Gönderen Konu: Honda Civic tasarımıyla Kırmızı Nokta ödülünü aldı.  (Okunma sayısı 6135 defa)

ALG

• THT
Honda Civic tasarımıyla ’Kırmızı Nokta’yı aldı

Yeni Honda Civic, yüksek tasarım kalitesiyle 51’inci uluslararası ’Red Dot: Best of the best’ (Kırmızı Nokta: En iyilerin en iyisi) ödülünü kazandı. Honda, daha önce de 2001 yılında S2000 modeliyle bu büyük ödülün sahibi olmuştu.

Ödül töreni 26 Haziran 2006 tarihinde düzenlenecek. Kırmızı Nokta tasarım ödülü, Almanya’daki Kuzey Ren Westfalya Tasarım Merkezi tarafından her yıl düzenlenen, dünyanın en önemli tasarım katılımmalarından birisi olarak gösteriliyor. Uluslararası bir jüri, yalnızca otomobil tasarımıyla sınırlı olmayan genel olarak ürün tasarımıyla ilgili 11 kategoride şaşırtıcı tasarım kaliteleriyle dikkat çeken ürünleri seçiyor. Baştan aşağıya yenilenen yeni Civic, Kırmızı Nokta tasarım ödülleri çerçevesinde ’Ulaşım’ kategorisinde, büyük ödül olan ’Best of the best’ ödülünü kazandı. Yeni Civic tasarımını genel olarak "bir devrime işaret ediyor" şeklinde değerlendiren jüri, Civic’in tasarım konseptinin yüksek kalitesini överek yenilikçiliğini vurguladı. Civic, bir yılı aşkın bir süre boyunca Kuzey Ren Westfalya Tasarım Merkezi’nin müzesindeki serginin bir parçası olacak. Bu yıl katılımmaya 41 ülkeden 2 bin 68 proje katıldı.

Onu-R

Honda Civic tasarımıyla Kırmızı Nokta ödülünü aldı.
« Yanıtla #1 : Nisan 05, 2006, 08:29:46 ÖS »
bu araca nasıl "en iyilerin en iyisi" ödülü verilir anlamıyorum.. ben gercekten bir türlü sevemedim, bir türlü alışamadım şu yeni Civic'e.. umarım zamanla alışırım, ama pek sanmıyorum . . . .

(bu benim kendi fikrim..)

Selçuk

• Ziyaretçi
Ynt: Honda Civic tasarımıyla Kırmızı Nokta ödülünü aldı.
« Yanıtla #2 : Nisan 27, 2006, 05:36:49 ÖS »
Ödül törenide doğum günüme rast gelmiş.Neyse Team Honda Turkey ailesi olarak bi tane Red Dot: Best of the best ödüllü civic alırsınız heralde :)  :D ;D

yakuzatek

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 18, 2006, 09:18:09 ÖS »
Honda hiç tasarım katılımması düzenlemiyormu

ALG

• THT
« Yanıtla #4 : Mayıs 22, 2006, 08:02:47 ÖS »
gözümüz alışmadı, bende sevemedim ama değişik bir araba, farklı bir tasarım gerçekten...

Onu-R

« Yanıtla #5 : Haziran 15, 2006, 04:15:40 ÖS »

Trafikte gördüm, sanırım yavaş yavaş alışmaya başlıyorum :)

DzinaJ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Temmuz 01, 2006, 01:19:51 ÖS »

Trafikte gördüm, sanırım yavaş yavaş alışmaya başlıyorum :)

:lol: :lol: :lol: :lol:
 :lol: :lol: :lol:

CaddeboyCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Temmuz 02, 2006, 10:59:14 ÖS »
ewt  pek safkan honda gibi durmuyor ama güzel araç olduğu kesin alışırız umarım

EMİR_VTI

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Temmuz 08, 2006, 09:58:31 ÖS »
ÖNDE CAM YERİNE PANJUR OLSA ÇOK DAHA GÜZEL OLURDU BNCE AMA HER GÜZELİN Bİ KUSURU WARSIR YANLIZ YENİ CİVİCİN ESKİLERİ KDR BAŞARILI OLUCAINI DÜŞÜNMÜYORUM NEDEN DERSENİZ MOTOR SEÇENEKLERİ DERİM 1.8 MOTOR ÇOK ŞEY KAYBETTİRİCEK HONDAYA WERGİ YÜZÜNDEN AMA 1.6 MOTORUN WERİLERİ BAYA Bİ ETKİLEYİCİ KEŞKE BİDE VTI MODELİ ÇIKSA 180 HP LİK FALAN YADA 200 HP LİK OLANINI VTI DİE ÇIKARSALAR TYPE R YE S 2000 MOTORU KOYSALAR  ;D ÇOK DERTLENDİM Bİ AN SANKİ ÇISA ALICAM  ;D

caucass

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ağustos 27, 2006, 01:01:24 ÖÖ »
 ](*,)

arl_38honda

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Aralık 07, 2006, 10:01:05 ÖÖ »
Valla ben bizzat kullanan test eden biri olarak aracı tasarım olarak çok beğendim ancak yol sesini azda olsa içeri verdiğini söylemeden geçemem...Yinede HONDA herşeyi hakediyor bence...:)

EMİR_VTI

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Aralık 09, 2006, 04:53:04 ÖÖ »
şiz bu güne kdr güzel olanı beyenen tasarımcı gördünüzmü walla bn görmedim  :lol:

@wesome

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Aralık 09, 2006, 05:18:09 ÖÖ »
bende diorum kirmizi nokta felan nooluo? bende yeni civic'e alisamayanlardanim. burdaki farkli tr versiyonundan. bence burda ki daha iyi. ozellikle tek kapisi. ara sira yeni si'yi goruorum 197 hp olani o baya hos valla...

himmet

« Yanıtla #13 : Aralık 11, 2006, 08:43:19 ÖÖ »
 ](*,)

arl_38honda

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Aralık 19, 2006, 06:48:25 ÖS »
Tek kapı keşke burada da olsa....:):):)