Gönderen Konu: honda sıfır araçları ne zaman teslim edecek?  (Okunma sayısı 9292 defa)

coctail_34

honda sıfır araçları ne zaman teslim edecek?
« : Nisan 11, 2009, 10:19:41 ÖS »
Arkadaşlar hondanın araç talep formu dolduranların araçlarını ne zaman teslim edeceği hakkında bilgisi olan var mı?Plazalardan net bir bilgi verilmiyor...

hakangunister

• www.osgun.com.tr
Ynt: honda sıfır araçları ne zaman teslim edecek?
« Yanıtla #1 : Nisan 20, 2009, 08:22:40 ÖS »
Zaten onların da ne yaptığı belli değil ki. Nisan ayından önce siperiş verenlere telefon edip arabalar zamlandı haberiniz olsun demişler. Ya böyle terbiyesizlik var mı yaaa....

seferad

« Yanıtla #2 : Nisan 21, 2009, 08:04:19 ÖÖ »
çok terbiyeizlik yaptı honda türkiye ama araç için katlanıyorum ben martta sipariş verdim mayıs ilk haftası söylenen bu

seferad

« Yanıtla #3 : Nisan 21, 2009, 08:05:31 ÖÖ »
birde arkadaslar bana sadece boya koruma hediye verdi mutluhnn size neler verdiler indirim zaten yapmıyorlar

i-tec

« Yanıtla #4 : Nisan 21, 2009, 10:47:38 ÖÖ »
ben geçen gün honda cem e gittim bi 15 dk kadar konuştuk ötv vs zam hakkında ötv olayını biliyosunuz zaten hazirana kadar araç yok..zam olayınıda şu şekilde açıklıyorlar ...adet bazında global krizden dolayı dünyada satışlarda bir gerileme olmuş buda direk maliyetlere yansımış dolayısıyle bütün firmalar zam yapmak zorunda kalmış

ZEUS2526

« Yanıtla #5 : Mayıs 10, 2009, 09:31:48 ÖÖ »
gerçekten honda büyük ayıp yaptı bu zam olayında resmen işğüzarlık yaptılar napalım katlandık bizde ben makyajlı 2009 elegance aldım ama içinde bi trafik seti bile vermediler.... honda için türkiyede daha saglam ve ğüvenilir isimli bayilere ihtiyaç var bence saygılar...

seferad

« Yanıtla #6 : Mayıs 10, 2009, 09:50:28 ÖÖ »
bekletmelerinin sebebi tekrar zam arkadaşlar göreceksiniz mayıs 15 bekleyin inşallah yanılıyorumdur
benim size tavsiyem civice vereceginiz paraya 2006 3,16i bmw alabiliyorsunuz bende sizin gibi sipariş verdim bekliyorum ve artık sıkıldım bida zam derlerse başka markaya yönelecegim yaptıkları sahtekarlık beklettiler ötv bitecegine yakın zam yapıp bizi mecbur bırakacaklar
« Son Düzenleme: Mayıs 10, 2009, 09:52:35 ÖÖ Gönderen: seferad »

mehmet1971

« Yanıtla #7 : Mayıs 10, 2009, 07:58:09 ÖS »
hem pahalı hem boş bir araç olduğu gibi bir trafik seti bile vermediler ha. Gördüğüm bütün vw ler de tefarruatlı bir trafik seti var. Araçları zaten çok donanımlı

gelibolu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mayıs 20, 2009, 10:51:52 ÖÖ »
vermiyorlar trafik seti.araçları ne fiyata aldınız

seferad

« Yanıtla #9 : Mayıs 20, 2009, 11:22:16 ÖÖ »
37900 den 41300 e atlayan premium beklerken zam gelecek korkusundayım hazişranın ilk haftası teslim edeceklermiş artık şua araç teslimatı yapmıyorlar anlayamadım hondayı araçlar haziranda gelecekmiş. buda oluyorki zam eli kulagındadır.ötv sonunda şu fiyat diyip insanlara seçenek bırakmıyacaklar çok kurnazca hazırlanmış bir oyundur ilk araba alışımız deil hepsınden beter çıktı honda burdan hondayı şiddetle kınıyorum dua etsinler araca

coctail_34

« Yanıtla #10 : Mayıs 26, 2009, 10:52:34 ÖS »
arkadaşlar ben aracımı teslim aldım yaklasık 10 gun oluyor.tavsıyem plazayı arayın ve işi takıp edın bı zam daha gelırse ben alıcak olan arkadaşlar adına uzulurum.soran arkadaş vardı bana sadece arka park sensoru verdiler onun harıcınde ekstra bısee yok.Plazadan plazaya değisiyor galıba bazı arkadaşlara boya koruma vermısler.Şimdiden alan arakadaş varsa hayırlı olsun gercekten cok guzel bı araç.Trafık setınn olamamasıda şaşırtıcı ama 20lırann hesabını yapmayada degmez bnce.

seferad

« Yanıtla #11 : Mayıs 27, 2009, 11:40:58 ÖÖ »
hayırlı olsun kardeş nerden aldınız aracı

mesutbatili

« Yanıtla #12 : Mayıs 27, 2009, 09:08:20 ÖS »
Hayirli olsun nerden aldiniz ve kaca aldiniz

et302gti

« Yanıtla #13 : Mayıs 28, 2009, 03:18:21 ÖÖ »
arkadaşlar ben aracımı teslim aldım yaklasık 10 gun oluyor.tavsıyem plazayı arayın ve işi takıp edın bı zam daha gelırse ben alıcak olan arkadaşlar adına uzulurum.soran arkadaş vardı bana sadece arka park sensoru verdiler onun harıcınde ekstra bısee yok.Plazadan plazaya değisiyor galıba bazı arkadaşlara boya koruma vermısler.Şimdiden alan arakadaş varsa hayırlı olsun gercekten cok guzel bı araç.Trafık setınn olamamasıda şaşırtıcı ama 20lırann hesabını yapmayada degmez bnce.
20 liranın hesabını yapan biz değiliz, honda plazalar... cidden ayıp yaptıkları. vw bi ara 2 tane fazladan lastik veriyodu, honda trafik seti vermiyo.ayıp cidden ayıp. kınıyorum...

TUNÇ99

« Yanıtla #14 : Haziran 05, 2009, 04:42:23 ÖS »
bugün honda türkiye satış müdürü  konuşmuş.bütün stoklar erimiş.hürriyette okudum.hayırlı olsun memlekete...önce yap zammı-sonra süründür müşteriyi...ohh ne alaaa ne alaaaa

nazzz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Haziran 06, 2009, 12:22:47 ÖÖ »
bizde mart 19 da listeye yazıldık haziran 4 te teslim aldık.ama gerçekten beklenmeye değer bir araçç.biede park sensörü verdiler.teslim alan arkadaşlar kazasız belasız sağlıklı günlerde kullanırlar inşallah.

TUNÇ99

« Yanıtla #16 : Haziran 07, 2009, 11:46:40 ÖÖ »
naazzzzz,umarım en güzel günlerde kullanırsın.ben 1 yıldır biniyorum ama hoşuma gitmeyen yönleri çıkmaya başladı aracın yavaş yavaş.hele bir hevesin geçsin tekrar yorum yazarsın.sesler gelmeye başlar sağdan soldan-boya atar taş izi felan.fren sorunu cabası.ötv sonrası fiyatına alan olur mu bilemem ama sanmam.donanımı zayıf fiyatına göre.

nazzz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Haziran 07, 2009, 11:21:07 ÖS »
tşkr ederim.inşallah çıkmaz diyelim çıksada her araçta çıkabilecek türden sorun bunlar.

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #18 : Haziran 11, 2009, 11:07:26 ÖS »
araçlarını alan arkadaşlar. arabalarınız hayırlı olsun. sağlıklu mutlu günlerde binin. kazasız belasız.

nazzz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Haziran 12, 2009, 12:36:37 ÖÖ »
araçlarını alan arkadaşlar. arabalarınız hayırlı olsun. sağlıklu mutlu günlerde binin. kazasız belasız.
aminnn teşekkürlerrrr

TUNÇ99

« Yanıtla #20 : Haziran 12, 2009, 06:00:48 ÖS »
sonunda derin bir ohhh çekme hissi gibi bişeyler sezdim nazzz :)))
beklemek hemde neyi beklediğini bilemeden beklemek bu olsa gerek??????

nazzz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Haziran 12, 2009, 11:07:54 ÖS »
sonunda derin bir ohhh çekme hissi gibi bişeyler sezdim nazzz :)))
beklemek hemde neyi beklediğini bilemeden beklemek bu olsa gerek??????
beklemek zor evet ama neyi beklediğimi bildiğim için beklemek bile güzeldiii sonunda geldi civic im :) Allahım nazarlardan kazadan korur inşallah benide herkesidee...

coctail_34

« Yanıtla #22 : Haziran 13, 2009, 04:19:38 ÖÖ »
Hayirli olsun nerden aldiniz ve kaca aldiniz
arkadaşım ben honda çiftkurtlar gop tan aldım 1.6 dream 35.500e kaskosu falanda 1100 buldu ergo isviçreden yaptırdım plazadan o şekılde tavsıye ettıler kasko farklılık gosterıyor fıyat olarak zaten..aracını teslım alan arkadaşlara tekrar hayırlı olsunn..

umut77

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Haziran 13, 2009, 10:05:19 ÖÖ »
tanıdık varsa çabucak alırsın..tanıdık yoksa tanıdıkların arabaları teslim edilene kadar beklersin.. aynen budur durum

castle

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Haziran 28, 2009, 04:04:12 ÖS »
arkadaslar ben nasip olursa yeni honda civic alıcam ve en gec carsambaya kadar   karar vermem gerekıyo.ılk kez sıfır arac alıcam pısman olmak ıstemıyorum sizce pısman olurmuyum bırde renk ne olmalı sızce.ben sıyah ıstıyorum.hızı falan ııımidir.tesekkurler