Gönderen Konu: beklenen type-r geldi....... 280 hp turbo  (Okunma sayısı 12309 defa)

sfenks_onuy

• Ziyaretçi
Ynt: beklenen type-r geldi....... 280 hp turbo
« Yanıtla #25 : Aralık 17, 2013, 10:49:47 ÖS »
Honda kullanıcıları genelde neden honda tercih eder? Elbette çok iyi yalıtımı yada donanımı için değil. Verdiği hp için tabiki. Hp az beğeni az. Olay bu.
söyledikleriniz çok doğru dünya binek otomobil şampiyonası yani bilindiği adıyla wtcc honda team pilotu bu aracı test etti internetten bulabilirsiniz ve özetle aracın efsane olduğunu anlattı bence de öyle yalnız kafama takılan şu bu soruyu size sormuş olayım :) sonuçta bu kasa civic hb üzerinden geliştirildi değil mi fotoğraflara baktığınızda typeri typer yapan ozellikler dışında arac civic hb :) ve bu araç piyasaya girdiğinde tht üyelerinin yuzde 90i bu araci kayıtsız şartsız begenecek ( burada performanstan bahsetmiyorum performans açısından zaten turbo vtec dediğinizde insanlar bir duracak ) :) typer kasa acisindan begenilirken civic hb neden bu kadar hirpalaniyor sorum bu

adyobatik

« Yanıtla #26 : Aralık 18, 2013, 10:26:00 ÖÖ »
kaba çünkü :) sedan type-r gelmezse buda satış yakalamaz, bu kadar basit, araç çok güzelde gitde bizler sedan seven milletiz

sfenks_onuy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Aralık 18, 2013, 07:00:34 ÖS »
kaba çünkü :) sedan type-r gelmezse buda satış yakalamaz, bu kadar basit, araç çok güzelde gitde bizler sedan seven milletiz
   sedan typerin KKTC'de dahi olup türkiyede olmaması tartışılması gereken ayrı bir konu ben rekabetçi bir fiyat konulursa çok tercih edileceğini düşünüyorum

faw13

« Yanıtla #28 : Aralık 18, 2013, 08:49:50 ÖS »
sedan type-r ın soldan direksiyonlusu var mı? sanki hiç görmedim ama? :))

hondatürk

• ホンダトルコ
« Yanıtla #29 : Aralık 18, 2013, 10:19:25 ÖS »

türkde çözüm bitmez olmasa bile :D

sfenks_onuy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Aralık 18, 2013, 11:50:28 ÖS »
  olmamasının sebebi nedir madem herkes sedancı :)

hacettepeli

« Yanıtla #31 : Aralık 19, 2013, 09:42:53 ÖÖ »
japonlar onu kendilerine saklıyor.

faw13

« Yanıtla #32 : Aralık 19, 2013, 11:20:51 ÖÖ »
  olmamasının sebebi nedir madem herkes sedancı :)

FD6 aslen Asya pazarı için çıkarılan bir araç, yani ABD ve Avrupada satılmıyor, Türkiye ve Rusya hariç, o yüzden FD6'nın sağdan direksiyonlusu çok az, ABD den satılanın kasa kodunu hatırlamıyorum, Asya'da da bütün araçlar sağdan direksiyonlu, yani normal bir durum bence :) 300-400 tane satacak bir araç için soldan direksiyonlusunu üretmezler :)

ugurmnv

« Yanıtla #33 : Şubat 27, 2014, 04:06:16 ÖS »
çok bin tl dir bu