Gönderen Konu: 1999 MODEL HONDA CIVIC KULLANIM KİTAPÇIĞI LAZIM YARDIM LÜTFEN  (Okunma sayısı 1765 defa)

metinh

Selam arkadaşlar 1999 model honda cıvıc aldım ama çoğu şeyini bilmiyorum elinde türkçe kitapçığı olan varsa ve benimle paylaşırsa sevinirim.

karayel 07

Ynt: 1999 MODEL HONDA CIVIC KULLANIM KİTAPÇIĞI LAZIM YARDIM LÜTFEN
« Yanıtla #1 : Haziran 22, 2012, 10:09:38 ÖS »
selam arkadaşlar bende yeni civic aldım 99 model   ben de tam arabayı tanımıyorum  ama güzel araba  internet üzerinden kitapçığı bulabılırsın ve ya gogleden ara cıkar zaten okursun      BENDE SİS FARI TAKACAGIM AMA TAMPONDA YERİ ACILMAMIS  NE YAPMAM GEREK BİLEN VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM    NASIL BİR SİS FARI ALMALIYIM    ARABA MARKASI 1999 MODEL GUVENLIK PAKETLI AMA SİS FARI YOK YERIDE YOK  TAKSAK YERINI ACSAM NASIL OLUR GÜZEL OLURMU  _?

metinh

« Yanıtla #2 : Haziran 23, 2012, 08:12:24 ÖÖ »
Selam kitapçık buldum ama bu modele ait değil, anlatılanların çoğu farklı olduğu için aynı model kitapçığı bulunan bir arkadaş bulup kitapçığını kopyalayacağım yada servise gidip ordan alacağım, siz farı konusunda emin olamıyorum, ön tamponun nasıl olduğuna bağlı tabi, sis farı yeri çukurlu olanlardansa güzel durur ama  sis farı çukuru olmayan tiptense çok güzel durmayabilir, tesisatı yapacak yerden önce aynı tip tamponlu sis farlı oaln bir araçla kıyaslarsan en güzeli. Selamlar

metinh

« Yanıtla #3 : Haziran 23, 2012, 08:15:07 ÖÖ »
.
« Son Düzenleme: Haziran 23, 2012, 08:16:17 ÖÖ Gönderen: metinh »