Gönderen Konu: Son susuturucu bağlantı noktasından su damlaması ...  (Okunma sayısı 2414 defa)

metinh

Son susuturucu bağlantı noktasından su damlaması ...
« : Ekim 13, 2012, 12:04:22 ÖÖ »
Selamlar son susturucunun bağlantı noktasında yaylı iki civata ile bağlı yerden motor soğukken su damlaması yapıyor, ısınınca sorun yok eksozcu normal diyor kimi ustalar normal diyor kimiside normal değil diyor, contası eski olabilir diyor bu sizce normmalmidir?

metinh

Ynt: Son susuturucu bağlantı noktasından su damlaması ...
« Yanıtla #1 : Ekim 19, 2012, 08:40:34 ÖÖ »
Gözlemleme yapan oldu mu arkadaşlar kimse okumamış heralde konuyu, kimi usta normal diyor kimisi kaçak olabilir diyor, gerksiz yere oynatmak istemedim normalse, eksozcu maşon var ordan damlar diyor, servis normal diyor, bazı usatalarda olmaması lazım diyor.

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #2 : Ekim 19, 2012, 08:44:38 ÖÖ »
arkadaşım normal bişey sıkıntı olduğunu sanmıyorum ve bazı ustalarda motoru iyi olan araba egzozdan su atıtığını söylüyor yalan doğru bilmem.

metinh

« Yanıtla #3 : Ekim 19, 2012, 03:02:16 ÖS »
arkadaşım normal bişey sıkıntı olduğunu sanmıyorum ve bazı ustalarda motoru iyi olan araba egzozdan su atıtığını söylüyor yalan doğru bilmem.
Teşekkürler evet öyle diyen ustalar var, son susturucuya bağlantı noktasında yaylı iki civata var boruların birleşim yerinden motor soğukken su damlıyor, eksozcunun dediğine göre maşon diye birşey varmış oran damlamassa son susturucuyu çabuk paslandırıyormuş, bu şekil damlaması sağlıklı dedi, ben yinede görüşlerinizi almak istedim.