Gönderen Konu: işte 2013 ün en çok satan otomobilleri..  (Okunma sayısı 10661 defa)

esser

Ynt: işte 2013 ün en çok satan otomobilleri..
« Yanıtla #25 : Haziran 10, 2014, 08:24:25 ÖS »
wv göre ucuz be usta az buçuk biliyom çogunu wv passat ta opelde kullandım hondada 1,6 si 1,4 is ensonda makyajlı 2005 haaa bi ihtiyar merco var vazgeçilmezim içlerinde hondanın tadı başka ama insanların araba anlayışı bi başka..

alperd

• alperd
« Yanıtla #26 : Haziran 11, 2014, 07:32:34 ÖÖ »
ama gidip golfe yada jettaya 60 70 m hiç bi kuvvet verdiremez bana :D

60'a boş+boş modeli var artık 70-80 diyelim :) Çok para cidden yazık.

wv yerine skodada bi tercih muadil araçlar yani daha ucuzu.

Evet ya dün ben de yeni çıkan Skoda Rapid Spaceback(HB) inceledim bagajı 384 litre mevcut aracıma göre küçük gelince Rapid(sedan) baktım sedan görünümlü HB çıktı o aracın bagajı hangar gibi. (Spaceback'de aynı Audi A3 tipi var baya beğendim.)
Motor, şanzuman, elektrik, elektronik, karoser tamamen Volkswagen sonuçta ön konsol dizaynı bile aynı yani...

bbhnda

« Yanıtla #27 : Haziran 13, 2014, 07:30:18 ÖS »
valla bu zamana kadar hondanın ateşli savunucusydum ama şu saatten sonra sadece fd6nın savunucusuyum. geçen makyajlı civic gelmiş baktım kapıyı açmamla şok olmam 1 oldu. adamlar usa versiyonundaki ön torpidoda falan deri detaylar vardı piano black falan onları koymamışlar. biraz önü değiştirmişler. 1 kamyon laf yiyen arkaya dokunan yok. bakıyorum vw e adamlar golf7 de 6 ya göre ilerleme var. o var bu var honda tüketiciyi dinlemiyor bu kadar basit. kaç yıl sonra dizel geldi. böyle giderse unutulur giderler.

mericivic

• meriç BEYAZIT
« Yanıtla #28 : Haziran 23, 2014, 01:40:34 ÖÖ »
valla ülkemizdeki akaryakıt fiyatları yüzünden hondanında yakıt konusu dışında herhangi bir kötü yanını görmedim ben , piyasadaki çoğu arabanın özelliklerine göre fiyatı gayet aşağıda
2.el piyasası var
yedek parça sıkıntısı yok
yedek parça fiyatları almana göre nerdeyse yarı yarıya
şanzuman motor konusunda üstüne yapan birtane daha firma yok :)