Gönderen Konu: :):::::::)YENİ KASA CİVİCLERİNİZİN ARKA STOPLARINI KOMPLE KIRMIZI YAPILIR:)....)  (Okunma sayısı 7474 defa)

descartes52

--------------------------------------------------------------------------------
2007 VE SONRASI TÜM YANİ KASA CİVİC LERİN ARKA STOPLARINI KOMPLE KIRMIZI DENEDİNİZMİ HARİKA DURUYOOO STOPLAR OLDUĞUNDAN DAHA İRİ VE DİKKAT ÇEKİCİ OLUYOR SİNYALLERDE GERİ VİTESDE ÇOK TATLI DURUYOOO ESENLERE YAKIN ARKADAŞLARIN CİVİC LERİNİ KOMPLE 7 LİRAYA YAPIYORUM

NOT:SADECE CİVİC LER DEĞİL TÜP ŞEFFAH STOPLARIN SİNYALLERİNİ YAPILIR YATARKİ DÜZ ZEMİN OLSUN

TEL: 0 554 775 79 45

RattleSnake

resim varmı

descartes52

RESİM YARIN SAHNEDE

samethanci

yaklasık 1 yıldır kullanıorum goruntuyu baya degıstırıo :) faka t aksamları dıkkatlı olmak lazım parkedıoken fln camlarda fılmde varsa arkasaı hıc gorunmuo tavsıye ederım:)

samethanci

couragepapillon

arabayı tanımayan biri geri vitese taktığınızda nasıl anlıyor :S:S tehlikeli bi iş

vtec power

Güzel durmuş.
Boyamı atıyorsunuz? İşlem nedir?

Cumhur

kırmızı film ile kaplanıyor olması lazım..

.ilhan

kırmızı film ile kaplanıyor olması lazım..

folya ile yapılıyor hocam yani ben oyle yaptırmıstım

arabayı tanımayan biri geri vitese taktığınızda nasıl anlıyor :S:S tehlikeli bi iş

eren hatırlarsan benim arabada vardı ve cidden geri viteste sorun yaşatıyor :s

samethanci

dısardakı ınsanlar ıcın dıılde aksam goruntu acısından sorunu var sadece rasparan folyo cekılıo kırmızı renk bırebır tutuo yakında bende sokucem cunku ledlı stoplar gelıcek:)

descartes52

arkadaslar kızmayın ama şoför olan geri vitesde şöyle sorun falan dıye bahane bulmasın böyle bir aracınız var ,varki kullanabılıyorsunuz ve bır renk ve ışık farkından dolayı bu kadar olumsuz yorum cok gereksız sizler bizler honda kullanıyoruz alt tarafı sadece ışık azalması abartmayın bence kullanmada zorlananlar gece görüşü taktırsınlar arabalarına belki bir faydası olur

samethanci

arkadaslar kızmayın ama şoför olan geri vitesde şöyle sorun falan dıye bahane bulmasın böyle bir aracınız var ,varki kullanabılıyorsunuz ve bır renk ve ışık farkından dolayı bu kadar olumsuz yorum cok gereksız sizler bizler honda kullanıyoruz alt tarafı sadece ışık azalması abartmayın bence kullanmada zorlananlar gece görüşü taktırsınlar arabalarına belki bir faydası olur

dostum senın dedıgıne gore sofor gormuokende ıyı surer :) alakası yok mesela benım aracımda en koyu cam fılmı var aksam arkası hıc gorunmuo beyaz gerı vıtes ısıgı olsada gorunmuo kırmızı olunca hıc gorunmuo:) yanı soforlukle alakası yok

Quantum

• Ziyaretçi
şoförden ziyade dışarıdaki sürücüler için de geri vites ışığı önemlidir..
arkadaşlar önemli bir noktayı belirtmişler.. geri vites ışığını yaktığında frene basmış gibi oluyor diye..
karşıdaki adam acemi ise kazaya sebebiyet verebilirsiniz

descartes52

ben şoförün iyisini kötüsünü yargılayamam ufacık seylerı gözümüzde çok büyütüyoruz bak sen diyosun siyah fılm lı camlarım var dıyosun karanlıkta bıle surerım sorun olmaz dıyosun pekı o zaman bu kadar ufak bır ayrıntıdan neden tedırgın oluyoruz araclarımıza daha ıyı gorunmesı ıcın nelerı denıyoruz en son ne olur begenırsın takarsın olmaz atarsın dıme yanı

descartes52

quantum kardes dedıgın cok dugru ufak bır ayrıntı ama cok onemlı bır ayrıntı sana katılıyorum ama bu folyolu renkte gerı vıtes lambası uzerıne hafıf bır desen yapılabılır yanı beyaz ısıgın gorunmesı ıcın mesela enıne cızgı aralıklı nolabılır galıba

Quantum

• Ziyaretçi
bilmiyorum.. yaptıracak arkadaşlar ile birlikte onun çözümünü bulursunuz siz nasılsa ama bahsettiğim sebep yüzünden ben tercih etmem bu şekildeki uygulamaları..

hayırlı işler olsun

couragepapillon

yahu arkadaşım sn duran bi arabayla ,geri geri hareket eden araba arasında pek bi fark göremiyorsan ben sana ne diyeyim. söz konusu ışık azalması değil, geri vites lambalarının kırmızı yanması, sinyallerin kırmızı yanması. geri vites lambalarının tek amacı sürücünün park ederken arkasını görebilmesi değil. diğer şöförlerin o arabanın geri vitese takılı olduğunu anlaması.

aydbjk

Evet görüntü çok güzel oluyo ama kesinlikle ışık azalması falan değil baya bir etkiliyo 2 aydır kullanıyorum şimdi ledli aldım amacımız eleştirmek değil böyle birşey varki söylüyoruz. çizik ya da o bölgede biraz açıklık yapsan bu seferde görüntü bozuluyo

descartes52

evet bu konuda haklısınız beyler baskaları ıcın tabıkı de gerı gıden aracın en buyuk ısaretcısıdır gerı vıtes lambaları sekıl yapıncda bozar tabıkı gorunumu ya cok guzel bır görünüm için güzel bir tasarım yapmak lazım yada led li almak lazım

piayasadaki ledli stopların fiyatları bi hayli yüksek ben şu an civic in stoplarını lede dönüştürmekle ilgili çalşışıyorum biraz eli yatkın ve elektrik bilgisi olan herkes yapabilir

hem aracın orjinal stop u kullanıyoruz hemde maliyet yarıdan daha aza iniyor hemde stop da hasar bakımından cok az işlem oluyor

yapan veya deneyen varmı ?

descartes52

VTEC POWER KARDEŞİM SENİN ARACIN RENGİ BENİM ARACIN RENGİNDEN SENDEN RİCAM ARACININ RESİMLERİNİ BANA ATARMISIN ANGEL,STOPLAR,ÖN PANJUR NASIL DURUYO MERAK EDİYORUM MAİL ADRESİM acolak@bursan.com

vtec power

VTEC POWER KARDEŞİM SENİN ARACIN RENGİ BENİM ARACIN RENGİNDEN SENDEN RİCAM ARACININ RESİMLERİNİ BANA ATARMISIN ANGEL,STOPLAR,ÖN PANJUR NASIL DURUYO MERAK EDİYORUM MAİL ADRESİM acolak@bursan.com
Resimleri mailine gönderdim. :)