Gönderen Konu: angel far çizilme ve tahribat  (Okunma sayısı 3910 defa)

poyraz

angel far çizilme ve tahribat
« : Aralık 22, 2011, 08:00:33 ÖS »
arkadaşlar  bu angel farlarda bu çizilmeler  ve  tahribatlar  hakkında  bilgisi olan varmı

ysf55

Ynt: angel far çizilme ve tahribat
« Yanıtla #1 : Aralık 22, 2011, 08:02:07 ÖS »
plastik için cizik giderici ürünler satılıyor. yüzde 80 işe yarıyor cok derin değilse cizikler

poyraz

« Yanıtla #2 : Aralık 22, 2011, 08:06:11 ÖS »
denedim ama  1 sene  içinde  sanki üzerine  zımpara  çekilmiş gibi oldu

ysf55

« Yanıtla #3 : Aralık 22, 2011, 08:17:18 ÖS »
güneş yağmur bide far sıcaklığı olunca zamanla bozuluyor 

Muhsin07

« Yanıtla #4 : Aralık 22, 2011, 09:59:01 ÖS »
benim araçtada aynı promlem var boyacılar pasta cila sürüp makinesiyle parlatıyorlar ama oda çok dayanıklı değil farın sıcaklığıyla yanıyor oda ama kesin çözümü yok sanırım değişimden başka

poyraz

« Yanıtla #5 : Aralık 23, 2011, 07:45:38 ÖS »
ben çözümünü bu gün buldum eğer şikayeti olan varsa  tarif edebilirimm

Muhsin07

« Yanıtla #6 : Aralık 23, 2011, 07:46:20 ÖS »
edersen çok iyi olur dostum

poyraz

« Yanıtla #7 : Aralık 24, 2011, 10:47:08 ÖS »
angel far  olması önemli deil herhangi   bir plastik far  camı 2000  zımparayı sabunlu su ile aynı yöne  olmak üzere   uygulayacaksınız far camındaki çiziklerin kaybolduğu çok çabuk görülüyor ardından herhangi bir   far  pastasını normal boyacıların kullandığı  pasta  makinası ile  uyguladığınızda ilk günki gibi olduğunu göreceksiniz ben  dün akşam kendi arabama  uyguladım honda  1.4 ies engel eyes  bu akşam  fiat doblo ya  uyguladım sonuç inanılmaz  nasıl her  zevkin bir  bedeli varsa bu angel kullanmanın bedelide   uğraşmakk şimdiden kolay gelsin

Muhsin07

« Yanıtla #8 : Aralık 25, 2011, 09:02:40 ÖÖ »
angel far  olması önemli deil herhangi   bir plastik far  camı 2000  zımparayı sabunlu su ile aynı yöne  olmak üzere   uygulayacaksınız far camındaki çiziklerin kaybolduğu çok çabuk görülüyor ardından herhangi bir   far  pastasını normal boyacıların kullandığı  pasta  makinası ile  uyguladığınızda ilk günki gibi olduğunu göreceksiniz ben  dün akşam kendi arabama  uyguladım honda  1.4 ies engel eyes  bu akşam  fiat doblo ya  uyguladım sonuç inanılmaz  nasıl her  zevkin bir  bedeli varsa bu angel kullanmanın bedelide   uğraşmakk şimdiden kolay gelsin

tamam ilk yaptığında güzel oluyor dostum haklısın aynı uygulamayı bende boyacıya yaptırdım senin tarif ettiğin gibi süper görünüyor başta
ama sende göreceksin 1 2 ay sonra o üstünde kalan pasta yanacak ve yine eski halini alacak benim araba öyle şuanda başkada bi çözüm yok fara renksiz folyo çektirmekten başka saniyelerde yapanlar var araştırınca göreceksiniz

poyraz

« Yanıtla #9 : Aralık 25, 2011, 12:32:07 ÖS »
ewt  şimdi gördümm saol   bakalım eğer  dediğin gibi olursa  bide  onu denicem ama  benim sorunum çiziklerdi tamamenn bitirdim şu an  çizilme   sorununu

Muhsin07

« Yanıtla #10 : Aralık 25, 2011, 12:55:53 ÖS »
geçici olarak evet bitirmişsindir ama ilerde yine çıkacak karşına

poyraz

« Yanıtla #11 : Aralık 25, 2011, 07:57:41 ÖS »
yapıcak birşey yok mademkii orginalci  deiliz  uğraşıcazz