Gönderen Konu: yeni civiclerin ses tesisatı ve cd calar ne marka bilen var mı ??  (Okunma sayısı 20771 defa)

ThUnDeRbErK

• Ziyaretçi
arkadaslar yeni civic ses tesisatı ve cd calar ne mark bılen var mı ben arastırdım fakat bulamadım  ???

deeperblack

• Ziyaretçi
Ynt: yeni civiclerin ses tesisatı ve cd calar ne marka bilen var mı ??
« Yanıtla #1 : Kasım 22, 2006, 08:03:38 ÖS »
ep3 kasanın cd playeri ve hoparlörleri Pionerr tarafından yapılmış ama yenileri hakkında pek bir bilgim yok...

arl_38honda

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Aralık 06, 2006, 05:25:32 ÖS »
Benimde pek bir bilgim yok ama araştıralım...:):):)

caner99

« Yanıtla #3 : Ocak 05, 2008, 09:32:30 ÖS »
kenwood cd çalar bose hoparlörleri olsa super olur...
ama yinede fena deil sesi bogmuyor...

approachfani

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 07, 2008, 03:18:20 ÖS »
tesisatçımda bir araç anfi uygulaması yapmış, tesisatçım sony olduğunu söylemişti.

Power_My_Honda

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 07, 2008, 10:32:05 ÖS »
arkadaşım honda son modellerde pionerr sistem kullanıyor....2007 önce sadece accord modelinde pionerr anfi ve bass kullanıyordu...2007 sonrası ses sistemi pionerr oldu..

geceperisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ocak 22, 2008, 10:37:38 ÖS »
markasını bilmem ama sesi çok tatminkar

approachfani

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ocak 24, 2008, 02:24:23 ÖS »
Önceki sistemini bilmiyorum ama kişisel görüşüm kesinlikle tatminkar olmadığı yönünde. Kolonlar acil revize istiyor...

ert16

« Yanıtla #8 : Ocak 24, 2008, 03:09:11 ÖS »

markasını bilmem ama sesi çok tatminkar

bnce hiçde tatminkar deill..Tmm kötü dill ses ama bas fln pek hissetirmior.seat leon'un müzik sistemi çok daha ii.. geçen gün ark.ım yeni aldığı corsa 1.3 ticarisine bindim spor paketini almış ondaki kolonlar bile daha ii geldi bana..

Typerkan

« Yanıtla #9 : Ocak 24, 2008, 03:35:45 ÖS »
Yeni civiclerin Teyip markası sony mi şimdi..!!

geceperisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ocak 29, 2008, 04:16:15 ÖS »
arkadaşlar ben profesyonel bir müzisyenim, bu tür konularda kulağım çok hassastır, hemen hemen her marka aracı kullandım , daha geçen gün içinde "bose" kabinlerin olduğu X5 te bir cd dinledim sesi çok net ve temiz olsada yavandı, bazı arkadaşlar sadece bass lara yüklenmeyi seviyor, bazılarımız sadece yüksek volüm takıntılıyız , civiclerde genel olarak gayet iyi bas ve tiz var dengeli ve döyurucu. Her yeni arç aldığımda ilk işim ses sistemine müdahale etmek olurdu, en azından hoperlörleri takfiye ederdim, civic te gerek duymadım

ert16

« Yanıtla #11 : Ocak 29, 2008, 04:43:41 ÖS »
öle diyosan ii hocam bn o kadar anlamam :)

approachfani

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ocak 29, 2008, 05:01:10 ÖS »
Size göre doyurucu bana göre değil, diğerine göre idare eder.... Dediğiniz gibi kişisel zevklere bağlı konuşulduğu için hepsi doğru aslında, şöyle ifade edersem daha doyuru olacak sanırım, eğer içinizi kıpırdatacak bir bas ise beklediğiniz, hiç bir standart sistem zaten yetmez. Boğulmadan yükses ses seviyesi ise, bence ses yüksekliği gayet yetersiz ve revizeye muhtaç. bas tiz dengesi ise o konuda uygun.

geceperisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ocak 30, 2008, 02:18:59 ÖÖ »

Size göre doyurucu bana göre değil, diğerine göre idare eder.... Dediğiniz gibi kişisel zevklere bağlı konuşulduğu için hepsi doğru aslında, şöyle ifade edersem daha doyuru olacak sanırım, eğer içinizi kıpırdatacak bir bas ise beklediğiniz, hiç bir standart sistem zaten yetmez. Boğulmadan yükses ses seviyesi ise, bence ses yüksekliği gayet yetersiz ve revizeye muhtaç. bas tiz dengesi ise o konuda uygun.

daha yüksek ses diyorsan unutmaki bu bir otomobil, bir disko veya düğün salonu değil, şu andaki ses seviyesinde bile en son seste dinlemek ciddi tehlikelere yol açar, ne kornaları ne sirenleri duyabilirsin

övünç

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Şubat 10, 2008, 03:31:43 ÖS »
BEN MÜZKİK SİSTEMİNİ YETERLİ BULMADIM WE ARACIMA 4 ADET SONY COMPENANT 1 5 KANAL ANFİ WE 30 CM BAS KURDURDUM AMA TEYBİ SÖKDÜRMEYE KIYAMADIM GERÇİ KIYSAYDIMDA NASIL OLURDU BİLMIYORUM ÇÜNKÜ TEYP BÜTÜN ÖN GÖĞÜSLE BERABER ÇIKIYORDU...

geceperisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Şubat 10, 2008, 11:43:54 ÖS »
Bu arada sistemin markasını bulan oldumu (Teyp dediğiniz heralde CD çalar değilmi, artık teyp diye bir şey kalmadı biliyorsunuz)

Typerkan

« Yanıtla #16 : Şubat 11, 2008, 08:56:22 ÖÖ »

Bu arada sistemin markasını bulan oldumu (Teyp dediğiniz heralde CD çalar değilmi, artık teyp diye bir şey kalmadı biliyorsunuz)

Ben hala bulamadım hondanın kendi üretimi olabilir sanırım ?

(Teyp dediğiniz heralde CD çalar değilmi, artık teyp diye bir şey kalmadı biliyorsunuz)

CD çalar vs. demek kısmı adlandırılmış olur Teyp genellemede kullanılan işimdir ;)

geceperisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Şubat 12, 2008, 03:58:18 ÖS »

BEN MÜZKİK SİSTEMİNİ YETERLİ BULMADIM WE ARACIMA 4 ADET SONY COMPENANT 1 5 KANAL ANFİ WE 30 CM BAS KURDURDUM AMA TEYBİ SÖKDÜRMEYE KIYAMADIM GERÇİ KIYSAYDIMDA NASIL OLURDU BİLMIYORUM ÇÜNKÜ TEYP BÜTÜN ÖN GÖĞÜSLE BERABER ÇIKIYORDU...

o zaman oldu olacak ekranda taktırsaydın, icabında 5+1 dvd ler süper olur o tesisatla

Typerkan

« Yanıtla #18 : Şubat 12, 2008, 04:10:59 ÖS »

o zaman oldu olacak ekranda taktırsaydın, icabında 5+1 dvd ler süper olur o tesisatla

Zaten söylediklerini yapmak için teyibin yani konsolun sökülmesi gerek ??? Söktürmeden nasıl anfi vs. takılabilirki.???

geceperisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Şubat 12, 2008, 04:30:40 ÖS »
O ekranlardan takınca hem CD+MP3  hem DVD leri okuyor ve radyo yine var sanırım, birde yanlış okumadıysam dış aletlerde takılabiliyor i-pod veya SD kart hatta galiba USB girişide var,  yanılıyormuyum?

geceperisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Şubat 12, 2008, 04:33:21 ÖS »

Zaten söylediklerini yapmak için teyibin yani konsolun sökülmesi gerek ??? Söktürmeden nasıl anfi vs. takılabilirki.???

Abicim 5+1 anfi takmış, büyük olasılıkla o anfi bağajda falandır, konsolun arkasında o boyutta anfiyi koyacak kadar boşluk yoktur, eğer montaj için diyorsan tabiki konsolu çıkarıp cihazın arkasından çıkış almışlardır

Typerkan

« Yanıtla #21 : Şubat 12, 2008, 04:53:54 ÖS »
Bence mantıksız anfi takabilmesi için direk teyp'den çıkış alması gerek.Varsa başka yolu bence sahte'dir..

övünç

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Şubat 12, 2008, 07:15:30 ÖS »

Bence mantıksız anfi takabilmesi için direk teyp'den çıkış alması gerek.Varsa başka yolu bence sahte'dir..

anfi için ön göğüs sökuluyor kabloyla kapıya ıdırılıp ordan dırek bagaja uzanıyor...

Kemalhan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Şubat 21, 2008, 07:38:03 ÖS »
kapıdan değilde yerden döşemenin altından geçiriyorlar

övünç

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Şubat 22, 2008, 09:36:23 ÖÖ »

kapıdan değilde yerden döşemenin altından geçiriyorlar

E HARELDA KEMAL BEY KAPIDAN NASIL GİTSİN. KAPIYA KADAR İNDİRİP ORDAN TABIKIDE YERDEN GİDİCEK :)