Gönderen Konu: Urfa Canbeyli Servis Hakkında, Lütfen Okuyun!  (Okunma sayısı 2428 defa)

doctoremre

Urfa Canbeyli Servis Hakkında, Lütfen Okuyun!
« : Ekim 28, 2014, 11:13:17 ÖS »
buradan tüm hondacılara sesleniyorum, lütfen mümkünse servislerin önünden bile geçmeyin, mecbur kalırsanız da bakım süresince arabanın başında durun neden mi?
cuma günü urfa canbeyli'de araca bakım yaptırdım, yağ+filtreler, şanzıman yağı, lpg bakımı yaptırdım, ilk gittiğimde telefonda verdikleri fiyattan bir kuruş indirmediler ama aracı alırken ekstra bir indirim yaptılar şaşırdım, muhtemelen aracıma verdikleri zarardan dolayı öptüler beni.. aracın bagajında derin, sağ arka kapıda yüzeysel çizik ve sağ ön çamurlukta küçük bi göçük oluştuğunu eve gidince farkettim..
ben pazartesi arayıp şikayet edecektim ki onlar beni aradı memnuniyet anketi için, ben de şikayetimi ilettim, size döneceğiz dediler, bir kere yoldayken aramışlar fark etmedim, sonrasında da arayan soran dönen olmadı..
servis müdürü ilgiliydi ama ben honda'ya şikayette bulunacağım, lpg bakımını yapıp yapmadıklarından da emin değilim ayrıca, yazıklar olsun..

madfok

• Fok
Ynt: Urfa Canbeyli Servis Hakkında, Lütfen Okuyun!
« Yanıtla #1 : Ekim 30, 2014, 07:43:57 ÖÖ »
geçmiş olsun. Bir gelişme olursa bizi de bilgilendirirsiniz sonradan.