Gönderen Konu: Yardim...  (Okunma sayısı 3549 defa)

Halil06

Yardim...
« : Şubat 23, 2017, 10:10:48 ÖS »
Arkadaslar herkese selam hayirlisiyla bir vtec almayi dusunuyorum bir araca pazarlik yapdik sizden istedigim yardim aracin 1.6 es mi yoksa 1.6 vtec esmi oldugunu nasil anlarim ruhsatta tipinde es7 yaziyor bu ne anlama geliyor birde arac 2004 model onde sisler yok bu makyajsiz kasami oluyor alacagim aracda 5 6 parca boya var 6 parca hasar kayiti var toplam 7 bin tl pazarligi 30 a bitirdik sizce alinirmi???
« Son Düzenleme: Şubat 23, 2017, 10:12:12 ÖS Gönderen: Halil06 »

CihanKURT

Ynt: Yardim...
« Yanıtla #1 : Şubat 24, 2017, 02:03:48 ÖÖ »
Merhaba
Kasa modellerine google'yazarak veya forumu aratırarak bakabilirsiniz.
KIsaca bahsetmek gerekirse, 2004 model ve sunroof varsa ES, yoksa LS segmenti diyebilirsiniz. İkisi de 2004 model için makyajlı kasadır.
Fiyatına gelecek olursak o kadar kaydını ve km sini göz önünde bulundurarak biraz daha pazarlık yapmanızı tavsiye ederim.
Hayırlı olması dileğiyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Halil06

Vtecciler yardim!!!.
« Yanıtla #2 : Şubat 24, 2017, 11:35:58 ÖÖ »
Tesekkurler cihan kurt araba sanruflu benim.merak ettigim sahibinde 1.6 es ve 1.6vtes es var bunu nasil anlariz ruhsaata es7 yaziyor aracin km 150 reng bal kobugu ici disi temiz hasar kayitlarinda bu arac suclu oldugu icin karsi tarafinda hasar kayiti buna yazilmis sigortacimdan ogrendim. Boyalarda 4 u camurluk bi sol kapi ve on kaputta ince boyali macun yok fikirleriniz benim.icin cok onemli pazartesine kadar adam bekliycek beni sizden yardim bekliyorum

23korg23

Ynt:
« Yanıtla #3 : Şubat 24, 2017, 04:21:50 ÖS »
motor ile kasa modelini karistirmayin. araciniz vtec motor , donanim olarak es

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CihanKURT

Ynt: Yardim...
« Yanıtla #4 : Şubat 25, 2017, 03:37:32 ÖS »
Merhaba
Sizin aracınız 1.6 Vtec ES modelidir. Tabi bu kasa modelidir. Yukarıdaki arkadaşın dediği şekilde.
Hasar kayıtları anlattığınız şekilde ise aracı düşünebilirsiniz. Kaporta hasarları çok önemli değil. Tabi sadece kaporta hasarıysa. Tavsiyem güvenilen bir serviste kontrol ettirin ve ya yetkili serviste.
Yetkili servise götürün bence. Ayrıca bu kasarlardaki Abs şişirme modülündeki hata için Honda Türkiye araçları servise çağırdı. Onu da kontrol ettirmiş olursunuz. Kafanız rahat olur.
Hayırlı olur inşallah
Selamlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi