Gönderen Konu: arkadaşlar vtec2 prizdirek bilyası hakkında  (Okunma sayısı 4409 defa)

the_tecnoloji

arkadaşlar vtec2 prizdirek bilyası hakkında
« : Ocak 20, 2010, 06:15:19 ÖS »
arkadaşlar arabamda 1. ve 2. viteslerde önden gelen hırıltı var lastikler sürtüyo diye düşündüm ama vitesi boşa atınca tık yok. sanayiye götürüp hondacı bir ustaya sordum prizdirek bilyasından dedi.değiştirsende 3 ay sonra aynısı olur dedi bunların hastalığı dedi acaba bu prizdirek bilyası hakkında bilgisi olan varmı yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler :D

the_tecnoloji

Ynt: arkadaşlar vtec2 prizdirek bilyası hakkında
« Yanıtla #1 : Ocak 21, 2010, 01:35:34 ÖS »
kimsenin fikri yokmu bu aralar biraz fazla soru sordum kusuruma bakmayın hondacı olmaya çalışıyoruz siz değerli arkadaşlarımın değerli bilgilerine ihtiyacım var :D

RattleSnake

« Yanıtla #2 : Ocak 22, 2010, 11:13:19 ÖS »
 <nohapy <nohapy <nohapy
üzgünüm yardımcı olmak isterdim ama duymadım daha önce hiç ama mutlaka yardımcı olacak birileri vardır

hunace

« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2010, 01:58:08 ÖS »
debriyaja bastiginda kesiliyor di mi bu ses? aynı sorun ben de de var. servisle görüstüm, servis degistirecek prizdirek bilyasını..

bu madem kronik mis neden kimse bilmiyor bu olayı???  :-k

3 ay sonra tekrarliycak mi yani?? öyle bi durumda ben de dayanırım tekrar servisin kapıya doğru düzgün yapın diye.

arkadaslar bu prizdirek bilyası hakkında kimsenin bilgisi yokmu, nedir ne degildir, bu sekilde kullansak ne olur, degistirince sadece ses mi kesilir, baska faydası vs varmıdır???

vtec40

« Yanıtla #4 : Haziran 06, 2010, 10:25:53 ÖS »
evet prizdirek bilyası aynı sorun bende de olmuştu özel servise götürdüm bilya değişti birde şanzuman yağı koydurdum.. şu an mükemmel oldu uzun yola da gittim. 2 ay oldu sorun yok inşallah da olmaz....4 saatlik bir iş... fiyatıda 320 civarı tuttu...

dRiFtiNg_aLoNg

« Yanıtla #5 : Haziran 07, 2010, 01:07:20 ÖÖ »
demekki usta bilgili birisi ve kronik bi sorun dediğine göre 320 lira vermeye değmez bence aynı sorun bende de var ama daha çok tozdan kaynaklanıyor diye düşünüyorum şayet yağlayınca geçiyor 1-2 ay sonra dvm ediyormuş aynı sorun bizzat yaşayan arkadaşlar var... müzik volume 12 den sonra duyulmuyor zaten :)

wolwirin

« Yanıtla #6 : Kasım 08, 2010, 09:43:46 ÖS »
selam arkadaslar aranıza yenı katılıyorum. bende 5.6 ay once hondalandım. 2005 mod. cıvıc ls aldım. yalnız bır aydır 1ve2. vıteste hırıltı oluyor. bır kac ustaya sordum. bırı prızdırek bılyesı.dıgerı acmam lazım, baska bırısı ıse bence prızdırek bılyesı o sesı cıkarmaz dedı. aynı arızadan bır araca sıfır sanzıman ıstedık dedı. bede cok tırstım tabı. eee hal boyle olunca dırek servsten randevu aldım. bakalım onlar ne dıcekler. 10 kasımda servıs ne derse bakıcaz. İnşallah cıddı bır sey degıldır.  :ağlaa