Gönderen Konu: Honda Almalımıyım Neden?  (Okunma sayısı 27733 defa)

s.einstein

Ynt: Honda Almalımıyım Neden?
« Yanıtla #75 : Eylül 03, 2010, 12:18:55 ÖÖ »
aranıza yeni katıldım en geç bir ay içinde bende civic sahibi olacağım.krediylede olsa alacağım. nezaman öleceğim belli değil bende bu zevki tatmak istiyorum.

statik

« Yanıtla #76 : Eylül 03, 2010, 12:45:35 ÖÖ »
aranıza yeni katıldım en geç bir ay içinde bende civic sahibi olacağım.krediylede olsa alacağım. nezaman öleceğim belli değil bende bu zevki tatmak istiyorum.

Yol tutuşu ve frenleri (VSA lılar hariç) iyi olmasada o motor sesi insanı dünyadan alıp götürüyor... Otobanda gidiyosun, 5'ten 3'e bi çekiyosun. O iniltili ivmelenmenin verdiği zevki ben henüz hiç bişeyden almadım. VTI kullanmamış biri söylüyor bunları var sen hesap et :)

cizbudak

« Yanıtla #77 : Eylül 03, 2010, 12:51:49 ÖÖ »
sadece motoru için bile tercıh edılebılır sorunsuzluk vs ise ayrıca artısı :)

drms

« Yanıtla #78 : Eylül 03, 2010, 01:01:10 ÖÖ »
honda civic sedanı benim gibi bu arabanın hastası bi adama sorun....
neden honda?
cevap: cepte 5 kuruş paran olamamasına rağmen gidip 40 bin lirayı gözün kapalı kredi alarak verdiğin,ödemesini bile 'amaaaan nassı olsa öderiz' deyip bayiinin kapısında içeri girdikten sonra cennettin kapısı bu olsa gerek diye düşündüğün, direksiyonuna geçtiğin zaman dünyada başka civic kullanan adam yokmuşta sadece dünyanın en şanslı ve en mutlu adamı benim dedirten,gecenin 2sinde balkona bir sigara içme bahanesi ile çıkıp arabaya her bakışında 'sabah olsada bi an önce binsem dediğin ve her baktığında iç çekip kendi kendine ulen bu araç şimdi benim mi şimdi deyip her defasında kendi kendine iç çektiğin  araç= HONDA.

drms

« Yanıtla #79 : Eylül 03, 2010, 01:03:25 ÖÖ »

yürü be kardeş kim tutar seni :) bir ay önceki halim gibisin ...
şimdi zerre kadar pişman değilim....:)

osmandemir2010

« Yanıtla #80 : Eylül 03, 2010, 09:37:06 ÖÖ »
honda hayat onda :)

s.einstein

« Yanıtla #81 : Ekim 02, 2010, 10:02:31 ÖÖ »
paran varsa cümlealem kulun, paran yoksa tumarhane(bakırköy-mashar osman) yolun.
50 bin liralık bir arabaya binmek istiyorsan bu honda olur