Gönderen Konu: Honda Usa  (Okunma sayısı 6130 defa)

Dj Erdem

• Ziyaretçi
Honda Usa
« : Şubat 14, 2009, 02:02:02 ÖS »
Herkeze merhaba arkadaşlar uzun bi zamandır hondanın usa sitesini geziorm ve bizde olmayan bi sürü model war 1. soracağım honda neden bunu yapıoyor ? mesela beyaz s2000 tr'ye verilmemesi vs. aşırı saçma yani sizinde görüşlenizi alim dedim bide şu arabanın burda olup olmadığını merak ediorm yada gelicekmi bi bilgisi olan warmı bi bakarsanız gerçekten iyi olmuş :)

http://automobiles.honda.com/civic-si-coupe/

aRasaLg

• Ziyaretçi
Ynt: Honda Usa
« Yanıtla #1 : Şubat 14, 2009, 02:29:41 ÖS »

Herkeze merhaba arkadaşlar uzun bi zamandır hondanın usa sitesini geziorm ve bizde olmayan bi sürü model war 1. soracağım honda neden bunu yapıoyor ? mesela beyaz s2000 tr'ye verilmemesi vs. aşırı saçma yani sizinde görüşlenizi alim dedim bide şu arabanın burda olup olmadığını merak ediorm yada gelicekmi bi bilgisi olan warmı bi bakarsanız gerçekten iyi olmuş :)

http://automobiles.honda.com/civic-si-coupe/

evt bazı modellerinin gelmemesi saçma.ama bu neden oluyor bilmiyorum bende.beki talep olmaz diye olabilir.ama neden olmasın ki.en baba kasalardan ek9 gelmıyor abim.o gelse zaten süper olurdu.bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar size umarım yardımcı olacaklardır.

CioBassWorLd

« Yanıtla #2 : Şubat 14, 2009, 02:44:39 ÖS »
neden olacak honda turkıyenın satış talep korkularından ..

karaboga18

• Lamborghini Die-cast
« Yanıtla #3 : Şubat 14, 2009, 02:51:41 ÖS »
aslında ön siparişle alınabilir belki işin içnde başka şeylers de olabilir ondan gelmiyordur :S

İntegra 8819

« Yanıtla #4 : Şubat 14, 2009, 04:44:47 ÖS »
Ek9 type-R  :seytani mesela ... ;D

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Şubat 14, 2009, 05:15:03 ÖS »
yaa aslında parası olan getirir ki.bastırır parayı TR ye gelmeyecek arabaları bile getirtir bence.hiç bişey imkansız değildir.

Dj Erdem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Şubat 16, 2009, 02:12:29 ÖS »
eyw beyler bende öle düşünüorm anca satış korkusu olabilir çünkü honda tr de de iyi bir piyasaya sahip usa nınki kadar geçmşşi olmayabilir belki ama su sıralar revaşta sonuçta bi an önce gelse iyi olur diyelim :)

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #7 : Nisan 20, 2009, 08:44:38 ÖS »
Asıl yurt dışında satışta olan bir modeli var honda'nın ACCORD COUPE... ve amerika da full ü 25 bin dolar.. valla şaka gibi yaa :)

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #8 : Nisan 20, 2009, 08:45:46 ÖS »
Bir de şunu çok merak ediyorum. Firmaların türkiye ye getirmediği araçları Türkiye2ye getirme imkanı var mı? Legal yollarla tabi ki :) bu nasıl ve nereden yapılır bilenler yardımcı olsun lütfen

KADiFE

« Yanıtla #9 : Nisan 20, 2009, 09:02:27 ÖS »
arkadaslar usa de arabalara deger veren yok cunku cok ucuz, o 25 bin dolar dediginiz arabayi kimse pesin paraya almiyordur 10bin dolar veriyorlar taksitle aliyorlar,fiyat farkina odediginiz faizde vergide duse biliyorlar,iranli bi arkadasimin araba galerisi var anlattigi duruma gore almanyadan gelen bmw m6 burdan satin alip geri almanyaya gonderiyormus daha ucuza geliyormus almanyada ve uzerinde bide para kazaniyormus,
turkiyede mercedes S-500 fiyati 213 bin euro,bu sitede sizde gorun http://selectautoimports.net/sai/web/framex.html

S63 AMG :116 bin dolar

KADiFE

« Yanıtla #10 : Nisan 20, 2009, 09:06:35 ÖS »
Bir de şunu çok merak ediyorum. Firmaların türkiye ye getirmediği araçları Türkiye2ye getirme imkanı var mı? Legal yollarla tabi ki :) bu nasıl ve nereden yapılır bilenler yardımcı olsun lütfen

bende bunu cok arastirdim vergisini odeyince cok pahaliya geliyor,ama gider bi yol daha var ,yurt disindan araba alip her 6 ayda bir disari cikar gelirsen bisey olmaz diyorlar,eskiden istanbulda yasayan bi abimiz vardi 6 ayda bir edirneden cikis yapar bi sigara icer geri gelirdim diyor,tabiki bu secenerler mersin civarinda yasiyorsan kibrisa gidip gelmede olabilir,veya diger her hangi bi ulkeye,benim bildigim bu kadar,,

NOVA-44

« Yanıtla #11 : Aralık 16, 2010, 05:28:23 ÖÖ »
Yanlis bilmiyorsam amerikadaki Civic SI lar bizdeki Civic type-R lara denk sadece kasalar farkli. Ama neden farkli onu bilemiyorum.

scarface

« Yanıtla #12 : Aralık 17, 2010, 12:56:24 ÖS »
hondaya binmek için amerikaya mı giitsek acaba?

Loss Minute

« Yanıtla #13 : Aralık 28, 2010, 10:38:16 ÖÖ »
Vallahi model olarak bilemem ama Hondanın resmi sitesinde ve bayilerinde verilen kataloglarda Civic in hep mavi rengi var. Ve bayiye sorduğumda mavi renk üretilmiyor dendi. Bence çok mavi yakışıyor; ki Honda da böyle düşünmüş ki hep mavi rengi kullanmış.
Hondanın kendi sitesindeki Civic galerisi:
http://www.honda.com.tr/SeriesContentPages.aspx?series=civic-sedan&page=Galeri

Bu da renk seçenekleri:
http://www.honda.com.tr/SeriesContentPages.aspx?series=civic-sedan&page=Renkler