (Okunma sayısı 8753 defa)

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim

BiTEC

indiregandi meselesi...o zaman sen jant işine çare bul...sonra da vur devirin gözüne :) 8k-9k

BiTEC

paçalık taksan biraz daha güzel görünebilir belki..paçalık olmayınca arka tekerin görüntüsünü hiç beğenmiyorum kötü duruyor...

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
indiregandi meselesi...o zaman sen jant işine çare bul...sonra da vur devirin gözüne :) 8k-9k
hahaha, yok ya oyle 8-9k cevirmem bunda. Iste kullaniyorum. Uzun sure tik etmesin bana yeter... Arada bir iki dograma yaparim tabiki... Bu arada, pacalik vardi ben cimarttim. . . kar cok toplaniyor orda teker ses yapior sonra... Bu arada yaza benim em2 nin jantlari ep3 e atarim. Em2 yede guzel bir 17inch  jant lastik cekerim... Ep3 deki mevcut jantlari zaten kisin kullanirim. Ustundede kat lastigi var zaten.

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
Bu arada beyler bugun teypi takyim. Harika ozelliklere sahip ve handsfree konusma ozelligi mukemell kaliteli, aradigim kisiler aractan konustuguma inanmiyor... Alacaknolan arkadaslar varsa boyle bisey. Bu modeli siddetle tavsiye ederim...

« Son Düzenleme: Aralık 28, 2013, 09:01:07 ÖÖ Gönderen: 33ozn88 »

mehmet06

• Mehmet
merak ettim oraya neden bir dabıl koymayı düşünmediniz

BiTEC

hahaha, yok ya oyle 8-9k cevirmem bunda. Iste kullaniyorum. Uzun sure tik etmesin bana yeter... Arada bir iki dograma yaparim tabiki... Bu arada, pacalik vardi ben cimarttim. . . kar cok toplaniyor orda teker ses yapior sonra... Bu arada yaza benim em2 nin jantlari ep3 e atarim. Em2 yede guzel bir 17inch  jant lastik cekerim... Ep3 deki mevcut jantlari zaten kisin kullanirim. Ustundede kat lastigi var zaten.
oranın şartlarını bilemediğimden kusuruma bakma cahilliğime ver...
o jantlar yakışır...
hadi bakalım bekliyoruz...

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
merak ettim oraya neden bir dabıl koymayı düşünmediniz
elimde yoktu :) garajimda kaldi, dolayisi ile simdilik gecici bir sekilde clips ile taktim... :) ama yarina duzeltirim :) bu arada gozunden bisey kacmiyor :)

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
oranın şartlarını bilemediğimden kusuruma bakma cahilliğime ver...
o jantlar yakışır...
hadi bakalım bekliyoruz...
estafirullah o nedemek yahu... :)

By_emre

Yeni aracınız hayırlı olsun :) teypde güzelmiş
« Son Düzenleme: Aralık 28, 2013, 10:21:57 ÖÖ Gönderen: By_emre »

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
Aracimi yikarken pas buldum arkadaslar ve hemen garaja girip tamir ettim...
« Yanıtla #35 : Aralık 30, 2013, 02:54:49 ÖS »
Beyler bugun EPIII u yikarken kapi cam direklerinde, plastik yalitim fitillerinin altinda pas buldum. Tabiki moralimi cok bozdu... Cunki tek bir pas bulamadim diye aldim bu araci... Ama yilmak yok cunki hazirlikliyiz herseye... Hemen garaja gittim ve tamir ettim... Bakalim begenecekmisiniz?

Beyler bu sofor tarafi kapisi

Yolcu tarafi kapisi

E hazir elimi boyaya surmus iken dedim logoyuda kirmizi yapayim

E bir kac gundurde bu bos bos duran kapak beni cagiriyordu, onu type icin usb kart yeri yaptim :)

Bunlarda bicidan sonra

BiTEC

maşallah ...

bilalsahin

• Bilal Şahin
Güzel çalışmalar dostum  >=ok

bilalsahin

• Bilal Şahin
Bu arada kardeşim sana haber vermeyi unuttum ben EM2 için HR-V şanzıman var burada, istersen girince özelden konuşalım!

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
Eywallah arkadaslar :), cok tesekkur ederim