Gönderen Konu: jazz  (Okunma sayısı 2432 defa)

ernesto

jazz
« : Ağustos 25, 2010, 09:38:20 ÖS »
önceLikLe meraba arkadasLar...ArkadaşLar sİzden bİ konuda yardIm aLmak İstİyoRum...ßen honda jazz aLma İstİyorum 07-08 arasI otomatİk bu arabayLa iLqİLi bana yardImcI oLa bilirmİsİnİ ? yakıt'ı performans'ı yoL tutuş vs vs 2 ayLık ewLiyim şuanLık çoçuk yok o yüzden bİzİm İşİmİzİ rahatLıkLa qorucektir diye düşünüyorum teyze oğLunda war ama bİraz artİs oLduqu İçİn sormak İçİmden qeLmedİ burda muhakkak kullanan arkadaşlar wardır diye sizden yardım istiyorum teşşekürler....

insomniac

Ynt: jazz
« Yanıtla #1 : Ağustos 25, 2010, 09:47:01 ÖS »
dostum kullanmadım hiç nasip olmadı ama kullanan arkadaşlardan duyduğum kadarıyla 1.4 aile otomobili şehir içinde rahat kullanabilirsin ancak şehir dışında biraz yüksek olduğu için virajlarda falan sorun oluyomuş...

ernesto

« Yanıtla #2 : Ağustos 25, 2010, 10:01:29 ÖS »
walla aile olduqumuz İçİn sürat yapma şansım yok heleki çoçuk olduktan sonra :} ama tek basımayken hertürlü adranaline açığım :) he aklıma da qelmısken yakıt'ı performans'ı yoL tutuş vs vs demiştim bunlara artı olarak hawa filitresi bu arabaya qider mi ? Tatmİn £dİcİ bİ sonuÇ aLırmIyIm ?

zyber

« Yanıtla #3 : Ağustos 25, 2010, 10:25:09 ÖS »
:)
Kendime kızmak geldi şuan sanki...
2 çocuk hanım anne babam araçtayken 200 km/h üstü hızla gidiyoruz :) Hatta dün bu hızla arabanın tavanına kuş çarptı.. şükür ne kuşa ne de bize bir şey oldu :)
Gerçi araç jazz değil.

Jazz konusunda tek kelime söyleyebilirim.
Jazz kesinlikle bayan arabası...

walla aile olduqumuz İçİn sürat yapma şansım yok heleki çoçuk olduktan sonra :} ama tek basımayken hertürlü adranaline açığım :) he aklıma da qelmısken yakıt'ı performans'ı yoL tutuş vs vs demiştim bunlara artı olarak hawa filitresi bu arabaya qider mi ? Tatmİn £dİcİ bİ sonuÇ aLırmIyIm ?

ernesto

« Yanıtla #4 : Ağustos 25, 2010, 11:13:18 ÖS »
yaw bende 3 ay öncesine kadar 5.30 wardı 2000 model...ewLenİceqim İçİn sattım şİmdİde jazz'a takıLdım...Ufak olduqundan şehir içinde ideal uzun yolda da 90-100 arası beni tatmin eder ama ben sadece sizdeN yakıt'ı performans'ı yoL tutuş we qüwenlik açIsIndan bİr bilqi istiyorum ufak araç olduqundan hız yapmak we aile ortamı olduqundan katılım yapma potansiyelim yok...kullanan weya bilqisi olan bir arkadaş warsa bildiklerini paylaşırsa sewinirim ;)

ernesto

« Yanıtla #5 : Ağustos 25, 2010, 11:15:51 ÖS »
yaw bende 3 ay öncesine kadar 5.30 wardı 2000 model...ewLenİceqim İçİn sattım şİmdİde jazz'a takıLdım...Ufak olduqundan şehir içinde ideal uzun yolda da 90-100 arası beni tatmin eder ama ben sadece sizdeN yakıt'ı performans'ı yoL tutuş we qüwenlik açIsIndan bİr bilqi istiyorum ufak araç olduqundan hız yapmak we aile ortamı olduqundan katılım yapma potansiyelim yok...kullanan weya bilqisi olan bir arkadaş warsa bildiklerini paylaşırsa sewinirim ;)
« Son Düzenleme: Ağustos 25, 2010, 11:17:01 ÖS Gönderen: ernesto »