Gönderen Konu: ...THT Ankara YENİ YILA MERHABA...  (Okunma sayısı 33870 defa)

RoCkWaRyUmM!!!

Ynt: ...THT Ankara YENİ YILA MERHABA...
« Yanıtla #50 : Aralık 18, 2010, 06:27:12 ÖÖ »
Hava şartları uygun olursa bu kadar kişiyle sağlam bi paintball yapılır aslında :D
Çankaya Mühyede Paintsign diye bi mekan var fena değil.. Ardındanda sucuk ekmek vs yapılabilir..
arkadaş işe çankaya girince ben kaybolurum :D ayrancıdan sonra hic bilmiom :D :D beni yollardan toplarsınız ama :D

nadirgoktan

« Yanıtla #51 : Aralık 18, 2010, 06:55:57 ÖÖ »
çankaya bizi bozar :) şentepede buluşalım :) Beyler paintball falan napcaz ya. gidelim bi mekanda oturalım muhabbet edelim ya

BLACK ORANGE

« Yanıtla #52 : Aralık 18, 2010, 08:02:01 ÖÖ »
dimi ama kardeşim nadirim .... bencede mangal yakalım süper olur ...

1-yavuz
2-abdullah
3-kadir + 1kişi
4-t.portakal
5-emrah53
6-nadir
7-orçun
8-mehmetbal
9-Yunus
10-alptekin
11-süleyman
12-livindead
13-Ercüment
14-Burak
15-Murat Erbil
16-nucro
17-umur
18-vw.bora(Şadan)
19-et302gti
20-#KemaL
21-eRT
22-.ilhan
23-RoCkWaRyUmM!!!
24- Mawerik
25-Sasinti
26-Murat
27-jdmvtec
28-meriç
29-Aydın

o zmn mangal G.Ü.N.C.E.L.İ ....

murtilaf

« Yanıtla #53 : Aralık 18, 2010, 10:43:06 ÖÖ »
Hayırlısı olsun günceli..

#KemaL

« Yanıtla #54 : Aralık 18, 2010, 01:24:31 ÖS »
çankaya bizi bozar :) şentepede buluşalım :) Beyler paintball falan napcaz ya. gidelim bi mekanda oturalım muhabbet edelim ya

abi muhabbeti her zmn yaparız paintball ve sonrasında mangal güzel olur...

firstcevher

« Yanıtla #55 : Aralık 18, 2010, 07:07:50 ÖS »
bu havada bana kimse paintball yaptıramaz :D :D :D donarız yaw :D gerçi mangalda da donarız ama :D

iyi güzel hoş sucuk ekmek diyoruzda nerde yapcaz sucuk ekmeği onu çözemedik yaw :S acaba elmadağamı gitsekki :D arabalarla kayarız ordan aşağıya :D

bu ankara ne melun bi kent yaa, yapacak bişey ve mekan bulamıoz kış gelince :S

L3v3nT

« Yanıtla #56 : Aralık 18, 2010, 07:16:01 ÖS »
Sürekli ankara dışına çıkıyorum o tarhide ankara da olursam görüşürüz arkadaslar ;)

Güncel///

ERCU06

« Yanıtla #57 : Aralık 18, 2010, 07:34:43 ÖS »
Bir güncellde benden olsunn :)

jdmvtec

« Yanıtla #58 : Aralık 18, 2010, 08:15:09 ÖS »
bence kalabalık olursa uygun kategorılerde roll yapalım adrenalın yuklenelım bıraz  ne cafesı her defasında cafede muhabbet edılıyor..( bu benım fıkrım )

#KemaL

« Yanıtla #59 : Aralık 19, 2010, 05:33:23 ÖÖ »
bence kalabalık olursa uygun kategorılerde roll yapalım adrenalın yuklenelım bıraz  ne cafesı her defasında cafede muhabbet edılıyor..( bu benım fıkrım )

roll yapacak kadar uzun ve trafiğe kapalı alan biraz zor buluruz.Cafe konusunda katılıyorum sana .

Kışın balığa giderler ama daha o zevki tatmadım biz gitsek bile tutamayız :D

jdmvtec

« Yanıtla #60 : Aralık 19, 2010, 06:28:58 ÖÖ »
henuz basbakanımız bır pist yapmıs degıl mecbyren otobanda yapıyoruzz veya ypzgat bulvarına gıdrızz:D

nadirgoktan

« Yanıtla #61 : Aralık 19, 2010, 08:18:43 ÖÖ »
henuz basbakanımız bır pist yapmıs degıl mecbyren otobanda yapıyoruzz veya ypzgat bulvarına gıdrızz:D

Allah korusunu birisinin başına bişey falan gelir günümüz zehir olur. Ben hala güzel bir yerde sohet kanısındayım :)

BLACK ORANGE

« Yanıtla #62 : Aralık 19, 2010, 01:10:47 ÖS »
Sürekli ankara dışına çıkıyorum o tarhide ankara da olursam görüşürüz arkadaslar ;)

Güncel///

tabi tabi tabi .... görürsem söylerim ....  GÜNCELİ ....  :))))

firstcevher

« Yanıtla #63 : Aralık 19, 2010, 02:02:16 ÖS »
Değerli arkadaşlarım aramıza bi çok üye arkadaş katıldı, ve birçoğu zamanla kayboldu, ama kalanlarla gerçekleştirdiğimiz buluşmalar herzaman ağzımızı tadlandırdı... Hız veya başka şeyler bekleyerek buluşmaya gelenler varsa lütfen bunu umut bile etmesinler...

roll yapmak isteyen varsa, daha sonra kendileri şahsi olarak buluşur ve yapar ;) Kesinlikle ve kesinlikle buluşma olduğu zaman bu tür şeylere kapalıyız... Bu THT Ankara'nın taviz vermediği ve veremeyeceği bi kuraldır ;) Bizde roll yapıyoruz ama bunun yeri ve konusu bu buluşma konusu değildir ;) alırsınız telefonlarınızı, buluşup bi gün çıkıp takılırsınız ;) Allah korusun sizin başınıza gelmese bile karşınızdakinin başına bişey gelirse de sorumlusu kendiniz olursunuz ;) Yasal bi organizasyonu yasal olmayan tehlikeli şeyler yaparak değil, özlem duyduğumuz sohbetlerle güzelleştirmek istiyoruz ;)

Daha önce konvoydan kopup adrenalin yükseltmek isteyen apaçi arkadaşların sonunu çoğu arkadaş gördüğü için, bu konuda katıyız..! Ki herkes bana katılıyordur eminim ;)

Bizim buluşmalarımızın temeli SOHBET ve AKTİVİTE amaçlıdır... Bireysel değil, herkese hitap edecek şeyler ayarlamaya çalışıyoruz ;)

ÖRNEK VEREYİM : bana ve bi kaç kişiye kalsa kızılcahamama gidip orada sucuk mangal yapmak, ama bu tür şeyler düşünürken bize katılacak insanları mağdur etmemeliyiz ;) Çünkü benzin olmuş 4 lira, hava şartları kış olduğundan dolayı belli değil ve herkesin lastiği uygun değil, mesafe uzak ve insanların zamanları kısıtlı ;) O yüzden bizde şehrin merkezinde yapabileceğimiz bişey arıyoruz ;)

@Nadir : gözümsün ;)

L3v3nT

« Yanıtla #64 : Aralık 19, 2010, 06:09:17 ÖS »
Arkadaşlar Yavuz gerekli herşeyi söylemiş zaten Roll le ilgili olarak, Böyle birşeye taviz vermemiz söz konusu değildir kesinlikle. Bununla ilglili olarak legal organizasyonlarımız da oluyor araçlarının veya kendi performanslarını merak eden arkadaslar bu organizasyonlara katılabilir.

jdmvtec

« Yanıtla #65 : Aralık 19, 2010, 06:33:47 ÖS »
Değerli arkadaşlarım aramıza bi çok üye arkadaş katıldı, ve birçoğu zamanla kayboldu, ama kalanlarla gerçekleştirdiğimiz buluşmalar herzaman ağzımızı tadlandırdı... Hız veya başka şeyler bekleyerek buluşmaya gelenler varsa lütfen bunu umut bile etmesinler...

roll yapmak isteyen varsa, daha sonra kendileri şahsi olarak buluşur ve yapar ;) Kesinlikle ve kesinlikle buluşma olduğu zaman bu tür şeylere kapalıyız... Bu THT Ankara'nın taviz vermediği ve veremeyeceği bi kuraldır ;) Bizde roll yapıyoruz ama bunun yeri ve konusu bu buluşma konusu değildir ;) alırsınız telefonlarınızı, buluşup bi gün çıkıp takılırsınız ;) Allah korusun sizin başınıza gelmese bile karşınızdakinin başına bişey gelirse de sorumlusu kendiniz olursunuz ;) Yasal bi organizasyonu yasal olmayan tehlikeli şeyler yaparak değil, özlem duyduğumuz sohbetlerle güzelleştirmek istiyoruz ;)

Daha önce konvoydan kopup adrenalin yükseltmek isteyen apaçi arkadaşların sonunu çoğu arkadaş gördüğü için, bu konuda katıyız..! Ki herkes bana katılıyordur eminim ;)

Bizim buluşmalarımızın temeli SOHBET ve AKTİVİTE amaçlıdır... Bireysel değil, herkese hitap edecek şeyler ayarlamaya çalışıyoruz ;)

ÖRNEK VEREYİM : bana ve bi kaç kişiye kalsa kızılcahamama gidip orada sucuk mangal yapmak, ama bu tür şeyler düşünürken bize katılacak insanları mağdur etmemeliyiz ;) Çünkü benzin olmuş 4 lira, hava şartları kış olduğundan dolayı belli değil ve herkesin lastiği uygun değil, mesafe uzak ve insanların zamanları kısıtlı ;) O yüzden bizde şehrin merkezinde yapabileceğimiz bişey arıyoruz ;)

@Nadir : gözümsün ;)

roll e cıkmak  adrenalın ıstemekle apaçi olunmadıgı kanatindeyım..benım demem şukı her bulusma standart olup bı cafede gunu bıtırmek oluyor degısık aktıvıteler yapılması gerektıgını udundugum ıcın ortaya boyle bı teklıf sundum... İLGİLİLERE...

L3v3nT

« Yanıtla #66 : Aralık 19, 2010, 07:31:25 ÖS »
Arkadaslar geçmiş buluşmalara bakarsanız eğer (Tamamına) bütün günü cafe de oturarak öldürmediğimizi görmüş olursunuz ama geçmiş buluşmalara bakmadan böyle bir yorum yapmak haksızlık olur...

Biz THT olarak illegal katılımlar v.s. olmasına karşıyız, Bu tarz işler büyük sorumluluk isteyen işler ve bu işleri yeri ve zamanı geldiğinde zaten pist organizasyonları şeklinde yapıyoruz.

Bu konuda anlaşılmayan birşey olmadığını düşünerek ve daha fazla da uzatmak istemeyerek başka fikirlere açık olduğumuzu belirtelim ;)

Anlayışınız için teşekkürler arkadaslar...

L3v3nT

« Yanıtla #67 : Aralık 19, 2010, 07:34:54 ÖS »
1-yavuz
2-abdullah
3-kadir + 1kişi
4-t.portakal
5-emrah53
6-nadir
7-orçun
8-mehmetbal
9-Yunus
10-alptekin
11-süleyman
12-livindead
13-Ercüment
14-Burak
15-Murat Erbil
16-nucro
17-umur
18-vw.bora(Şadan)
19-et302gti
20-#KemaL
21-eRT
22-.ilhan
23-RoCkWaRyUmM!!!
24- Mawerik
25-Sasinti
26-Murat
27-jdmvtec
28-meriç
29-Aydın

Güncel///

firstcevher

« Yanıtla #68 : Aralık 19, 2010, 07:35:30 ÖS »
@jdmvtec : zaten ben roll yapana demedim apaçi diye, konvoydan kopan ve sonu hüsrana uğrayanlara dedim ;) dediğim gibi tabiki de roll da yaparız, açarsın bi konu elbet vardır roll yapmak isteyen arkadaş, kararlaştırırsınız bi akşam, alırsınız telleri, çıkılır enkaya yapıştır babam yapıştır ;) ;) Ama 3 arabadan fazla bir araya geldimi, o yolda gitmek bile beni strese sokuyor şahsım adına söylüyorum İLGİLİ olarak ;) Arkadaşların çoğunu tanıyorum, senide tanıyorum o yüzden söyledim ;) fakat hepimiz hondacıyız, biri gazlarsa arkasından bakacak bi adam tanımıyorum o yüzden ne kadar kısa mesafe okadar iyi :D :D (TECRÜBEYLE SABİT)

evet malesef her seferinde bi kafeye oturup kalıyoruz, o konuda haklısın, ama düşünülen aktiviteler herkese uymuyor, malum havalarda kış ve ankarada yaşıyoruz :D

Aklıma bowling geliyor, geçen senede yapmıştık renkli olmuştu, belki gene kopar rollhouse a gideriz, bi bowling atarız eğlencesine ;) Ama şuna eminimki arkası gene kafede sohbet ederken bitecek :D :D

jdmvtec

« Yanıtla #69 : Aralık 19, 2010, 08:21:36 ÖS »
bende onu dmek ıstıyorum degısık aktıvıteler yapalımm..yanlıs anlasılmayalım sadece  ıstekler belırtılıyorr:)

altunparmak

« Yanıtla #70 : Aralık 20, 2010, 07:39:27 ÖS »
fakat hepimiz hondacıyız, biri gazlarsa arkasından bakacak bi adam tanımıyorum

ben tanıyorum NADİR :) wala benzin 4tl de oldiki artık gaza bile basmaz :)

L3v3nT

« Yanıtla #71 : Aralık 20, 2010, 09:27:02 ÖS »
Güncel///

firstcevher

« Yanıtla #72 : Aralık 21, 2010, 05:47:42 ÖÖ »
nan kadir ne adamsın yaw :D zuhauhauehuahuea :D :D

Salih6993

« Yanıtla #73 : Aralık 21, 2010, 06:03:31 ÖÖ »
1-yavuz
2-abdullah
3-kadir + 1kişi
4-t.portakal
5-emrah53
6-nadir
7-orçun
8-mehmetbal
9-Yunus
10-alptekin
11-süleyman
12-livindead
13-Ercüment
14-Burak
15-Murat Erbil
16-nucro
17-umur
18-vw.bora(Şadan)
19-et302gti
20-#KemaL
21-eRT
22-.ilhan
23-RoCkWaRyUmM!!!
24- Mawerik
25-Sasinti
26-Murat
27-jdmvtec
28-meriç
29-Aydın
30-Salih6993
Hep gelicem diyorum bi türlü kısmet olmuyo inşallah bu sefer gelicem :)

nadirgoktan

« Yanıtla #74 : Aralık 21, 2010, 07:23:37 ÖÖ »
fakat hepimiz hondacıyız, biri gazlarsa arkasından bakacak bi adam tanımıyorum

ben tanıyorum NADİR :) wala benzin 4tl de oldiki artık gaza bile basmaz :)

Neee benzin 4 tl miiii! Arkadaşlar ben gelemiyorum o zaman kusra bakmayın iyi eğlenceler :))) Benzinin litresine 4 tl verecem bide gelcem kadiri görcem bu iki yükü benim yüreğim taşımaz :=)