Gönderen Konu: 94 civic ex eg kasa bir araç almak üzereyim...  (Okunma sayısı 3181 defa)

sMaRt_aLeCk

94 civic ex eg kasa bir araç almak üzereyim...
« : Mayıs 11, 2010, 11:46:49 ÖS »
Aracın km'si araç kırmızı ışıkta dururken bile hareket diyormış yani şuan 125 bin km de araç ama sürekli ilerliyormuş bu zamana kadar 300 400 bin km ye gelmiş olması gerekmezmiydi? Kafamda soru işaretleri oluştu. Birde araca yakın zamanda komple boya atılmış fakak kenarlarda köşelerde kabarmalar oluşmuş bunun sebebi pas mıdır yani boyanın altı paslımıdır? Son olarak aracın motoru gayet ciğerli ses veriyor yani bağırtınca ince tınılı bir ses bu iyiye işaretmidir? Lütfen yardım çok sevdiğim Hondaya ilk arabam olarak sahip olmak istiyorum ama beni hayal kırıklığına uğratsın istemiyorum. Saygılar...

Eren53

Ynt: 94 civic ex eg kasa bir araç almak üzereyim...
« Yanıtla #1 : Mayıs 12, 2010, 12:14:48 ÖÖ »
içine sinmiyorsa uzak dur bence..daha temizlerini ara derim

sMaRt_aLeCk

« Yanıtla #2 : Mayıs 12, 2010, 12:22:24 ÖÖ »
içine sinmiyorsa uzak dur bence..daha temizlerini ara derim
Aa ne çabuk yorum geldi ilk defa form sitesine üye oldum bu kadar erken cevap geleceğini hiç beklemiyordum teşekkür ederim:D Özellikle km saatinin sürekli ilerliyor olması kafama takıldı bu neden olabilir acaba km yi düşürmek için uğraşılmışta sonra bozulup bu hale mi gelmiş ah bunu bi çözebilsek... İçime sinmedi değil aslında kullandım ve çok keyif aldım 94 model bir arabadan bukadar keyif alacağımı hayal bile edemezdim. Bir çok araba modellerini kullandım ama ilk defa (HONDA) kullandım belkide bu ayrıcalık ondandır:))

Eren53

« Yanıtla #3 : Mayıs 12, 2010, 09:44:11 ÖÖ »
km saatini gözüm tutmadı anlattığın kadarıyla bi oynama sonrası bozulma olmuş olabilir..o kadar eg kasa cıvıc gördüm bindim hepsinin km si taş gibiydi tıkır tıkır çalışıyordu...evet keyifli arabadır bnde 97 cıvıc var arkadaşımda eg kasa var eg kasa daha keyif verici fakat bu keyfinin sonradan zehir olmaması için ve arabadan soğumaman için ii araştırıp temiz bulup alman daha doğru olacaktır...

06FAT68

« Yanıtla #4 : Mayıs 12, 2010, 12:44:50 ÖS »
link varsa atsan buraya değerlendiririz ama sunu söyleyim eğer az bi içine sinmediyse kesinlikle uzak dur ne kadar araca baktıysam içime sinmeyenlerden hep uzak durdum hepte sanslı çıktım

sMaRt_aLeCk

« Yanıtla #5 : Mayıs 12, 2010, 02:36:22 ÖS »
link varsa atsan buraya değerlendiririz ama sunu söyleyim eğer az bi içine sinmediyse kesinlikle uzak dur ne kadar araca baktıysam içime sinmeyenlerden hep uzak durdum hepte sanslı çıktım
http://www.sahibinden.com/civic_eg_kasa-84WQQaXQQ23437206WQQpXQQdisplayitem  Buyrun araç bu. Teşekkür ederim yorumlarınız için. Eren53 soylediğiniz gibi gerçekten harikaydı ömrümde bukadar sürüş zevki olan bir araca bindim desem yalan soylerim 400 metre anca kullandım ama tadı damağımda kaldı. Fakat dediğiniz gibi sonradan zehir olmasını hiç istemem.

cobra34

« Yanıtla #6 : Mayıs 12, 2010, 04:58:24 ÖS »
kaça alıosun sorması ayıp?

sMaRt_aLeCk

« Yanıtla #7 : Mayıs 12, 2010, 10:30:30 ÖS »
kaça alıosun sorması ayıp?
Son 9 dedi Ama daha İner Gibi Görünüyor. Sizce nasıl araba ve fiyat?

sMaRt_aLeCk

« Yanıtla #8 : Mayıs 17, 2010, 12:20:45 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar eg kasa düşünürken bugün babamın ani kararıyla 2005 vtec 1.6 sport sahibi oldum hayalini bile kuramayacağım aracın sahibi oldum dolayısıyla eg iptal oldu bunu belirtmek istedim. Sizce vtec sport nasıl bir tercih omuştur ve o araçta nelere dikkat etmem gerekir yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Ha birde benim profilde Honda Jazz yazıyor onu nasıl değiştireceğimi bulamadım:D Saygılar...