Gönderen Konu: 2017 Yeni kasa civic yorumlar  (Okunma sayısı 6080 defa)

er_dal

2017 Yeni kasa civic yorumlar
« : Ekim 08, 2016, 09:10:58 ÖS »
2017 Yeni kasa Honda CIVIC showromlarda yorumlarınızı bekliyorum.

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
Ynt: 2017 Yeni kasa civic yorumlar
« Yanıtla #1 : Ekim 08, 2016, 09:18:11 ÖS »
bence mükemmel bir araç yapmışlar.Honda yapmış yine yapcağını karoser ve iç hacim çok iyi bence

soner_01

• poyraz
Ynt:
« Yanıtla #2 : Ekim 08, 2016, 09:55:16 ÖS »
Ben inceleme fırsatı bulamadım malzeme kalitesi süspansiyon ve yalıtım konusunda nasıl merak ediyorum

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hll19

« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2016, 11:45:02 ÖS »
Yeni civic hakkında heryerde herkes yorum yapıyor beğenende var beğenmeyende fiyatını fazla bulan var hakkıdır diyen var bolca gündem yapıyor şuanda.

Benim asıl takıldığım konu takip ettiğim kadarı ile civic in aynı motorla yeni kasayı kullanması ile ilgili olumsuz düşünceler. Honda diğer birçok marka gibi (örneğin renault 1,5dci motorunu yeni kasa megane a da koydu ve 100bin tlden başlayan fiyatlarla piyasaya sürdü) kendini kanıtlamış sağlam uzun yıllar dertsiz tasasız binilebileck 125 hp bir motoru yeni kasada neden kullanmasınki. lpg uyumu var sorunsuz dertsiz fenada gitmeyen bir motoru tabiki kullanacak aynı şekilde şanzımanı.

zaten şubat ayında 1,5 turboda Türkiye piyasasına sunulacak isteyen istediğini seçecek ama ben tahmin edebiliyorum bu seferde civic çok yakıyor benzine yetişemiyoruz diyecekler malum turbo motorların lpg sıkıntısıda var kötülemeler başlayacak.

ben fd6 da 1.6 atmosferik motoru kullanıyorum evet belki bir turbo değil ama lpg de 20kr u geçmeyen yakıt tüketimim, bana yetecek kadar hız ve sorunsuz masrafsız bir motoru bukadar yermelerine açıkçası anlam veremedim.

karaboga18

• Lamborghini Die-cast
« Yanıtla #4 : Ekim 09, 2016, 12:22:08 ÖÖ »
cvt şanzıman var aratçta

AhmetCvc

« Yanıtla #5 : Ekim 09, 2016, 01:47:20 ÖÖ »
Çok güzel bence,şuan satışa yalnızca FD6larda olan 125 beygirlik motor dışında.
Belli başlı problemlerimiz vardı:
Çağa ayak uydurmayan teknolojik yenilikler bu araçta hepsi var.
Süspansiyon konforu kötüydü bu araçta çok iyi hidrolik destek vs ile
Bagaj hacmi düşüktü artık 518 litre gibi sınıfının ideallerinde.
Bir de yakındığımız atmosferik motor vardı o hala geçerli ama 2017 de gelecekmiş turbo motorlar :)

Sınırda

« Yanıtla #6 : Ekim 09, 2016, 01:43:27 ÖS »
 Yalan söyleyim arkadaşlar ben çok beğendim ve yani hemen de bir tane almayı düşünüyorum  uygun bir ikinci el fiyatı verirlerse takasta hemen değerlendirme fikrindeyim kızım özellikle sunroof model istiyor bakalım onun için sunrooflu bir  model düşünüyorum yani fiyat uygun olursa ve ikinci elde de benim arabamın güzel değerlendirlerse hemen alacağım galiba

kayaci26

« Yanıtla #7 : Ekim 13, 2016, 03:56:02 ÖS »
Yalan söyleyim arkadaşlar ben çok beğendim ve yani hemen de bir tane almayı düşünüyorum  uygun bir ikinci el fiyatı verirlerse takasta hemen değerlendirme fikrindeyim kızım özellikle sunroof model istiyor bakalım onun için sunrooflu bir  model düşünüyorum yani fiyat uygun olursa ve ikinci elde de benim arabamın güzel değerlendirlerse hemen alacağım galiba

aracınız hakkında özelden bilgi geçebilir misiniz ? fd6 arıyorum ama düzgün.

cemcsp

« Yanıtla #8 : Kasım 06, 2016, 06:46:12 ÖS »
cvt şanzıman var aratçta
çok konu dışı olacak ama yeni cıvıkte cam ve sanruf anahtardan kapanip açiliyor mu