Gönderen Konu: honda ticari  (Okunma sayısı 4311 defa)

RattleSnake

honda ticari
« : Aralık 20, 2009, 12:33:04 ÖS »
hondanın pick-up ları piyasada gördüklerimizden çok daha donanımlı ve güzel fakat neden ülkemize gelmiyor sanırım
ülkemizde ürün yelpazesinin en az modelini getiren marka konusunda ödül alacak honda

hakangunister

• www.osgun.com.tr
Ynt: honda ticari
« Yanıtla #1 : Aralık 20, 2009, 06:36:09 ÖS »
Evet bu konuda çok haklısınız. Honda Ridgeline , Odyssey , Accord Coupe ve Crosstour modeli , Civic Coupe , Civic SI ve coupe modeli  , Element , FCX Clarity gibi araçların hiç biri Türkiye'ye gelmiyor. Bunun nedenini benim gibi bir çok kişi merak ediyordur her halde. Belki ileriki yıllarda getirirler diyeceğim ama pek de umudum yok.

Foto

« Yanıtla #2 : Ocak 11, 2010, 05:45:27 ÖS »
ülkemizde ikinci el Hondaların fiyatlarının artması istiyor olabilerler, kimi firmalarda bazen böyle taktikler izliyor ama gelecekten ümitliyim, ülkemiz veli nimet onlar için http://www.vasito.com/vasita/Honda/

honda121

« Yanıtla #3 : Ocak 11, 2010, 11:26:05 ÖS »
Evet bu konuda çok haklısınız. Honda Ridgeline , Odyssey , Accord Coupe ve Crosstour modeli , Civic Coupe , Civic SI ve coupe modeli  , Element , FCX Clarity gibi araçların hiç biri Türkiye'ye gelmiyor. Bunun nedenini benim gibi bir çok kişi merak ediyordur her halde. Belki ileriki yıllarda getirirler diyeceğim ama pek de umudum yok.

Katılıyorum...

emre16

« Yanıtla #4 : Ocak 13, 2010, 10:05:53 ÖS »
Honda nın Türkiye politikasını anlamak mümkün değil mesela şu yeni kasa civice dizel seçeneği sunsalar yemin ediyom tr de tek olur HONDA...

yalçınn

« Yanıtla #5 : Ocak 13, 2010, 10:08:15 ÖS »
Honda nın Türkiye politikasını anlamak mümkün değil mesela şu yeni kasa civice dizel seçeneği sunsalar yemin ediyom tr de tek olur HONDA...

nerde o günler değil dizeli 2. bir motor seçeneği bile yok accard bile aynı şekilde allahtan 2006-2007 de dizelini çıkartmışlar...

alp55

« Yanıtla #6 : Ocak 14, 2010, 02:09:32 ÖS »
piyasa gerçekleri
honda "al gülüm ver gülüm"
tüketici "al gülüm ver gülüm"
devlet "ver gülüm ver gülüm"