Gönderen Konu: TeamHondaTurkey ON AIR (Basketbol Maçı)  (Okunma sayısı 17349 defa)

AudioGarage

• Ziyaretçi
TeamHondaTurkey ON AIR (Basketbol Maçı)
« Yanıtla #75 : Ekim 18, 2005, 03:03:04 ÖS »
hakangündüz
''birbirimize gücenme olayınıda bırakın hepimiz bu sitede arkadaşız..lafda sokucaz böörcezde çıırcazda ..okmi dostum ''

ok..dostum..
Cewahir alışweriş merkezi açılışından dolayıda geç kaldım ...Trafik wardı..Yol güzergahını bilmiyordum..gibi kelimeleri hiç kullanmadım
farkındaysan hakan..bunlarda geç kalışıma sebep ama..orada olunulmamasına etken de değil...,

Hiç gelmeyenle..gelipde görüşemeyen bir olurmu...buda atasözü gibi oldu yaa... :)

hakangunduz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #76 : Ekim 19, 2005, 08:14:57 ÖÖ »
canın sağolsun bidahakine erken çık yoksa gece gelir arabanı çizeriz terli terli :P :cool:

dd1777

• Ziyaretçi
« Yanıtla #77 : Ekim 20, 2005, 11:05:59 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "hakangunduz"
Alıntı yapılan: "dd1777"
Alıntı yapılan: "KORAY"
Ya arkadaşLar tamamdır... Sorun değiL geleninde gelmeyeninde canı saoLsun...Sonuçta maç bitti eğLendik

ah be koraycım orda olamıcam die size sölediğim günden beri rüyalarıma giriyo önceden haber wermesem bu genellemeye sokulmam normal ama

maçtan hemen önce yeşilköyde görülmüşsün ama...maç sırasında alperi araman bişey değiştirdimi hayır..senin aile toplantın herhaldeki bundan önde gelir Cihan..ama önceden alo diycen :cool:

hakancım ben geçen hafta söledim gelemicemi afde görüştüğümüzde maç sırasında alperi aramam nası gidiyo die çünkü aklım orda kaldı o yüzden gösterinin arasında aradım

yeşilköyde görülürüm tabi çünkü mydhowlanda tek araba gittik babamla benim arabayıda klubun oraya bıraktım dönüşte aldım görüldüğüm yer sadece çınarın köşesinden geçişim

AudioGarage

• Ziyaretçi
« Yanıtla #78 : Ekim 20, 2005, 06:59:36 ÖS »
Alıntı yapılan: "hakangunduz"
canın sağolsun bidahakine erken çık yoksa gece gelir arabanı çizeriz terli terli :P :cool:

Yaw arabaya kıymayın...beni dövün..bana wurun :D arabaya bişii yapmayın gardaşım..nooluuurrr