Gönderen Konu: arkadaşlar honda civic almayı düşünüyoruz yardım lütfen  (Okunma sayısı 23499 defa)

gökhan806

yaklaşık 40 bin ytl paramız var.Haramideredeki marmara hondayla görüşdük civic premium düz vites 38000 ytl ye verebileceklerini,indirim yerine tabiki bi kaç aksesüar eklemeyi düşündüler.Bu aksesuarlar xenon far,cam filmi ,park sensörü ve ayrıca boya koruma yapacaklarını söylediler.Ekledikleri parçaların değerlerini yazarsanız sevinirim. Sipariş verdiğimizde kasımın 1. haftasında arabayı teslim edeceklerini söylediler.Şimdi size bir kaç sorum olucak. Fiyat uygunmudur? (biraz daha indireblirmiyiz?) Ve eve döndüğümüzde otomotiğin o sunu ağzına almayan babam böyle otomotik şanzıman görmediğini söyledi (orta ve biraz üst sınıf arabalar arasında ) Ve bizim için en önemliside civic in makyajlanacağı söyleniyor,kimisi aralık kimisi olcak diyor.Şimdi bu arabaya 40 bin veripte 2 ay sonra önümüzden makyajlı civic geçtiğindede içim cız eder açıkçası  <783^2  Cevaplarınızı beklioyorum şimdiden teşekkürler

metin16

• Ziyaretçi
Ynt: arkadaşlar honda civic almayı düşünüyoruz yardım lütfen
« Yanıtla #1 : Ekim 19, 2008, 05:48:51 ÖS »
makkajlı kasımda değil belirsiz bir tarihi var.Kasımda çıkması imkansız makkajlının.

gökhan806

« Yanıtla #2 : Ekim 20, 2008, 03:27:47 ÖS »
öncelikle cevap verdiğin için teşekkürler metin16 ancak bn şu an sipariş verdiğimizde kasımın 1.haftası aracı alabileceğimizi söyledim.Makyajlıdan bahsetmiyorum ve eğer mümkünse makyajlının çıkış tarihi nedir ve fiyatı nasıl olur cevaplarsanız sevinirim

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #3 : Ekim 20, 2008, 03:33:47 ÖS »
Malesef sıfır civicler konusunda suanda şanssızlık yaşamazsanız sorunda yaşamazsınız çok sorun yaşayanda var hiç problemin p sini duymayanda .. ama makyajlı için şuan cıkıs hi yok gibi birşey yani ok beklemek gerekir ee zaten beklendiği sürecede yenileri cıkacaktır :) fiyat bana yüksek gelmedi bence park sensörü ve xenon her halukarda serviste olacak diğerlerini heryerde yaptırabılırsınız buna gore aksesuarlı fiyat almak mantıklı olacaktır diye düşünüyorum .

Hayırlısı olsun.

gökhan806

« Yanıtla #4 : Ekim 20, 2008, 03:38:31 ÖS »
yorumlarınız için teşekkürler ancak galeriye gittiğimizde makyajlının çıkıcağı izlenimini aldım görevli yeni city çıktığını city leri 32 veya 33 bin gibi bir fiyata satacaklarını bu nedenle insanların civice yönelebileceği ve city i satamayacakları düşüncesinden dolayı civicin fiyatını arttırmayı ve bu arttırma sonucunda hondanın bir prensibi olarak araca bir kaç şey ekleneceğini söyledi bildiğiniz gibi yeni cityler auto showdada vardı ve makyajlılar çok gecikmeyecek gibi geliyor

altunparmak

« Yanıtla #5 : Ekim 20, 2008, 03:42:39 ÖS »
mantıklı galerının dedıgı city öne sürmeye calısabılırler fıyatıda 32,33 ii makul yeni görüntüsüne göre,,yeni makyajlı civic için ne zman ne kadar cıkacak gibi bilgi 2009da cıkacak ama hangi dilimde bilinmiyo weya bilen yok bence biraz bekle simdiki kasa civiclerde baya sorun yasıyanlar var mahir beyin söyledigi gibi,,karar sizin

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #6 : Ekim 20, 2008, 03:43:21 ÖS »
açıkcası daha öncede söylenmişti eski makyaj tarihlerine bakılırsa 2001 2005 buda 2009 sonu veya 2010 olacak sanki bu konuda bi fikrim yok .

gökhan806

« Yanıtla #7 : Ekim 20, 2008, 03:44:14 ÖS »
makyajlandıktan 1 sene sonrada kasa değişmiş :D

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #8 : Ekim 20, 2008, 03:45:39 ÖS »
makyajlı kasa zaten bir anlamda özel kasa gibi algılanıyor sanırım :) aynı model ama az sayıda :D

gökhan806

« Yanıtla #9 : Ekim 20, 2008, 03:46:41 ÖS »
size güvenerek soruyorum (bilginiz olduğunu umarak ve eski kasalardaki makyajlı ve normal civicler arasındaki farkı bildiğinizi düşündüğümden dolayı) şu anki civic ler ile makyajlanacak civicler arasında çok büyük farklar olurmu ? bu farklar genelde anahtardan bagaj açma belki jant değişimi olarak görülüyor başka neler eklenebilir ve daha sonra pişman olurmuyum ?

gökhan806

« Yanıtla #10 : Ekim 20, 2008, 03:48:35 ÖS »
teşekkürler örneğin megane 2 nin orjinali bnce daha güzeldi taha sonra extreme çıkardılar bana hiç hoş gözükmedi arabayı daha büyük göstermeye çalışmışlar. sizce hondada da böyle bir durum gerçekleşirmi yoksa honda yine kalitesini burdada gösterecekmidir ?

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #11 : Ekim 20, 2008, 03:50:12 ÖS »
Benim düşüncem evet ama suan civiclerde yasanacak sorunları duydukca direk aklıma geliyor bi makyaj bu sorunu çözer diye ve buda makyajlı gelecek kasaları direk 1-0 öne geçiriyor ama bu sadece bir düşünce tabi :) belkide nası ES nin bi farkı sunroof sa bunada aynen anahtardan bagaj açma gibi şeyler olabilir ama benim düşüncem söylediğim doğrultuda daha bilgileri abilerimize danışmak lazım.Buraya yazacaklardır

gökhan806

« Yanıtla #12 : Ekim 20, 2008, 03:52:54 ÖS »
altunparmak ve mahir bey teşekkür ederim. makyajlılar bir an önce çıksada ona göre kararımızı versek galiba en mantıklısı pişman olmamak için yinede beklemek.

bashcantlee

« Yanıtla #13 : Ekim 20, 2008, 03:54:16 ÖS »
41000 ytl ye elegance "düz vites" modelini alabilirsiniz...

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #14 : Ekim 20, 2008, 03:54:50 ÖS »
Rica ederim eğer 2001-2005 kasalar olsa beklemeyin herşeyin yenisi bekledikçe çıkar derdim ama sıfır kasaların okuduğum durumlardan bunu söyleyemiyorum kendi adıma..

Hayırlı olsun şimdiden.

altunparmak

« Yanıtla #15 : Ekim 20, 2008, 03:56:17 ÖS »
rica ederim...mantık ewet biraz beklemek

gökhan806

« Yanıtla #16 : Ekim 20, 2008, 03:57:41 ÖS »
öneri için teşekkürler ancak elegance ın fazla gerekli olmadığını düşünüyorum bu benim fikrim (sunroofu gereksiz gördüğümden ve sorun çıkardığından) vsa ya gelincede premiumda olmasını elbette isterdim. iyi bir özellik ancak 2.800 ytl lik farka deyeceğini sanmıyorum ayrıca makyajlı kasaların dream modelinde bile vsa olacağı iddaa ediliyor (test sürüşündeyken görevli söyledi)

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ekim 21, 2008, 06:44:06 ÖS »
anahtarlıktan bagaj açma olacak + olarak tr ısıtmalı koltukta var xenon farlar ön tarafta değişikler ve arka stoplarda değişiklikler döşemlerde var yeni cıvıclerde sorunlar çok fazla denilmiş şuan hangi markaya bakarsak bakalım sorun yaşamayan yoktur.Beklemek denmiş yeni makkajlı kasa 2009 içersinde olacak sanırım.Bazı sorunlar abartlıyor ve forma yazılıyor.Kasada değişiklik yok.Yeni cıvıclerde de sorun yaşanyanlar var eskilerdede.Ben kendi adıma sorun yaşamdım agresif kullanırım aracı.Yeni bekleyip beklememk size kalmış birşey.Yenilerde 35.200 den başlamayacak fiyatlar yükselecek jazz örneğin 29 binden başlıyor...

emre16

« Yanıtla #18 : Ekim 22, 2008, 05:09:53 ÖS »
şimdiden hayırlı olsun...HONDA ile kesinlikle pişman olmıcaksınız...

gökhan806

« Yanıtla #19 : Ekim 23, 2008, 03:55:47 ÖS »
peki sizce civicteki artış nasıl olur? şu an bu parayla almayı düşündüğümüz civic modelleri premium düz vites veya otomotik/küçük bir ihtimal elegance bile olabilir (tam bilemiyorum iç döşemeleri farklı diyenler var. kumaş kalitesi vs) fiyat eski jazz a göre ne kadar artmıs ve şu an 35.200 den başlayan dream makyajlıda ne kadardan başlar? şimdiden teşekkürler.

BLACK ORANGE

« Yanıtla #20 : Ekim 23, 2008, 03:59:51 ÖS »
valla kardeş o kadarını bilmem ama honda web sitesine girersen orada ki baz ve full model fiyatlarını görebilirsin... bu arada fiyatta ki pazarlık imkanlarını da unutma...

hangi modeli alırsan al honda al kardeşim...
şimdiden hayırlı uğurlu olsun...

gökhan806

« Yanıtla #21 : Ekim 23, 2008, 04:38:55 ÖS »
sağol ancak tabikide indirime yanaşmıyorlar:D onun yerine bir kaç aksesüar her zamanki gibi...

kalenderler_0638_honda_to

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Ekim 25, 2008, 03:11:26 ÖS »
AL KARDEŞ TAVSİYEMDİR

BLACK ORANGE

« Yanıtla #23 : Ekim 25, 2008, 03:48:09 ÖS »
ankarada isen yardımcı olmaya çalışırım kardeşim.

hasan0044

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Ekim 26, 2008, 01:24:00 ÖS »
merhab honda civic preminyumda yol bilgisayarı varmı lütfen cevap veri