Gönderen Konu: 09`un en guzeli yeni honda civic  (Okunma sayısı 25132 defa)

paşa

09`un en guzeli yeni honda civic
« : Temmuz 30, 2007, 11:05:34 ÖS »
komle el yapımı plastık badikit
m3 yuzgarlık
18`inc lenso jant
225-45-18 marshall lastik
2 takım vibe 16 cm komponent
2 adet pioneer bass
1 adet pioneer 944 anfi
1 adet 902 pioneer anfi
1 adet kapazilator

civic59

Ynt: 09`un en guzeli yeni honda civic
« Yanıtla #1 : Temmuz 30, 2007, 11:14:37 ÖS »
bi ilk gerçekleştirdin el yapımı body kit olarak güzel olmuş yalnız arka farları hafif karartsan daha güzel olrdu sanki ama tabi zevk senin bölede güsel duruyo kazasız belasız arkadaşım

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Temmuz 30, 2007, 11:17:46 ÖS »
Ya kahretsin ama yalan söylemiyorum işte.. Bence güzel olmamış hatta güzelin yanına bile gelememiş.. Forumdaki Can-DCK ve Gu nun araçları sade ama çok daha şık duruyor kanımca.. Bu biraz yapmak için yapılmış birşey gibi sanki..
Tabikide modifiye işi zevk meselesidir aracını kendine göre dizayn meselesidir.Zevkler ve renkler tartışılmaz. Güle güle kullan Allah kaza bela vermesin.

35vt787

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Temmuz 30, 2007, 11:38:28 ÖS »
Öncelikle iyi günlerde kullanmanı dilerim, maşallah çok alımlı ön tampon'a 10 üzerinden 10...Jantlar bence yakışmamış (tabii zevkler renkler tartışılmaz..) 18lik olmalarına rağmen araçta küçük görünüyorlar, stopları ve ön farların içini karartırsan modifiye daha ön plana çıkacak arkadaşım..Araçta emek var işçilik başarılı görünüyor  >=ok

Spiritless

« Yanıtla #4 : Temmuz 31, 2007, 12:22:03 ÖÖ »
Tamponu çok beğendim arkadaşım bence bikaç detay dışında araban çok hoş olmuş. Stoplar biraz daha değişik olabilirmiş siyah gibi birde şu ön camdaki film yada stickerla kapılardaki sticker lar işi bozmuş gibi tabi bunlar şahsi görüşlerim Allah kaza bela vermesin

ThUnDeRbErK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Temmuz 31, 2007, 12:57:23 ÖÖ »
Öncelikle emegine saglik demek istiyorum fakat baya bi iddaali olmus en guzeli derken ;) sahsen body-kit ve jant hic uyum saglamamıs keske biraz daha photoshop'ta biraz daha oynama yapsaydin sanırım aylar oncesinde forumlar bi arkadasin photoshopladigi galaksi gri yeni civici yapmaya calısmıssın ama hic estetik durmamıs,kazasız belasız cezasız modlamalar,genede yeni arabada bisilere giristigin icin bravo.

infaztim

« Yanıtla #6 : Temmuz 31, 2007, 02:24:40 ÖÖ »
ön tampon harkularde.logo iptali yaptır.arka tamponda fena diil ama ön tamponla tezat oluşturuo hiç kesme yarık yok en azından evo tamponu gibi yaptırsan harika olurdu arkası.araç yüksek duruyor biraz sanki.ama emeğine sağlık önemli olan kendi beğenin.

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Temmuz 31, 2007, 08:08:54 ÖÖ »
öncelikle body-kit yakışmış aracını daha toplu göstermiş arka stop ve ön camda ki uygulamada güzel olmuş.. >=ok

MoRtAl_AnGeL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Temmuz 31, 2007, 10:17:03 ÖÖ »
bodykit yakışmış fakat cam üstündeki şeritleri çıkar ,arka stoplar eski haliyle çok daha güzel ve jantlar 18 olmasına rağmen çamurluğu doldurmamış ...kazasız belasız

serkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Temmuz 31, 2007, 11:11:05 ÖÖ »
Maşallah güzel olmuş kazasız belasız kullan

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Temmuz 31, 2007, 01:28:02 ÖS »
Bence jant ve on tampon güzel olmuş , arka stoplar , on camdaki sticker için aynı şeyleri soyleyemeyecegim ama :)

Allah kaza bela vermesin , keyifli sürüsler dilerim.

son1

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Temmuz 31, 2007, 01:56:12 ÖS »
sonuç da emeğe saygı ama bence hiç hoş durmuyor agent in de dediği gibi gülsen in arabasına bakınca sanki bu araba basit gözüküyor öndeki logoyu kaldırmalısın bence jantlar falan neyse bence hoş değil ama yinede zevk meselesi emeğine sağlık dostum

can34

« Yanıtla #12 : Temmuz 31, 2007, 02:19:45 ÖS »
araban gercktn gzl olmus bkac sey dsında!!ön camdaki serit cok kalın arka stopları beenmedim ama tamponlar cok hosuma gtti hakkatten 10 numara özllkle ön tampon!!bunlar bnm sahsi fikrm yorum yapan arkadsların ddgi gbi zewkler ve renkler tartışılmas!!güle güle kullan ALLAH kaza vermsin!

paşa

« Yanıtla #13 : Ağustos 01, 2007, 12:16:02 ÖÖ »
ÖNCELIKLE YORUMLARINIZ ICIN TSK EDERIM ARKADASLAR.YAN KAPILARDAKI sticker BIZIM KENDI SITEMIZ HONDACI OLDUGUMUZ ICIN BURADAYIM BENDE.GENEL OLARAK KONUSUYORUM TABIKI EKSIKLERIM VAR ORNEYIN SPOR HELEZON EKSIGI HELEZON KESMEYI SEVMIYORUM,ON PANJUR DEGISECEK LOGO IPTALI YANI  :evet STOPLARA VE FARLARA GELINCE angel eye ve letlı stop dusunuyorum ama daha uretımde goremedım yok yanı onun ıcınde bunlarla yetınelım  :P

O-N-U-R

« Yanıtla #14 : Ağustos 01, 2007, 04:26:18 ÖÖ »
Güzel araç.. Kazasız belasız..Jant seçimin daha ii olabilirdi yalnız..

brtygtt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ağustos 15, 2007, 09:28:46 ÖÖ »
gusel olmus kazasız belasız cezasız ayrıca on cam dakı fılm mı dıyım stıcker mı dıyım hıç gusel durmamısss

grl1903

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Ağustos 15, 2007, 01:38:13 ÖS »
ön tampon 10 numara olmuş ama keşke arka tamponu mugenin tamponu gibi yapsaydın

bu arada cam üstü spoileri kaça yaptırdın bende tam olarak böyle bişe istiorum

hayırlı olsun

paşa

« Yanıtla #17 : Ağustos 17, 2007, 08:06:14 ÖÖ »

ön tampon 10 numara olmuş ama keşke arka tamponu mugenin tamponu gibi yapsaydın

bu arada cam üstü spoileri kaça yaptırdın bende tam olarak böyle bişe istiorum

hayırlı olsun

tsk ederım kardes cam usrunu 100 ytl ye yaptırdım gercekten guzel duruyor

SONE-R

« Yanıtla #18 : Ağustos 17, 2007, 10:10:48 ÖÖ »
güle güle kullan. jantlar ve stoplar berbat. yeni civiclerde çok kollu 17 lerin bi görürsem fotosunu çekeyim de jant görsün millet...

jura

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ağustos 17, 2007, 03:30:57 ÖS »
Yorumsuz :islik. kazasız belasız hayırlı sürüşler

34cvc34

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ağustos 18, 2007, 01:09:50 ÖS »
Herşey cok güzel ama jantlar cok kötü keşke öyle bir jant almasaydın orjinaller daha güzel olurdu kazasız belasız günlerde kullan

RaMsEs

« Yanıtla #21 : Ağustos 18, 2007, 08:28:44 ÖS »
Valla ben aracını beğendim..Sadece stıcker lar biraz boğuyo ama genede etkileyici..  Kazasız belasız sürüşler dostum

paşa

« Yanıtla #22 : Ağustos 26, 2007, 12:37:39 ÖS »

güle güle kullan. jantlar ve stoplar berbat. yeni civiclerde çok kollu 17 lerin bi görürsem fotosunu çekeyim de jant görsün millet...

gerek yok foto koymana klasıklesmıs jantlardan vaz gecmek lazım 5 kollu vy cok kollu  <nohapy orzınal jantlarıda evde masa olarak kullanıyorum

paşa

« Yanıtla #23 : Ağustos 26, 2007, 12:41:44 ÖS »

Valla ben aracını beğendim..Sadece stıcker lar biraz boğuyo ama genede etkileyici..  Kazasız belasız sürüşler dostum

tsk ederım kardes beyendıgın ıcın onu gectım emege saygın var saglasın,stıckerlarda bızım kendı ınternet sıtemız   :lovee

GU

« Yanıtla #24 : Ağustos 26, 2007, 12:56:14 ÖS »
Kaan'ın dediklerine aynen katılıorum Jantlarını ve Ön Arka tampon ikilisini beğendim ama stoplar gerçekten hiç olmamış,araba gri onlarıda griye boyaman stopların araba üzerinde kaybolmalarına neden olmuş,ayrıca ön cam mesafesi hondalarda zaten eğimli o ön cam stickerı nasıl bi mantıkla okadar uzun bıraktın anlam veremedimi,bayan olsan boyun kısa olur kurtarırsın bi şekilde ama erkeklerin boyu ortalama olarak uzundur,herhalde önünü görebilmek için direksiyona yapışman gerekiyodur,eleştrilerim için üsgünüm,herşeye rağmen gayet başarılı,sadece dediğim 2 ufak detay üzerinde değişikliklere gidersen son derece şık olur....